XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
دو ماه شده و هنوز در وصل شدن به Xfireمشکل دارم. :|
صبح ها سریع وصل میشه ولی غیر از صبح با 10بار سعی هم وصل نمیشه و یک جوری شانسی شده!
در صورتی که قبلا در عرض5یا10 ثانیه وصل می شد اما الان در 90 ثانیه هم وصل نمیشه!
:wallbash:

elDARKNESS

کاربر سایت
Jan 30, 2012
33
نام
Darkness
دوستان، تازگی ها ( احتمالا بعد از آخرین Update )، این Xfire من دچار مشکل شده و وقتی Offline می خوام برم تو هر بازی ای،پیغام خطا با متن " Can not send HTTP request " میده! البته هیچ مشکلی برای Xfire in game یا خود Xfire پیش نمیاد. در حالت Offline قبلا هیچ مشکلی نداشت. این مشخصات آخرین ورژن نرم افزار هست که مال منم همین ه :
Version 1.148 Build 45320
Feb 29 2012 at 10:54:11

از اونجایی که فروم خود Xfire قیلتریه، گفتم اول اینجا مطرح کنم شاید راه حلی پیدا شد. کسی این مشکل رو پیدا کرده تازگی ها؟ ( به تاریخ ارسال پست دقت کنید. )

mohammad vas

کاربر سایت
Dec 11, 2011
109
نام
mohammad
درود
سلام به همه دوستان
من وقتی می خوام بعضی از بازی ها که تولیست xfire هست و من رو سیستمم دارم اد کنم وقتی تو لیست میرم رو اسمش و بروش میزنم میرم تو فایل بازی ایکن بازی نمیده ولی بعضی از بازی ها مثل فیفا یا pes میده باید چی کار کرد مثلا مدرن وار 2 یا ساینترو و نمیده
لطفاً کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
درود
سلام به همه دوستان
من وقتی می خوام بعضی از بازی ها که تولیست xfire هست و من رو سیستمم دارم اد کنم وقتی تو لیست میرم رو اسمش و بروش میزنم میرم تو فایل بازی ایکن بازی نمیده ولی بعضی از بازی ها مثل فیفا یا pes میده باید چی کار کرد مثلا مدرن وار 2 یا ساینترو و نمیده
لطفاً کمک کنید
باید کدشن رو از آدرسC>Program data>xfire>xfire.ini درست کنی‌،Steam.exe رو برداری به جاشExe اصلی‌ بازی رو بدی

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
شما Beta.xfire.com رفتی.
fr.xfire.com رو تست کن.
همون بالاش هم یه لینک بهت میده میتونی برگردی همون حالت قدیمی.Xfire - Gaming Simplified

fr تست کردم بازم میره تو همون سایت
دقیقا کجا؟من که چیزی پیدا نکردم.این لینکی هم که دادی میره به همون سایت.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
fr تست کردم بازم میره تو همون سایت
دقیقا کجا؟من که چیزی پیدا نکردم.این لینکی هم که دادی میره به همون سایت.
اون لینکی‌ که مسعود داده میره سایت قدیمی‌ که. :-?

در هر حال واسه رفتن به سایت قدیمی‌ از طریق Beta رو اونHead on back کلیک کن.

82939037853467233138.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر