Yakuza 5 | PS3

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,478
نام
مهدی

سازنده:Ryū ga Gotoku Studio
ناشر: Sega
پلتفرم: PS3
تاریخ انتشار: 6 دسامبر 2012 در ژاپن
سبک: Action-adventure Open world

و اولین امتیازی بازی از مجله
Famitsu Yakuza 5 (PS3) – 10/10/10/10
....
با تشکر از احسان
Chuji

بازی اینبار با 5 کرکتر کنترل میشه که شامل :
Kazuma Kiryu که شخصیت اصلی سری یاکوزا هست , Shun Akiyama و Taiga Saejima از شماره ی 4 بازی , Haruka Sawamura دختر بچه ای که همیشه همراه و در کنار کازوما بود ولی تا قبل از این هرگز قابل بازی نبوده حالا Haruka بزرگتر و بالغ شده و علاقه مندان بازی می تونن بخشی از داستان رو از دید این کرکتر پیش ببرن و بالاخره Tatsuo Shinada که به عنوان یک کرکتر جدید در این شماره معرفی خواهد شد .
داستان این شماره بعد از پایان شماره ی 4 اتفاق می افته ؛ جایی که کازوما قهرمان بزرگ سری حالا یه راننده ی تاکسی در fukuoka شده , تایگا پس از جریانات شماره ی 4 بعد از گذراندن 3 سال حبس آزاد شده , آکیاما کماکان به کسب و کار خودش توی sky finance ادامه میده
هاروکا هم به دنبال رویاهای خودش یتیم خانه رو ترک کرده و حالا به طور مستقل در اوزاکا زندگی میکنه و به خوانندگی مشغوله !
شینادا شخصیت جدید هم یه بازیکن سابق بیسبال بوده که به خاطر قمار محرومیت مادام العمر از این بازی رو براش بریدن

و اما خلاصه ی داستان از این قراره که با توجه به حوادث شماره ی 4 یک آتش بس بین tojo clan و ueno clan توسط اتحاد OMI ایجاد میشه اما الان بعد از گذشت دو سال از اون وقایع رئیس هفتم اتحاد OMI در بستر مرگ ـه و هر لحظه ممکنه این آتش بس به پایان برسه و از طرفی Ueno Clan خودشون رو برای حمله به tojo clan آماده کردن , اما tojo clan برای آماده شدن و مقاومت نیاز داره تا از سایر clan ها در شهر های اطراف در ژاپن کمک بگیره ولی مسئله اینجاست که اینکار خلاف قوانین سنتی حوزه ی clan ها ـست به همین دلیل رئیس Tojo clan یعنی Daigo dojima راهی fukuoka میشه ...

باندل های مخصوص ژاپن بازی با قیمت 37,800 معادل $484/£300. با اسم PlayStation 3 Yakuza 5 Emblem Edition با هارد 250 گیگ مدل Super Slim و یک USB درایو 8 گیگی

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,833
نام
مهدی
بشدت منتظر این بازیم, عاشق سری یاکوزا هستم ,ممنون مهدی جان

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون واقعا از نوع بازی های شرقی که منم طرفدارشم 3و 4 رو خیلی باهاش حال کردم ولی Yakuza:Dead souls رو نه کپی ونه اورجینالشو نتونستم گیر بیارم.:((

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
کلا من با بازی های open world خیلی حال می کنم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
15,589
نام
امین رضا
اَه =p~همه ی این اسم هایی که آوردی(:arrowd:) یعنی خاطرات شیرین>:d<

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,851
نام
احسان
مهدی یه کم اطلاعات هم میذاشتی سر در تاپیک :biggrin1:
بازی اینبار با 5 کرکتر کنترل میشه که شامل :
Kazuma Kiryu که شخصیت اصلی سری یاکوزا هست , Shun Akiyama و Taiga Saejima از شماره ی 4 بازی , Haruka Sawamura دختر بچه ای که همیشه همراه و در کنار کازوما بود ولی تا قبل از این هرگز قابل بازی نبوده حالا Haruka بزرگتر و بالغ شده و علاقه مندان بازی می تونن بخشی از داستان رو از دید این کرکتر پیش ببرن و بالاخره Tatsuo Shinada که به عنوان یک کرکتر جدید در این شماره معرفی خواهد شد .
داستان این شماره بعد از پایان شماره ی 4 اتفاق می افته ؛ جایی که کازوما قهرمان بزرگ سری حالا یه راننده ی تاکسی در fukuoka شده , تایگا پس از جریانات شماره ی 4 بعد از گذراندن 3 سال حبس آزاد شده , آکیاما کماکان به کسب و کار خودش توی sky finance ادامه میده :biggrin1: هاروکا هم به دنبال رویاهای خودش یتیم خانه رو ترک کرده و حالا به طور مستقل در اوزاکا زندگی میکنه و به خوانندگی مشغوله ! :biggrin1: شینادا شخصیت جدید هم یه بازیکن سابق بیسبال بوده که به خاطر قمار محرومیت مادام العمر از این بازی رو براش بریدن :biggrin1:
و اما خلاصه ی داستان از این قراره که با توجه به حوادث شماره ی 4 یک آتش بس بین tojo clan و ueno clan توسط اتحاد OMI ایجاد میشه اما الان بعد از گذشت دو سال از اون وقایع رئیس هفتم اتحاد OMI در بستر مرگ ـه و هر لحظه ممکنه این آتش بس به پایان برسه و از طرفی Ueno Clan خودشون رو برای حمله به tojo clan آماده کردن , اما tojo clan برای آماده شدن و مقاومت نیاز داره تا از سایر clan ها در شهر های اطراف در ژاپن کمک بگیره ولی مسئله اینجاست که اینکار خلاف قوانین سنتی حوزه ی clan ها ـست به همین دلیل رئیس Tojo clan یعنی Daigo dojima راهی fukuoka میشه ...

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
15,589
نام
امین رضا
در ادامه ی صحبت های حجة الجابون چوجی:D

Kazuma Kiryu-Tatsuo Shinada-Taiga Saejima-Shun Akiyama-Haruka Sawamura

پ.ن:از نبود کازوما سان تو کاراکتر بتل فقط من و بهنام ناراحت شدیم:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,851
نام
احسان
در ادامه ی صحبت های حجة الجابون چوجی:biggrin1:

Kazuma Kiryu-Tatsuo Shinada-Taiga Saejima-Shun Akiyama-Haruka Sawamura

به به :D این تایگا رو توی زندان موهاش رو تراشیدن استیل چهره ـش فوق العاده شده قبلاً با اون موها داغون بود :D این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :D
پ.ن : نه منم جامه ها دریدم :(

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,262
نام
بهنام
ماشالا Haruka دیگه خانومی شده برا خودش :D. انگار همین دیروز بود که مثل جوجه راه میفتاد دنبال عمو کازوما :x:(
هنوز که هنوزه یاد این ظلمی که در حق کازوما شد میفتم اعصابم خورد میشه :-l:(
این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :biggrin1:
چشاتو درویش کن احسان :|:D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
15,589
نام
امین رضا
به به :D این تایگا رو توی زندان موهاش رو تراشیدن استیل چهره ـش فوق العاده شده قبلاً با اون موها داغون بود :D این هاروکا هم تیکه ای شده واسه خودش :D
این تصویر یک فرد خیلی خز است:|

جالبست بدانید هاروکا یعنی گل (یا رایحه خوش و دل انگیز);;)من هم داشتم به همین فکر میکردم شماره 6 >:):-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,851
نام
احسان
هی میگن به بچه انقدر آزادی ندید همینه دیگه :biggrin1: این بود آرمانهای تربیتی oji san :biggrin1:

---------- نوشته در 06:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 AM ارسال شده بود ----------

همونطور که اشاره کردم توی این شماره کازوما به شغل شریف راننده تاکسی مشغوله :D و اما نکته ی مهم تر اینکه تاکسی کازوما قابل شخصی سازی و آپگرید هست :

همچنین می تونین از این مسابقات هم بذارید و دریفت خفن هم بکشید :D (البته احتمالاً مثل شماره های قبل این حرکات خسته با QTE انجام میشه) :

عمو کاز چه کارهایی که نمی کنه :D
پ.ن : وقتی میگن بازی متحول شده واقعاً متحول شده :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,336
نام
Ali
احسان نمیدونی Akiyama توی این نسخه چکارست ؟ :D ( نقشش داخل داستان منظورمه :D ) یکی از محبوب ترین شخصیت های من توی نسخه قبلی بود >:d<

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,725
نام
محمد
آقا من هیچ کودوم رو بازی نکردم ولی میخوام این یکی رو بازی کنم . شماره 4 رو بازی بکنم کافیه واسه این که با داستان و شخصیت ها آشنا بشم ؟
در ضمن هرکی جواب من رو بده باید خودش زحمت شماره چهار هم بکشه واسم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
15,589
نام
امین رضا
خوبی بازی یاکوزا اینه که تو خود بازی چکیده داستان شماره های قبلیش رو میگذاره!!!:>

احترام به گیمر تا به کجاo:-)

پیشنهاد میکنم از 3 شروع کنی;)شماره 4 هم الآن دستم نیست >:d<

امضا احسان هم با زاویه Arcsin0.5465412 تو حلقم:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟