Yakuza 5 | PS3

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به به . یاکوزا بزنیم به رگ . بهنام چرا نمیاد اینجا ؟؟
راست میگی چرا پیداش نیست همش 1 پست داده !
اعتصاب کرده!! رفته Dead Souls‏ بزنه!!
بیام چیکار آخه؟ :D فعلا فقط نسخه ی ژاپنی اومده. ایشالا نسخه ی غربی بیاد من رو زیاد اینجا میبینید :D

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
من ژاپنی شو گرفتم خیلی با حاله

دوست عزیز شما کپی دارین یا اصل چون من کپی شو دان کردم روی صفحه اول لودینگ فریز میکنه و نمیدانم باید در هارد پی اس 3 کپیش کنم یا نه 23 گیگا حجمش است

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ایرادم رفع شد بازی احتیاج به پچ داشت

گرافیکش هم عالی

دختره چه بزرگ و رقاصی شده

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
شاید جالب باشه بدونید اون عبارت Ryََu Ga Gotoku که در امضای احسان میبینید و دوستان در صفحه ی قبل هم به کار بردن معنیش میشه "مانند یک اژدها" که این سری بازی در ژاپن به این نام معروفه :D
بهنام خبر نداری کپیش اومده یا نه?
نه والا بی خبرم :D

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ببخشید کسی میدونه که دو نسخه ی اولیه ی این بازی که سگا hd کرده و به تازگی زبان زاپنیش عرضه شده به زبان انگلیسی هم میاد یا نه؟ببخشید که تو این تاپیک پرسیدم تاپیکی برای خودش پیدا نکردم بعد نسخه ی غربی سری بازی یاکوزا ترجمه ی انگلیسین یا فقط زیرنویس انگلیسین؟

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با احسان Chuji صحبت میکردم یه سری اطلاعات جدید از بازی بدست آورده که داغِ داغه :D من هم اینجا قرار میدم که هم استفاده کنید و هم یادی از احسان کنید و ببینید این پسر چقدر با معرفت و با شعوره.

اول اینکه همونطور که قبلاً هم اشاره شد شهر این شماره جدیده و به خاطر عوض شدن موتور بازی از نسخه های قبل متمایزه همه چیز از جزییات صرت کرکتر ها تا محیط های شهری و حتی جزییات داخل ساختمان ها خیلی پیشرفت کرده .

ضربات و قابلیت های جدید به بازی اضافه شده مثلاً میشه یه سری ضربه ی خاص و شارژ شده زد که به صورت QTE اجرا میشه که فوق العاده ـس !

همچنین باس های بازی هم از این نوع ضربات می تونن بهت بزنن که اونم با QTE هست که اگر به موقع دکمه رو بزنی می تونی به طرف بدل بزنی :biggrin1:

مدل QTE بازی هم عوض شده و به جای اون خط آبی زمختی که کنار عکس دکمه میومد یه دایره ی آبی دور عکس دکمه شروع به خالی شدن میکنه که هم قشنگ تره هم تصویر رو نمی پوشونه :biggrin1: (توی دو تا عکس بالاتر معلومه) مورد بعدی اینه که یه حالت دویدن سریع برای کازوما اضافه شده که در عین در سطح شهر که مثلاً راه می رفتیم یا میدویدیم الان یه دویدن سریع هم هست که با سرعت بیشتری می تونیم مسافت ها رو طی کنیم و وقت کمتری تلف میشه :biggrin1: (توی قبلیا فکر کنم نبود و فقط توی یه سری ماموریت های خاص اجازه میداد بدوییم ولی توی محیط شهر نمیشد ولی اینجا میشه :biggrin1:)

بازی از لحاظ مینی گیم های اضافه وحشتناک پیشرفت داشته و انواع و اقسام بازیهای مختلف بهش اضافه شده حتی توی کلوب سگا میشه بازی VIRTUAL FIGHTER نسخه ی PS1 ـش رو به طور کامل بازی کرد !!!! =))

کلاً از این لحاظ خیلی خدا شده :biggrin1: و نکته ی آخر اینکه هاروکا شخصیت مبارزه ای نیست و گیم پلی ـش فقط به dancing خلاصه میشه :biggrin1: فعلاً همین :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر