XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
نسخه جدید سایت Xfire تا چند وقت دیگه راه میوفته فعلا هم میشه نسخه بتا رو دید که چه پیشرفت های کرده!
http://beta.xfire.com/

خیلی مشکل داره امیدوارم درست بیشه!

برنامشو (BETA) من دارم استفاده میکنم . جز ingame chat مشکل دیگه ای ندیدم

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
برنامشو (BETA) من دارم استفاده میکنم . جز ingame chat مشکل دیگه ای ندیدم
خودش مشکلی نداره! برو یه نگاه به پروفایلت بنداز ببین چه خبره:d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان ایکس فایر مجانیه؟
و ضمنا تازگیا هیچکدوم از بچه ها در ساخت اکانت و کانکت شدن مشکلی نداره؟چون اخرای ثبت نام بهم گیر میده و کامل ثبت نام نمیشه و ارور میده

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان ایکس فایر مجانیه؟
و ضمنا تازگیا هیچکدوم از بچه ها در ساخت اکانت و کانکت شدن مشکلی نداره؟چون اخرای ثبت نام بهم گیر میده و کامل ثبت نام نمیشه و ارور میده
بله مجانی‌ هست.
چه اروری؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب مشکلم رو با ساک/س حل کردم
فقط یه چیزی در حال حاضر میشه بازی هایی مثل بتل 3 یا مدرن وار فیر 3 رو انلاین زد؟
بدون نسخه اریج؟ خیر نمی‌شه.
Xf اصلا واسه آنلاین بازی کردن نیست که.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
پس چیکار میکنه فقط ساعت کاری میزنه؟من فکر میکردم مثل استیم هست که میشه باهاش دوستاتو پیدا کنی teamdeathmath بزنی!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پس چیکار میکنه فقط ساعت کاری میزنه؟من فکر میکردم مثل استیم هست که میشه باهاش دوستاتو پیدا کنی teamdeathmath بزنی!
خیر اونجوری نیست،فقط ساعت میندازه،با دوستات چت اینا هم میتونی‌ بکنی‌

King Of P3rsia

کاربر سایت
Nov 1, 2011
24
خدا خیر بده صاحب تاپیک رو ! من یه کلی گشتم بعد دیدم اینجا خودش کلا تاپیک Xfire داره !‌آقا من الان یه نیم ساعتی هست از Xfire دیسکانکت شدم و کانکت هم نمیشه !‌ مشکل چیه ؟‌

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خدا خیر بده صاحب تاپیک رو ! من یه کلی گشتم بعد دیدم اینجا خودش کلا تاپیک Xfire داره !‌آقا من الان یه نیم ساعتی هست از Xfire دیسکانکت شدم و کانکت هم نمیشه !‌ مشکل چیه ؟‌
از بیست میلیون نفر80 هزار نفر آنلاین هستن. احتمالا از سرورشون هست،صبر پیشه کن :D درست می‌شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر