Yakuza 5 | PS3

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان نمیدونی Akiyama توی این نسخه چکارست ؟ :D ( نقشش داخل داستان منظورمه :D ) یکی از محبوب ترین شخصیت های من توی نسخه قبلی بود

نه زیاد داستان رو دنبال نکردم از اینور اونور که کل داستان برام اسپویل نشه ولی در کل هنوز جای خاصی نرفته و توی همون Sky finance مشغوله حالا چی بشه که بقیه بپیونده (شایدم نپیونده :D) دقیقاً نمی دونم چیه :D

آقا من هیچ کودوم رو بازی نکردم ولی میخوام این یکی رو بازی کنم . شماره 4 رو بازی بکنم کافیه واسه این که با داستان و شخصیت ها آشنا بشم ؟
در ضمن هرکی جواب من رو بده باید خودش زحمت شماره چهار هم بکشه واسم :biggrin1:
خب محمد بشین از 3 شروع کن که یه سری کات سین رو پشت سر هم به صورت خلاصه از 1 و 2 برات پخش میکنه که از داستان اون دو شماره مطلع بشی بعد نکته ی مهم تر اون داستان خفن ناک شماره ی 3 ـه که اصلاً با روح و روانت بازی میکنه و به شدت میری تو جو کازوما بعد برو سراغ شماره ی 4 که آماده بشی برای 5 :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
احسان اعتراف میکنم از من اولشم تو نخ این هاروکا بودم!! الانم که بزرگ شده دیگه بدتر!! بدمصبو خوشگل طراحی کردن خب!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از دوستان کسی Dead Souls‏ رو بازی نکرده?چه جوریاس?

خودم اینجام عزیزم :D یه بازی تقریباً متفاوت توی سبک زامبی :D زامبی با طعم یاکوزاییه نه خیلی غربیه که قمه و قمه کشی باشه نه خیلی ترسناک شرقی که خودت رو خیس کنی :D در حد تعادله :D
جریانش هم بعد از شماره ی 4 و قبل از 5 ـه :D از شماره ی 2 بازی هم شخصیت آشنا داره :D

من همیشه احساس کردم ارزش خرید نداره
yahoo_22.gif

حالا به نظرت داره یا نه؟!
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif

جاپونی بازی در نیاری
biggrin1.gif
راستش رو بگو
yahoo_5.gif
داره آقا داره :D چیز تقریباً یونیکی ـه توی این نسل یکنواخت :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خودم اینجام عزیزم :D یه بازی تقریباً متفاوت توی سبک زامبی :D زامبی با طعم یاکوزاییه نه خیلی غربیه که قمه و قمه کشی باشه نه خیلی ترسناک شرقی که خودت رو خیس کنی :D در حد تعادله :D
جریانش هم بعد از شماره ی 4 و قبل از 5 ـه :D از شماره ی 2 بازی هم شخصیت آشنا داره :D

من همیشه احساس کردم ارزش خرید نداره:|
حالا به نظرت داره یا نه؟!:-/:d

جاپونی بازی در نیاری :D راستش رو بگو;;)

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستان این Ryū ga Gotoku Kenzan! گیر میاد تو ایران؟ ژاپنی هم که هست اصلا مهم نیست:d

در راستای نسخه جدید باید این رو هم بازی کنم[h=1][/h]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوستان این Ryū ga Gotoku Kenzan! گیر میاد تو ایران؟ ژاپنی هم که هست اصلا مهم نیست
yahoo_4.gif

اگر هم پیدا بشه چون از جاپون میاد باید خیلی خیلی گرون به پامون تمام بشه
اون موقع که بازی تو ایران 70 تومن بود یادمه یکی از بچه ها ژاپن زندگی میکرد میگفت بازی که تو بلاد یاکوزاها میخره به تومن نزدیک 110-120 تومن میشه
yahoo_13.gif
حالا الآ که بازی رو میدن 200 شما حساب کن چقدر میشه:)
بازی 8800 ینه هر 100 ین هم میشه 1500 تومن حدوداً پس چرا من حساب میکنم ایجوری میشه 132 تومن:confused:اوضاع نامشکوکه
yahoo_39.gif
دوستان بازی منتشر شده مگه?! نسخه ژاپنی فقط?

بله و امروز هفته اولش با فروش 357هزار نسخه تمام شد>:d<

ما هم باید بیشینیم اینجا سماق بیمیکیم:-w

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر