YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
برای این مشکل کرش بازی راه حلی هست ؟ از سیستمه ؟ شبیه سازه ؟ بازی ؟
بازی دیگه ای بود شاید خیلی مشکل ساز نبود ولی چون تو پرسونا هرجایی نمیشه سیو کرد ممکنه یهو هرچی رفتی بپره.
الان کلی رفته بودم وارد قسمت equipment شدم داشتم میچرخیدم که کرش کرد خداروشکر قبلش سیو کردم.
جمعیت یا پردازش سنگینی هم در کار نبود نمیدونم چرا اینجوری شد.
مشکل از خود بازیه که با yuzu مشکل داره.
با ریوجینکس تست کن ، احتمالا کرش نداشته باشه ولی اونموقع گلیچ تصویری و... داشت.
شاید الان فیکس شده باشه.
=================
Yuzu با این آپدیتهای اخیر داره میترکونه.
بایونتا 3 الان عالی اجرا میشه.
60 فریم دارم میگیرم خیلی جاها ، حالت معمول هم دوبرابر قبل فریم میگیرم و واقعا قابل بازیه.
مشکل دیلی و کاتسین و... هم حل شده.
قبلا خیلی اذیت میکرد.

خلاصه اگه کسی باهاش مشکل داشت دوباره تست کنه که فوق العاده شده.

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
دوستان کسی برای اجرای بازی Luigi’s Mansion 3 مشکل Black Screen داشته یعنی بازی و صدا همه چی پشت صحنه در حال اجراست ولی تصویر سیاه مطلق یکی دوبار با خارج شدن از فول اسکرین یک لحظه تصویر میامد دوباره تصویر سیاه میشد
رفتم سرچ کردم گفته بودن ماد غیر فعال کردن Disable Lens Flare بزار گذاشتم درست نشد زلدا و 10 تا بازی دیگه راحت اجرا شدن این نه فعلا

روی Ryujinx و یوزو هر دو مشکل یکسان داره من تنها با OpenGL میتونم بازی ها رو اجرا کنم

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
مشکل از خود بازیه که با yuzu مشکل داره.
با ریوجینکس تست کن ، احتمالا کرش نداشته باشه ولی اونموقع گلیچ تصویری و... داشت.
شاید الان فیکس شده باشه.
=================
Yuzu با این آپدیتهای اخیر داره میترکونه.
بایونتا 3 الان عالی اجرا میشه.
60 فریم دارم میگیرم خیلی جاها ، حالت معمول هم دوبرابر قبل فریم میگیرم و واقعا قابل بازیه.
مشکل دیلی و کاتسین و... هم حل شده.
قبلا خیلی اذیت میکرد.

خلاصه اگه کسی باهاش مشکل داشت دوباره تست کنه که فوق العاده شده.
ممکنه از ریپک fitgirl باشه ؟ چون فایل اونو دارم اجرا میکنم.
امتحان کردم هم گلیچ داره هم استاتر بدتره.
یکم با تنظیمات yuzu ور رفتم درست نشد

اینطوری نمیشه لذت بازی رو میگیره.
شما یه زحمت بکش منم به اون گفتگو اضافه کن لااقل زلدا رو برم
اون که کرش نداره دیگه ؟ :(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
ممکنه از ریپک fitgirl باشه ؟ چون فایل اونو دارم اجرا میکنم.
امتحان کردم هم گلیچ داره هم استاتر بدتره.
یکم با تنظیمات yuzu ور رفتم درست نشد

اینطوری نمیشه لذت بازی رو میگیره.
شما یه زحمت بکش منم به اون گفتگو اضافه کن لااقل زلدا رو برم
اون که کرش نداره دیگه ؟ :(
منظورم این بود که مشکل از Yuzu که هنوز این بازی رو بهینه اجرا نمیکنه.
دیدی که مثلا بایونتا تازه مشکلاتی که داشت فیکس شده.
بعضی بازیها اینطورین و خب طول میکشه.
پاکش نکن ، بزار برای بعد که یوزو براش آپدیت داد بازی کن.

شاید هم تا اونموقع کرک شد.
===============
نه BOTW هیچ مشکلی نداره ، انگاری بازی PC نصب کردی.

• Like
Reactions: XMohsen

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
روز بخیر من بازی رو ی سوییچ بازی کردم ولی امروز موفق شدم 60 فریم به بالا الترا بازیش رو شروع کنم و تجربه بازی رو قشنگ 100 برابر تجربه ونیلا شد برام گفتم اشاره کنم اینجا کسی خواست تازه شروع کنه یک بالاخره اطلاعات مشترک جدیدی باشه

ورژن من 1.2.1 بود یعنی اخرین پچ بازی که متاسفانه خیلی از مادها باهاش کار نمیکنن و من ریورت کردم به 1.2.0 و بازی کاملا 100% استیبل است من حدودا 3 تا 4 ساعت بازی کردم چیزی ندیدم نه باگ نه کرش نه چیزی . البته بازی روی M2 نصب است که به کاهش استاتر ها کمک میکنه

Screenshot 2023-09-08 144629.jpg
من با مادهای بالا بازی میکنم که بازی رو فوق العاده میکنن و اسپید یوزو رو میزارم روی 200 و فریم ریت چون 60 است تا 120 فریم هم میره و البته بسته به رزلوشن 4k یا 2k حدودا بین 70 تا90 فریم میشه بازی کرد البته جاهایی هست که کلا بازی افت فریم داره و ممکنه تا 40 هم بیاد ولی اگر نمایشگر فرییسنک یا جی سینک دارید کلا ببندید وی سینک رو اجازه بدید اون کنترل کنه سینک فریم رو با رفرش مانیتور-من فریسینک دارم و باتری اسموتث است !(عین کره)

تنظمیمات ادونس گرافیک هم "

Screenshot 2023-09-08 144948.png

تنظمیات گرافیک هم

Screenshot 2023-09-08 145014.png

cpu هم روی auto است

لیمت اسپید هم روی 200 ولی ماد داینامیک fps باید حتما باشه وگرنه سرعت بازی بسیاز زیاد میشه و فیزیک بازی هم مختل میشه

Screenshot 2023-09-08 150816.jpg

پرو کنترلر سوییج من یک مقداری دریفت زده و میشه با کنترلر های ایکس و دوال سنس بازی کرد ولی دوال سنس چون موشن سنسور داره براحتی مشابه همون پرو کنترلر یا جوی کان میشه بازی کرد و بهتر از جوی کان هاهست برای دست من . حتی دکمه های پرامپت داخل بازی هم روی دوال سنس نمایش داده میشن~X(

Screenshot 2023-09-08 150902.jpg

در کل قدرت پی سی که همیشه مشخص بوده اینجا بخوبی نمایان میشه که یک شاهکاری رو بشه با این گرافیک و تنظیمات بازی کرد .

اینم خروجی:

unknown_2023.09.08-13.36.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بازی برای من با اپدیت 1.2 مدهاش از کار می افته یک بار قبلا فریمور مجدد ریختم درست شد اما الان باز کار نمی کنن باید اپدیت براش غیر فعال کنم تا کار بکنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
درود. دوستان این Bayonetta 3 برا من مشکل داره با YUZU. اولا که فقط با api ولکان کار میکنه. منتهی بعد دو چپتر تو لودینگ (که میتونی تمرین هم بکنی) گیر میکنه جلو نمیره. رفتم آپدیت هاش را هم دانلود کردم . بعد نصب و فعال سازی آپدیت به کل بازی کار نمیکنه.

کسی همچین مشکلی داشته؟

• Like
Reactions: rpg321

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
دوستان نمی‌دونم سوالم رو جای درستی میپرسم یا نه.اگه اشتباه بود معذرت
آیا دو نسخه آخر بازی Zelda به هم ربط دارند یا خیر ؟
ممنون

• Like
Reactions: rpg321

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
درود. دوستان این Bayonetta 3 برا من مشکل داره با YUZU. اولا که فقط با api ولکان کار میکنه. منتهی بعد دو چپتر تو لودینگ (که میتونی تمرین هم بکنی) گیر میکنه جلو نمیره. رفتم آپدیت هاش را هم دانلود کردم . بعد نصب و فعال سازی آپدیت به کل بازی کار نمیکنه.

کسی همچین مشکلی داشته؟
سلام. منم همین مشکل رو داشتم، شما دو تا راه دارین:

یا باید فایل کامل بازی رو با فرمت xci دانلود کنی که از لودینگ تمرینی رد میشه

یا فایل سیو کامل بازی رو دانلود کنی بشناسونی به yuzu و از چپتری بعد از این قسمت شروعش کنی

• Like
Reactions: Soheil

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
سلام. totk کلا بعد از بیست دقیقه الی نیم ساعت کرش می کنه. اصلا نمیتونم یکی دو ساعت یه سره پشت هم بازی کنم. یه سری تنظیمات رو ایندفه دست زدم اینجوری شد. تنظیمات رو برگردوندم بازم درست نشد. نمیدونم مشکل از کجاست.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان من mk نسخه kaos رو نصب کردم (خداوند مرا ببخشاید که حاضر شدم با این گرافیک تحمل کنم :D ) با ryujinx خیلی کند هست گفتم با yuzu امتحان کنم اما به نظر این نسخه ریپک شده رو نیمشه با یوزو اجرا کرد ... کسی نصب کرده !؟ راه حلی داره؟

• Smile
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر