XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

Notronify10

کاربر سایت
Oct 8, 2006
351
نام
فرشید
سلام
من xfire نصب کردم ولی هیچ سروری نیست که بازی کنم ؟
بازی ها رو هم شناخته
9sdlb1rvps6jfxogw8qd.png

ممنون می شم راهنماییم کنید

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام
بازی ها رو هم شناخته
9sdlb1rvps6jfxogw8qd.png

خوب همه ی بازی هارو هم از طریق xfire نمیشه که براشون سرور پیدا کرد!!
بازی ها خاصی مثل cod4 یا battlefield 2 و تعدادی از بازی های دیگه که اطلاعی از اونا ندارم :d رو میشه براشون سرور پیدا کرد

Notronify10

کاربر سایت
Oct 8, 2006
351
نام
فرشید
خوب همه ی بازی هارو هم از طریق xfire نمیشه که براشون سرور پیدا کرد!!
بازی ها خاصی مثل cod4 یا battlefield 2 و تعدادی از بازی های دیگه که اطلاعی از اونا ندارم :d رو میشه براشون سرور پیدا کرد

خب من COD 4 ، جنرال و ... رو دارم
اصلا سرور پیدا نیمکنه .

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
سلام
بازی ها رو هم شناخته
9sdlb1rvps6jfxogw8qd.png

برای بازی کردن Cod4 از یکی دوستانه Xfireـی IP یک سرور ایرانی رو بگیر، وارد بازی شو، دکمه ~ رو بزن بعد بزن
Code:
[LTR]/connect 125.512.512:25677[/LTR]
دقت کن این IP که من دادم Random هست و جاش باید آی.پی که از دوستات برای سرور ایرانی میگیری رو بزنی. بعد سرور های مورد نظرتو رو هم می تونی توی Favorite Servers های xfire بذاری.

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
آقا من از ديشب به طور كاملا ناگهانی بعد از اينكه dc شدم از اينترنت دوباره خواستم بيام ايكس فاير هر كاری ميكنم نميتونم login كنم!! واسه كسی اين مشكل پيش اومده؟ كسی ميدونه بايد چكار كنم؟
ايكس فاير رو دوباره نصب كردم و حتی‌با يه اكانت ديگه هم خواستم لاگين شم جواب نداد.
تو مرحله ی Checking Login گير ميكنه.
ويرايش:
من مشكل Firewall ايناهم ندارم...چون يه بار با telnet تست كردم و تونستم سرور كانكت بشم.فقط مسئلش اينجاست كه نميدونم اين كلاينت لعنتی چه مرگشه كانكت نميشه.
من خودم ديروز يك اتفاق جلبی واسم افتاد: سيستمو restart كردم گفتم شايد درست شه اون موقع كه داشت همه ی‌برنامه هارو ميبست يهو ديدم كانكت شد!! ميخوام الان اين آنتی ويروس مسخره رو پاك كنم ببينم ميتونم لاگين شم يا نه.
ويرايش 2 :
همين به خاطر NOD32 لعنتی بوده...با اينكه Web Access Protection رو غير فعال كرده بودم ولی بازم.. :| stupid

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
نه ربطی به اون نداشته.این مشکل دیشب واسه همه کسایی که میشناختم پیش اومد.
بعد از چند دقیقه هم درست شد.بعضی موقع ها پیش میاد و خودش هم درست میشه.مشکل از فرستنده هست،به گیرنده خود دست نزنید.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر