Yakuza 5 | PS3

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
250px-Ryu_Ga_Gotoku_5_Tentative_Cover_Art.jpg

سازنده:Ryū ga Gotoku Studio
ناشر: Sega
پلتفرم: PS3
تاریخ انتشار: 6 دسامبر 2012 در ژاپن
سبک: Action-adventure Open world

و اولین امتیازی بازی از مجله
Famitsu Yakuza 5 (PS3) – 10/10/10/10
....
با تشکر از احسان
Chuji

بازی اینبار با 5 کرکتر کنترل میشه که شامل :
Kazuma Kiryu که شخصیت اصلی سری یاکوزا هست , Shun Akiyama و Taiga Saejima از شماره ی 4 بازی , Haruka Sawamura دختر بچه ای که همیشه همراه و در کنار کازوما بود ولی تا قبل از این هرگز قابل بازی نبوده حالا Haruka بزرگتر و بالغ شده و علاقه مندان بازی می تونن بخشی از داستان رو از دید این کرکتر پیش ببرن و بالاخره Tatsuo Shinada که به عنوان یک کرکتر جدید در این شماره معرفی خواهد شد .
داستان این شماره بعد از پایان شماره ی 4 اتفاق می افته ؛ جایی که کازوما قهرمان بزرگ سری حالا یه راننده ی تاکسی در fukuoka شده , تایگا پس از جریانات شماره ی 4 بعد از گذراندن 3 سال حبس آزاد شده , آکیاما کماکان به کسب و کار خودش توی sky finance ادامه میده
biggrin1.gif
هاروکا هم به دنبال رویاهای خودش یتیم خانه رو ترک کرده و حالا به طور مستقل در اوزاکا زندگی میکنه و به خوانندگی مشغوله !
biggrin1.gif
شینادا شخصیت جدید هم یه بازیکن سابق بیسبال بوده که به خاطر قمار محرومیت مادام العمر از این بازی رو براش بریدن
biggrin1.gif

و اما خلاصه ی داستان از این قراره که با توجه به حوادث شماره ی 4 یک آتش بس بین tojo clan و ueno clan توسط اتحاد OMI ایجاد میشه اما الان بعد از گذشت دو سال از اون وقایع رئیس هفتم اتحاد OMI در بستر مرگ ـه و هر لحظه ممکنه این آتش بس به پایان برسه و از طرفی Ueno Clan خودشون رو برای حمله به tojo clan آماده کردن , اما tojo clan برای آماده شدن و مقاومت نیاز داره تا از سایر clan ها در شهر های اطراف در ژاپن کمک بگیره ولی مسئله اینجاست که اینکار خلاف قوانین سنتی حوزه ی clan ها ـست به همین دلیل رئیس Tojo clan یعنی Daigo dojima راهی fukuoka میشه ...

باندل های مخصوص ژاپن بازی با قیمت 37,800 معادل $484/£300. با اسم PlayStation 3 Yakuza 5 Emblem Edition با هارد 250 گیگ مدل Super Slim و یک USB درایو 8 گیگی

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون واقعا از نوع بازی های شرقی که منم طرفدارشم 3و 4 رو خیلی باهاش حال کردم ولی Yakuza:Dead souls رو نه کپی ونه اورجینالشو نتونستم گیر بیارم.:((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مهدی یه کم اطلاعات هم میذاشتی سر در تاپیک :biggrin1:
بازی اینبار با 5 کرکتر کنترل میشه که شامل :
Kazuma Kiryu که شخصیت اصلی سری یاکوزا هست , Shun Akiyama و Taiga Saejima از شماره ی 4 بازی , Haruka Sawamura دختر بچه ای که همیشه همراه و در کنار کازوما بود ولی تا قبل از این هرگز قابل بازی نبوده حالا Haruka بزرگتر و بالغ شده و علاقه مندان بازی می تونن بخشی از داستان رو از دید این کرکتر پیش ببرن و بالاخره Tatsuo Shinada که به عنوان یک کرکتر جدید در این شماره معرفی خواهد شد .
داستان این شماره بعد از پایان شماره ی 4 اتفاق می افته ؛ جایی که کازوما قهرمان بزرگ سری حالا یه راننده ی تاکسی در fukuoka شده , تایگا پس از جریانات شماره ی 4 بعد از گذراندن 3 سال حبس آزاد شده , آکیاما کماکان به کسب و کار خودش توی sky finance ادامه میده :biggrin1: هاروکا هم به دنبال رویاهای خودش یتیم خانه رو ترک کرده و حالا به طور مستقل در اوزاکا زندگی میکنه و به خوانندگی مشغوله ! :biggrin1: شینادا شخصیت جدید هم یه بازیکن سابق بیسبال بوده که به خاطر قمار محرومیت مادام العمر از این بازی رو براش بریدن :biggrin1:
و اما خلاصه ی داستان از این قراره که با توجه به حوادث شماره ی 4 یک آتش بس بین tojo clan و ueno clan توسط اتحاد OMI ایجاد میشه اما الان بعد از گذشت دو سال از اون وقایع رئیس هفتم اتحاد OMI در بستر مرگ ـه و هر لحظه ممکنه این آتش بس به پایان برسه و از طرفی Ueno Clan خودشون رو برای حمله به tojo clan آماده کردن , اما tojo clan برای آماده شدن و مقاومت نیاز داره تا از سایر clan ها در شهر های اطراف در ژاپن کمک بگیره ولی مسئله اینجاست که اینکار خلاف قوانین سنتی حوزه ی clan ها ـست به همین دلیل رئیس Tojo clan یعنی Daigo dojima راهی fukuoka میشه ...

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
در ادامه ی صحبت های حجة الجابون چوجی:D

yakuza_kotakubr1-620x360.jpg

Kazuma Kiryu-Tatsuo Shinada-Taiga Saejima-Shun Akiyama-Haruka Sawamura

پ.ن:از نبود کازوما سان تو کاراکتر بتل فقط من و بهنام ناراحت شدیم:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در ادامه ی صحبت های حجة الجابون چوجی:biggrin1:

yakuza_kotakubr1-620x360.jpg

Kazuma Kiryu-Tatsuo Shinada-Taiga Saejima-Shun Akiyama-Haruka Sawamura

به به :D این تایگا رو توی زندان موهاش رو تراشیدن استیل چهره ـش فوق العاده شده قبلاً با اون موها داغون بود :D این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :D
پ.ن : نه منم جامه ها دریدم :(

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ماشالا Haruka دیگه خانومی شده برا خودش :D. انگار همین دیروز بود که مثل جوجه راه میفتاد دنبال عمو کازوما :x:(
هنوز که هنوزه یاد این ظلمی که در حق کازوما شد میفتم اعصابم خورد میشه :-l:(
این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :biggrin1:
چشاتو درویش کن احسان :|:D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به به :D این تایگا رو توی زندان موهاش رو تراشیدن استیل چهره ـش فوق العاده شده قبلاً با اون موها داغون بود :D این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :D
این تصویر یک فرد خیلی خز است:|
c20090924_ryu4_ss_tgs_ryu4_07_cs1w1_640x360.jpg

جالبست بدانید هاروکا یعنی گل (یا رایحه خوش و دل انگیز);;)من هم داشتم به همین فکر میکردم شماره 6 >:):-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هی میگن به بچه انقدر آزادی ندید همینه دیگه :biggrin1: این بود آرمانهای تربیتی oji san :biggrin1:

sub6e2swks4s8wesuys.jpg

7p3tm9qjefv9ugm9hf83.jpg

1aro2ldn6fcjiuw8fqao.jpg

---------- نوشته در 06:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 AM ارسال شده بود ----------

همونطور که اشاره کردم توی این شماره کازوما به شغل شریف راننده تاکسی مشغوله :D و اما نکته ی مهم تر اینکه تاکسی کازوما قابل شخصی سازی و آپگرید هست :

همچنین می تونین از این مسابقات هم بذارید و دریفت خفن هم بکشید :D (البته احتمالاً مثل شماره های قبل این حرکات خسته با QTE انجام میشه) :

عمو کاز چه کارهایی که نمی کنه :D
پ.ن : وقتی میگن بازی متحول شده واقعاً متحول شده :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
احسان نمیدونی Akiyama توی این نسخه چکارست ؟ :D ( نقشش داخل داستان منظورمه :D ) یکی از محبوب ترین شخصیت های من توی نسخه قبلی بود >:d<

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من هیچ کودوم رو بازی نکردم ولی میخوام این یکی رو بازی کنم . شماره 4 رو بازی بکنم کافیه واسه این که با داستان و شخصیت ها آشنا بشم ؟
در ضمن هرکی جواب من رو بده باید خودش زحمت شماره چهار هم بکشه واسم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خوبی بازی یاکوزا اینه که تو خود بازی چکیده داستان شماره های قبلیش رو میگذاره!!!:>

احترام به گیمر تا به کجاo:-)

پیشنهاد میکنم از 3 شروع کنی;)شماره 4 هم الآن دستم نیست >:d<

امضا احسان هم با زاویه Arcsin0.5465412 تو حلقم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر