YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
آقا این Yuzu چرا انقد پرفورمنسش خوبه
نمیدونم سازنده هاش شاهکار کردن یا بازی های سوییچ جوریه که راحت تر اجرا میشه رو pc
مثلا من ماریو گلکسی 15 سال پیش رو که با دالفین اجرا میکنم یه مقدار لپتاپم داغ میکنه
اما با یوزو اسمش آلتیمیت که خیلی گرافیک بهتری داره اجرا میکنم سیستم جوری برخورد میکنه انگار بازی دو بعدیه! عین خیالش نیست.
در کل دم باعث و بانیش گرم

______
این Controller applet راهی نداره ببندیمش؟ یه اشتباهی کردم تو ماریوکارت زدم رو حالت دو نفره همینجوری، دیگه بسته نمیشد مجبور شدم خود Yuzu فورس کلوز کنم.
بله واقعا کارکرد یوزو خیلی بهتر از سیترای 3DS هست نمی دونم عملکردشون خوبه یا ساز و کار خاصی وجود داره؟
البته ما میدونیم که سیترا و یوزو هر دو با ++C توسط یه گروه واحد برنامه نویسی شده پس دلیل این پرفورمنس رو شاید باید در ساز و کار بازی های سوئیچ جستجو کنیم بازی Fire Emblem Awakning روی بهترین سیستم هم توی انیمیشن های نبرد تن به تن لگ می خوره با شبیه ساز سیترا

• Like
Reactions: NHM

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بله واقعا کارکرد یوزو خیلی بهتر از سیترای 3DS هست نمی دونم عملکردشون خوبه یا ساز و کار خاصی وجود داره؟
البته ما میدونیم که سیترا و یوزو هر دو با ++C توسط یه گروه واحد برنامه نویسی شده پس دلیل این پرفورمنس رو شاید باید در ساز و کار بازی های سوئیچ جستجو کنیم بازی Fire Emblem Awakning روی بهترین سیستم هم توی انیمیشن های نبرد تن به تن لگ می خوره با شبیه ساز سیترا
متوجه نشدم پستت چه ربطی به پست من داشت؟
راجع به سیترا حرفی نزدم

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
متوجه نشدم پستت چه ربطی به پست من داشت؟
راجع به سیترا حرفی نزدم
مشخصه که پستم رو سرسری خوندید و دقت نکردید بهش الان بازم بخوام توضیح بیشتری بدم بی فایده اس چون اگه اینم سرسری بخونید تایپ کردنم بی فایده میشه
موفق باشید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مشخصه که پستم رو سرسری خوندید و دقت نکردید بهش الان بازم بخوام توضیح بیشتری بدم بی فایده اس چون اگه اینم سرسری بخونید تایپ کردنم بی فایده میشه
موفق باشید
خو یکمی مبهم بود شرمنده، ینی میگی سیترا شبیه یوزو هست اما عمکلرد پایین تری میده، پس دلیل خوب بودن یوزو در واقع خود بازیهای سوییچ هست(؟)
و اینکه شباهت یوزو و سیترا رو من نمیدونستم الان سرچ کردم فهمیدم.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
خو یکمی مبهم بود شرمنده، ینی میگی سیترا شبیه یوزو هست اما عمکلرد پایین تری میده، پس دلیل خوب بودن یوزو در واقع خود بازیهای سوییچ هست(؟)
و اینکه شباهت یوزو و سیترا رو من نمیدونستم الان سرچ کردم فهمیدم.
بله شایدم پستم کمی مبهم بود
بله همونطور که خودتونم سرچ کردید تیم سازنده یوزو و سیترا دقیقا یکی هست یعنی همون تیمی که روی سیترا کار کرده و توسعه داده شبیه ساز یوزو رو هم نوشتند با همون IDE ++C
و همونطور که گفتید توی پست قبلی تون احتمالا بازیهای سوئیچ شبیه سازی بهتر و راحت تری دارند من چون به دلیل خاصی مجبور شدم تمامی شبیه سازهای کنسول های نینتندو رو نصب و استفاده کنم متوجه این موضوع شدم که شبیه سازی سوئیچ توسط نرم افزار یوزو بخوبی انجام میشه.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
Monster Hunter Rise روی شبیه سازها قابل اتمام تا آخر هست ؟ GTX1650
Yuzu یادمه خیلی مشکل داشت برا من، هم کرش هم پر از Glitch گرافیکی :D

با Ryujinx گویا بهتره ولی سر Shader Cache استاتر زیاد داره

ولی بنظرم اگر به بازی علاقه داری رو استیم بخیر آنلاینش یه چیز دیگست :>

گرافیکت هم عالیه خیلی راحت بالا 120 فریم میده رو 1080p :D

خیر روی شبیه ساز یوزو غیر قابل اجراس بازیش و فقط منوی ورودی اولیه اشو لود می کنه
اگه درست یادم باشه اسم کاراکتر که میخواستی انتخاب کنی نمیشد چیزی تایپ کنی که با سیو آماده میشد دورش زد

الان سریع تست میکنم پست رو ادیت میکنم :D

ویرایش: رفتم EA2794 رو دانلود کردم به منو هم نرسید کرش کرد :))

TL;DR @Dark_Souls:
یا با Ryujinx برو یا رو استیم بخر یا صبر کن کرک شه(اگه نشده، خبر ندارم :D)

آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
البته تحت هیچ شرایطی فعلا یوزو قادر به اجرای این Monster Hunter Rise و حتی بازی ماریو نیست و فقط لودینگ اولیه ارو میاره
البته من ریوجینکس نصب ندارم و نمیدونم اجراشون میکنه یا نه
ولی یه موضوع و نکته همی که قبلا هم خودم باهاش درگیر شدم و اینجا هم گفتم موضوع سیستم عامل هست
از نسخه های 990 یوزو به این طرف شما مجبورید از سیستم عامل ویندوز 10 استفاده کنید چون نسخه های 990 به این طرف روی سیستم عامل ویندوز 7 بازی ها در همون لحظه لانچ نرم افزار یوزو رو کرش فورث میکنن شاید بخاطر اینه که روی سیستم عامل بالاتر برنامه روزی شدند و احتمالا میدم به بخشی از حافظه در سیستم عامل ویندوز 7 که در اختیار نرم افزار قرار نمی گیره باعث استک اور فلو میشه و کرش میشه اگر چنین مشکلی براتون پیش اومد این نکته ارو توی ذهن داشته باشید و روی ویندوز 10 تست کنید
گرچه برای من که یوزو رو فقط برای اجرای Fire Emblem Three Houses استفاده می کنم نسخه 990 بخوبی جواب میده و برنامه ای برای مهاجرت به سیستم عامل بالاتر از 7 فعلا ندارم

• Like
Reactions: Dark_Souls and NHM

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
نمیدونم این ریوجینکس واقعا بلااستفاده شده یا من چیزی بلد نیستم
اینطوریه که حتی وقتی تمام شیدر هارو از اول لود میکنی بازم به شدت استاتر داره و غیر قابل استفاده است
تو تاپیک خودش هم گفتم کسی اونجا سر نمیزنه.
من ریوجینکس برای ماد گرفته بودم ولی همونم بعد از پنج شش ساعت تلاش موفق نشدم هیچ بازی رو ماد کنم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان لینک دانلود بازی Bayonetta 2 رو می خواستم که با این امولاتور به صورت کامل اجرا بشه

سوال دیگم داشتم اینکه GPU من AMD 6800 هست میکشه این شبیه ساز رو ؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من جواب همه رو اینجا یکی می دم
اون یکی شبیه ساز که خودم تاپیکشم زدم داستنان زیاد داره شیدر کش هم درست اجرا می کنه اما باید کلی باهاش ور برید
من کل ارشیوم به یوزو که یکی از بهترین های جهان هست منتقل کردم این شبیه ساز رو دست نداره بیخیال بقیه
من توی اخرین نسخه اون 3 گانه ماریو هم روش بالاخره اجرا کردم یک ساعتیم ماریو سان شاین بازی کردم اما دم نینتندوی دزد گرم انصافا بازی عینا همین نسخه گیم کیوب هست حتی نکردن کنترلش رو بهتر کنه حتی برای گلکسی اومده از موشن دسته استفاده کرده نکرده انالوگ راست برای این کار بذاره در کل بهتره این بازی ها با دلفین یکی دیگه از بهترین ها اجرا بشه که برای این بازی ها الترا تکسچر پک هم دادن گرافیکشون خیلی بهتر می شه
بایونتا هم با شبیه ساز cEMU بازی کنید هم سبکه هم عالیه من با اون تمومش کردم تقریبا با یک سیستم خسته هم می شه اجراش کرد

من فکر کنم یوزو تا چند ماه اینده چیزی شبیه دلفین بشه که تقریبا همه ی بازی ها رو بدون مشکل اجرا می کنه
دلفین تنها شبیه سازیه که من یک دونه بازی هم با مشکل برام اجرا نکرده من واقعا نمی دونم چی رو دارن اپدیت می کنن
بعد اینا CEMU YUZU بهترین هستن
PCSX2 هم جز چنتا بازی خوب همه رو درست اجرا می کنه اما داستان زیاد داره نمی شه یک فرمول برای همه ی بازی ها بست استفاده از چیت هم براش یکم دشواره بعضی از بازی ها هم یکم استاتر دارن با هر تنظیمی هم که بشن
PPSSPP هم با اپدیت های اخیر تقریبا همه چیز رو درست می تونه اجرا کنه به شرطی که درست تنظیم بشه قابلیت هاشم عالین کار کردن باهاشم راحته
شبیه ساز XBOX 360 که بره بمیره 4 تا تنظیمات هم نداره بدبخت با این حال خیلی از بازی ها رو می تونه درست اجرا کنه برای همین پیشنهاد می شه اما خیلی شبیه ساز ابتدایی هست بدبخته بدخت
شبیه ساز RPCS3 هم بر عکس همه ی شبیه سازا که بازی های انحصاری رو هدف قرار می دن این توی انحصاری مونده
این بازی های دیگه رو خوب می تونه اجرا کنه تو اجرا تاپ ترین ها مشکلات زیاد داره خیلیم تنظیماتش زیاده و برای تک تک بازی ها باید کلی سعی و خطا کرد تا تنظیم درست پیدا بشه افت فریم هم درش بی داد می کنه با این حال خیلی از بازی ها می تونه به خوبی با کیفیت عالی اجرا کنه یکی از شبیه سازهایی که تکمیل شدنش ضروری هست خیلی بازی ها که برای PC نیومده اونجا گیر کرده
بقیه شبیه سازها هم که ارزش چندانی ندارن(با خیلی قدیمی ها نیستم البته دیگه اونا که تکمیل شدن)

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
الان کدوم ورژن این yuzu درست کار میکنه چون من ورژن 1061 رو دانلود کردم اما فایل key اش رو پیدا نکردم و فایل بازی رو هم اجرا میکنم نمیتونم بازی رو بیارم
راهنمایی میفرمایید دوستان

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
من جواب همه رو اینجا یکی می دم
اون یکی شبیه ساز که خودم تاپیکشم زدم داستنان زیاد داره شیدر کش هم درست اجرا می کنه اما باید کلی باهاش ور برید
من کل ارشیوم به یوزو که یکی از بهترین های جهان هست منتقل کردم این شبیه ساز رو دست نداره بیخیال بقیه
من توی اخرین نسخه اون 3 گانه ماریو هم روش بالاخره اجرا کردم یک ساعتیم ماریو سان شاین بازی کردم اما دم نینتندوی دزد گرم انصافا بازی عینا همین نسخه گیم کیوب هست حتی نکردن کنترلش رو بهتر کنه حتی برای گلکسی اومده از موشن دسته استفاده کرده نکرده انالوگ راست برای این کار بذاره در کل بهتره این بازی ها با دلفین یکی دیگه از بهترین ها اجرا بشه که برای این بازی ها الترا تکسچر پک هم دادن گرافیکشون خیلی بهتر می شه
بایونتا هم با شبیه ساز cEMU بازی کنید هم سبکه هم عالیه من با اون تمومش کردم تقریبا با یک سیستم خسته هم می شه اجراش کرد

من فکر کنم یوزو تا چند ماه اینده چیزی شبیه دلفین بشه که تقریبا همه ی بازی ها رو بدون مشکل اجرا می کنه
دلفین تنها شبیه سازیه که من یک دونه بازی هم با مشکل برام اجرا نکرده من واقعا نمی دونم چی رو دارن اپدیت می کنن
بعد اینا CEMU YUZU بهترین هستن
PCSX2 هم جز چنتا بازی خوب همه رو درست اجرا می کنه اما داستان زیاد داره نمی شه یک فرمول برای همه ی بازی ها بست استفاده از چیت هم براش یکم دشواره بعضی از بازی ها هم یکم استاتر دارن با هر تنظیمی هم که بشن
PPSSPP هم با اپدیت های اخیر تقریبا همه چیز رو درست می تونه اجرا کنه به شرطی که درست تنظیم بشه قابلیت هاشم عالین کار کردن باهاشم راحته
شبیه ساز XBOX 360 که بره بمیره 4 تا تنظیمات هم نداره بدبخت با این حال خیلی از بازی ها رو می تونه درست اجرا کنه برای همین پیشنهاد می شه اما خیلی شبیه ساز ابتدایی هست بدبخته بدخت
شبیه ساز RPCS3 هم بر عکس همه ی شبیه سازا که بازی های انحصاری رو هدف قرار می دن این توی انحصاری مونده
این بازی های دیگه رو خوب می تونه اجرا کنه تو اجرا تاپ ترین ها مشکلات زیاد داره خیلیم تنظیماتش زیاده و برای تک تک بازی ها باید کلی سعی و خطا کرد تا تنظیم درست پیدا بشه افت فریم هم درش بی داد می کنه با این حال خیلی از بازی ها می تونه به خوبی با کیفیت عالی اجرا کنه یکی از شبیه سازهایی که تکمیل شدنش ضروری هست خیلی بازی ها که برای PC نیومده اونجا گیر کرده
بقیه شبیه سازها هم که ارزش چندانی ندارن(با خیلی قدیمی ها نیستم البته دیگه اونا که تکمیل شدن)
با کدوم نسخه میتونیم زلدا ۲ رو راحت اجرا کنیم؟
اینم مهمه

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر