Xex Tool

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من درایوم بنکیو حالا چطوری این کارو کنم
بايد ببري پيش كاردونش ...
مثل طاهر يا آقاي تمجيدزاده
خشایار هرچی هست فکر کنم از استیلث بازی میگم نمیشه فایل ss از خود دیسک بازی بگیریم ؟
منم همين فكر رو مي كنم ...
شما بازي رو بگو من برات SS رو مي زارم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان NBA Street من 1 بار اجرا مي شه ... 10 بار اجرا نمي شه ...
براي همين يه سر بردم پيشه يكي از دوستام برام فيرموير Orginal ريخت ...
ديگه هم اين نوع بازي ها مياد و هم هر بازي رو كه بخوام لايو بازي كنم يه تست مي كنم
خدايي خيلي حال مي ده ... به نظر من اگر هم بن شم ارزش داره ;)
یعنی اینکه شما firmware اصلی خود کنسول رو ریختی و بازی کپی رو اجرا کردی باهاش؟ همچین چیزی امکان نداره...

یا شایدم منظورت از فیرمور original همون Xtreme هست.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
یعنی اینکه شما firmware اصلی خود کنسول رو ریختی و بازی کپی رو اجرا کردی باهاش؟ همچین چیزی امکان نداره...

یا شایدم منظورت از فیرمور original همون Xtreme هست.
اشكان جان معلومه كه ...
منظورم Xtream بود ...
-------------------------
بعدم وقتی می گیم sign شده یعنی شما یه بیت از اون فایل رو دستکاری کنید عمراَ اجرا نشه چون sign بهم می خوره این یه کدsgin 128 بیتی هستش که اگه شکسته بشه از هک ps3 مهمتره میدونید یعنی چی؟ماکروسافت هم 360 هم win vista ش به این وصله بعد یه همچین چیزی نابود بشه انقدر بی سرو صدا باشه تو نت ؟خدایی از خودتون بپرسید ببینید به چه نتیجه ایی میرسید ...
تكاوچ جان شما يه Search بكن بعد بگو همچين چيزي نيست ...
تو همه ي فروم هاي هكه 360 مثل توپ صدا كرده ...
من با 10 دقيقه سرچ فهميدم برنامه چجوري كار مي كنه ...
آقايي كه اين پست رو زده مدير ارشد (CEO) نويسنده هاي اين برنامه بوده كه يكي هم همين Sign رو مطرح كرده و طراح همچين پاسخي داده :

Rickz0rz: its not about booting "unsigned media" it is about booting signed retail games off dvdr media. its only about the media checks not the signing.

حرفي واسه گفتن مونده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-"

تو سايت خود نويسنده هاي برنامه هم نوشته شده كه نسخه ي يك Fake هستش و كارايي نداره :cheesygri

مدير ارشد اضافه كرده كه اين همون كاريه كه واسه Region Free كردن بازي هاي Xbox1 انجام داديم ... پس منتظر 360Tools هاي جديد و كارآمدتر (:-") باشيد ... خودش تو جاي ديگه اعلام كرده گروه داره رو Full كردن بازي هاي Arcade هم كار مي كنه

راستي اين برنامه دستورات زيادي داره كه Remove Limit از كوچكترين هاشونه و تو xbox-scene.com آموزش داده شده ولي من كه چيزي سرم نمي شه ...:cheesygri

آخرین ویرایش:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
خشایار جان بالخره ماکه فرمور Xtream1.4 داریم اجرا میشه یا نه نزنم یه دیسک حروم شه
میگم لینک اون اموزشش توی سایت xbox-scene میدی؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خشایار جان بالخره ماکه فرمور Xtream1.4 داریم اجرا میشه یا نه نزنم یه دیسک حروم شه
میگم لینک اون اموزشش توی سایت xbox-scene میدی؟
تو Xbox-Scene همه بلدن و كسي آموزش نمي خواد ... نمي دونم چرا:confused: ... ولي اگه بري تو فروم ... 3-4 جا بحثش به 7-8 صفحه كشيده ;)
من مي گم فعلا نزن رو ديسك تا من بيشتر تحقيق كنم ... ايشالا ميشه ;)
-----------------
راستي دوستان اين DevKit چيه ؟
چند جا اومدن گفتن كه اين برنامه كه كاري نكرده ... آپديت جديد DevKit اين كارو مي كنه ...
اسم كامل DEVKIT هم Development Kit هستش كه ربطش رو به هك 360 نمي فهمم :confused::confused:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
تو Xbox-Scene همه بلدن و كسي آموزش نمي خواد ... نمي دونم چرا:confused: ... ولي اگه بري تو فروم ... 3-4 جا بحثش به 7-8 صفحه كشيده ;)
من مي گم فعلا نزن رو ديسك تا من بيشتر تحقيق كنم ... ايشالا ميشه ;)
-----------------
راستي دوستان اين DevKit چيه ؟
چند جا اومدن گفتن كه اين برنامه كه كاري نكرده ... آپديت جديد DevKit اين كارو مي كنه ...
اسم كامل DEVKIT هم Development Kit هستش كه ربطش رو به هك 360 نمي فهمم :confused::confused:

مرسی از خشایار جان که این همه زحمت کشیده بعد میگم شما فایل های SS,DMI,از سایت ها میگیری مخصوص هر بازی رو دیگه؟
2.میگم مناونجا که با برنامه XDVDMulleter اون قسمت که رجین و استیلث مشخص میکنه پاینش نگاه کنی میبینی که میشه از دیسک اصلی فایل های SS,DMI بگیری من می خوام اون کارو کنم
خشایار جان موقع اضافه کردن این ارور میده نگاه کن:
5lncpz.jpg

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مرسی از خشایار جان که این همه زحمت کشیده بعد میگم شما فایل های SS,DMI,از سایت ها میگیری مخصوص هر بازی رو دیگه؟
2.میگم مناونجا که با برنامه XDVDMulleter اون قسمت که رجین و استیلث مشخص میکنه پاینش نگاه کنی میبینی که میشه از دیسک اصلی فایل های SS,DMI بگیری من می خوام اون کارو کنم
خواهش مي كنم ... خرابه رفاقت و اين حرفام ديگه :laughing::laughing:
1. از سايت ها نه به اين سايت برو و واسه بازي يه دلخواهتو دانلود كن;)

2. اونم ميشه ... مثلا وقتي مي خواي PFI داشته باشي Extract PFI رو مي زني و براي PFIـت يه مكان انتخاب مي كني ... خوده من براي اطمينان از همه ي بازيام PFI و DMI و SS گرفتم و سيو كردم :-"

راستي آقا اسم شريفتون رو بگيد باهم بيشتر آشنا مي شيم ;)

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
مخلصت بهنام در ضمن مشکل بالا پیدا کردم من از برنامه XDVDMulleterBeta9.7 کار میکردم مشکل از اونه ورژن XDVDMulleterBeta10.2 گرفتم مشکلم حل شد در ضمن موقعی که میخوام ایزو بسازم یه ویدیو دانلود میکنه از اینترنت

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مخلصت بهنام در ضمن مشکل بالا پیدا کردم من از برنامه XDVDMulleterBeta9.7 کار میکردم مشکل از اونه ورژن XDVDMulleterBeta10.2 گرفتم مشکلم حل شد در ضمن موقعی که میخوام ایزو بسازم یه ویدیو دانلود میکنه از اینترنت
خب مشكلي نداره ...
اين يعني ويدئوي مورد نياز تو Database نبوده ...
----
آقا بهنام مثل اينكه منو شما فقط داريم تو تاپيك پست مي ديم :laughing::laughing: ...

آخرین ویرایش:

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
سلام من winning eleven x رو فیری کردم و موقعی که با xdvdmulleter تستش میکنم گزینه های random padding و ixttreme compatible تیک نخوردن چی کار باید بکنم تا اینا هم تیک بخورن:confused:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
اشكان جان معلومه كه ...
منظورم Xtream بود ...
-------------------------
تكاوچ جان شما يه Search بكن بعد بگو همچين چيزي نيست ...
تو همه ي فروم هاي هكه 360 مثل توپ صدا كرده ...
من با 10 دقيقه سرچ فهميدم برنامه چجوري كار مي كنه ...
آقايي كه اين پست رو زده مدير ارشد (CEO) نويسنده هاي اين برنامه بوده كه يكي هم همين Sign رو مطرح كرده و طراح همچين پاسخي داده :

Rickz0rz: its not about booting "unsigned media" it is about booting signed retail games off dvdr media. its only about the media checks not the signing.

حرفي واسه گفتن مونده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-"
یه لطفی کن لینک بزار برای حرفات که قشنگ بریم بخونیم مخصوصاَ جایی که این جمله رو گفته و تمام اون سایتایی که میگی ترکیدن از شنیدن این خبر و دارن حال می کنن با بازی های فیری حتماَ بزار می خوام بخونم یا بهتر بگم بخونیم .

این تنها سوالی بود که من در این رابطه دیدم توی این سایت معروف که همه میشناسیدش

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=642122
توصیه می کنم همه برن بخونن چون من تنها جایی که میبینم ترکیده از شنیدن این خبر این جاست :-" البته اون میشه محدودش کرد به خشی جان که میگه میتونه اجرا کنه ماهم بخیل نیستیم از خدامونه ولی اول به ما نشون بده که همه دارن حال می کنن با بازی هاشون من قسم می خورم همین امشب همه بازی هامو فری کنم به طاهرم می گم بکنه :-":biggrin1:.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام من winning eleven x رو فیری کردم و موقعی که با xdvdmulleter تستش میکنم گزینه های random padding و ixttreme compatible تیک نخوردن چی کار باید بکنم تا اینا هم تیک بخورن:confused:
واسه منم تيك نخورده ...
دارم روش كار مي كنم ...
خودم براي اجراي اينجور بازي ها فيرموير رو به Xtream دانگريد كردم :cheesygri
----
Fifa Street چي شد ؟
رو كنسول دوستت اومد ؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
یه لطفی کن لینک بزار برای حرفات که قشنگ بریم بخونیم مخصوصاَ جایی که این جمله رو گفته و تمام اون سایتایی که میگی ترکیدن از شنیدن این خبر و دارن حال می کنن با بازی های فیری حتماَ بزار می خوام بخونم یا بهتر بگم بخونیم .

این تنها سوالی بود که من در این رابطه دیدم توی این سایت معروف که همه میشناسیدش

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=642122
توصیه می کنم همه برن بخونن چون من تنها جایی که میبینم ترکیده از شنیدن این خبر این جاست :-" البته اون میشه محدودش کرد به خشی جان که میگه میتونه اجرا کنه ماهم بخیل نیستیم از خدامونه ولی اول به ما نشون بده که همه دارن حال می کنن با بازی هاشون من قسم می خورم همین امشب همه بازی هامو فری کنم به طاهرم می گم بکنه :-":biggrin1:.
حدس مي زدم لينك بخواين ... براي همينم Bookmark ـش كردم :laughing:
اولي :
پست 10 ... پاراگراف دوم
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=481282
دومي :
شروع كن به خوندن ببين دنيا دسته كيه :cheesygri
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=642051

به قول خودتون اين بهترين فروم بود ... از Xbox-Hacks و... هم لينك بدم ؟:cheesygri

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
نه فیفا استریت هم روی الایت با درایو هیتاچی79-پرمیوم با درایو سامسونگ و هیتاچی و انواع و اقسام درایو ها و کنسول ها تست کردم نیومد:cheesygri
کنسول رو اپدیت میکرد ولی دیگه تو بازی نمیرفت و اون کادر قرمز میومد

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
نه فیفا استریت هم روی الایت با درایو هیتاچی79-پرمیوم با درایو سامسونگ و هیتاچی و انواع و اقسام درایو ها و کنسول ها تست کردم نیومد:cheesygri
کنسول رو اپدیت میکرد ولی دیگه تو بازی نمیرفت و اون کادر قرمز میومد
كدوم كادر قرمز ؟:confused:
Dirty Disc رو مي گي ؟
اگه آره ... ديگه رايت نزن ... بزار من بيشتر تحقيق كنم ...
دوستان اگه فيرموير Downgrade بشه درست ميشه ها ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر