Xex Tool

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
من ویدیو اینم درست کردم و با xbc هم تست کردم همش تیک خورده بود بعدش رایت کردم ولی دستگاه unreadable زدش ونخوند دومین دی وی دی 9 هم حروم شد یعنی مشکل کجاست؟;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من بازی فیفا استریت 3 رو فیری کردم ولی همون طور که حدس میزدم رایتش کردم نیومد
فریمور دستگاهم 1.4 هستش
شما يه تست از ديسک با XDVDMulleter بگير ببينيم رو کدوم ايراد مي گيره ;)
من ویدیو اینم درست کردم و با xbc هم تست کردم همش تیک خورده بود بعدش رایت کردم ولی دستگاه unreadable زدش ونخوند دومین دی وی دی 9 هم حروم شد یعنی مشکل کجاست؟;)
يا مشکل از رايتره يا از نوع ديسک ... از چه ديسک و رايتري استفاده مي کني ؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه راستش نمی خواستم فعلاَ توی این تاپیک پست بدم چون از لحظه ایی که بازش کردین سوژه خنده بوده :laughing:.
خودمونیم بروبچ پروژه خیلی خفنیو بردین جلو:biggrin1: نمیدونم بگم یا نه ولی دلم داره برای یه سری میسوزه که دارن dvd9 میسوزونن برای همین می گم بهتون.
آقای KhashiMetal شما یه لطفی کن یکم کمتر از این به بعد جو گیر شو و تا وقتی از چیزی جواب صدردصد نگرفتی آموزش از خودت چاپ نکن و آخرش بنویس کپی با ذکر اسم بازی سنتر :laughing: لطفاَ اسم این سایت رو خراب نکن چون خیلیا برای اسمش زحمت کشیدن :biggrin1:.
اما در مورد دیسک شما که فکر می کنی الان روی هر دستگاهی اجرا میشه میتونم بهت یه توصیه ایی بکنم اون دیسک رو تست نکن همینطوری خیلی سنگین بندازش سطل آشغال:-" .

من واقعاَ موندم پستای منو ظاهراَ کسی نمی خونه یا اگر هم میخونید عین روزنامه میخونید (اکثراَ نه همه) چون این همه راجب sign شدن فایلا بهتون گفتم توی مباحث مختلف ولی بازم اصلاَ کسی به این جمله که توی خود readme نرم افزار هست دقت نمی کنه :
Microsoft is the only one with
access to the private key required to sign xexs in order to allow them to boot
on a retail xbox360
بگذریم چون میدونم توضیحات فنی دادن وقت تلف کردنه پس یکم عقلانی می گم تا خودتون فکر کنید .
لااقل به حرف اشکان جان دقت می کردید که بهتون گفت اگه یه همچین چیزی بود تا الان همه جا صدا کرده بود هیچ و خیلیا جلوتر از شما این کارو می کردن ولی متاسفانه حتی فکر نمی کنم کسی نوشته اشکان جان رو خونده باشه . یکی از کاربرا هم بهتون یه اشاره ایی داد که چرا ورژن این نرم افزار 5.2 هستش و توی مطالبش نوشته فقط باگ گیری کرده ولی بازم دوزاریا ....:-".
اصلاَ یه راه بهتر اگه اینطوریه که فکر می کنید الان توی نت باید پر از ایمیجهای رجیون فری باشه تاحالا به این موضوع فکر کردید ؟یا به اینکه چرا نیست ؟:-".

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام ...
بزاريد اول جواب دوستمون رو بدم بعد بريم سر کار خودمون ...

آقای KhashiMetal شما یه لطفی کن یکم کمتر از این به بعد جو گیر شو
دوست عزيز من جو گير نشدم ... فقط دست آورد هامو از کارکردن رو اين نرم افزار گذاشتم تا همه ببينن و تست کنن ...
اما در مورد دیسک شما که فکر می کنی الان روی هر دستگاهی اجرا میشه میتونم بهت یه توصیه ایی بکنم اون دیسک رو تست نکن همینطوری خیلی سنگین بندازش سطل آشغال:-" .
اتفاقا دل رو زدم به دريا و تستش کردم ... حالشم بردم :cheesygri ... آموزش رو که Update کنم شما هم مي توني اين کارو بکني ;)
لااقل به حرف اشکان جان دقت می کردید که بهتون گفت اگه یه همچین چیزی بود تا الان همه جا صدا کرده بود هیچ و خیلیا جلوتر از شما این کارو می کردن ولی متاسفانه حتی فکر نمی کنم کسی نوشته اشکان جان رو خونده باشه
شما خودت يکم توجه مي کردي مي ديدي که اشکان جان پست يکي از دوستان رو نقله قول کرده بودند که راجع به Full کردن بازي هاي Arcade پرسيده بودن ... اين پست اشکان به بازي هاي Retail هيچ ربطي نداشت ;)
راستش نمی خواستم فعلاَ توی این تاپیک پست بدم چون از لحظه ایی که بازش کردین سوژه خنده بوده :laughing:
پس فعلا هم پست نده و نگاه کن ببين بچه ها چجوري بازي هاشون رو Region Free مي کنن...

اگه از Xbox360 Tools ها چيزي سرت مي شه و بهشون اعتقاد داري ... به ادامه ي پست توجه کن ...

من اصلا اهل دعوا و توهين نيستم ولي مثل اينکه شما هستي ... لطفا تاپيک رو خراب نکنيد ;)

خب ... بريم سر کار خودمون :

دوست عزيز MAHABCO86 ... راه حل مشکل شما رو پيدا کردم ... شما بايد به بازيتون Layout اضافه کنيد تا بشه ازش ISO ساخت ...
راهنمايي زير رو انجام بديد :
1. ديسک بازي رو بزاريد تو DVD-ROM ـه PC
2. برنامه ي Xbox Backup Creator رو باز کنيد
3. وارد تب Drive Tools بشيد
4. گزينه ي Save Layout رو بزنيد و مکان و اسمي براي Layout انتخاب کنيد
5. حالا آموزش قبلي رو تکرار کنيد ولي در مرحله ي 21 به جاي Optimise کردن ديسک ... از منوي باز شونده ي کنارتون استفاده و Layout ذخيره شده رو انتخاب کنيد
6. ISO رو بسازيد ;)
ديگه فکر نکنم مشکلي باشه ...
ولي اگه بود در خدمتم ...

دوستان من ديشب تا 4 بيدار بودم و امروز مدرسرو پيچوندم تا به اين کار برسم :cheesygri
راهي پيدا کردم که بازي هاتون رو استيلث هم بکنيد...
آموزش امضا رو Update کردم ... اونو بخونيد تا متوجه مراحل کار بشيد;)

نتيجه ي کار خودم رو يه بازيه J بود که به شرح زير درست شد و دارم باهاش بازي هم مي کنم:-" :

2ilkkma.jpg
25qqh3r.jpg

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
شما يه تست از ديسک با XDVDMulleter بگير ببينيم رو کدوم ايراد مي گيره ;)

يا مشکل از رايتره يا از نوع ديسک ... از چه ديسک و رايتري استفاده مي کني ؟
نوع دی وی دی دیتا رایت هستش و رایترم پایونیر من تا حالا کلی بازی 360 باهاش رایت کردم و مشکلی نداشتم
این فیفا استریت هم که الان فیری کردم مطمعن هستم که درست هستش احتمالا دستگاه من باهاش مشکل داره امروز میخوام ببرم روی الایت یکی از دوستام تستش کنم اگه بازی اومد خبرشو میدم;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اول از همه اینکه باید از خشایار جان تشکر کنم که به قول تکاوچ جان اینقدر جوگیر شدن ( اگه آدم جو نگیردش که به جایی نمی رسه ) :biggrin1:
قرار هم نیست هرکی ، هر چی حرف میزنه درست باشه ، بهتره بجای اینکه طرف رو مسخره کنی ، راهنماییش کنی (اگر آدم حسودی نباشی).... ;)

می خوام یه توضیحی هم بدم که چرا تا حالا راجع به این برنامه خبری نبوده!
تو خود readme برنامه همین مسئله ذکر شده که چرا این برنامه در حال حاضر روی ورژن 5.2 عرضه شده...
بهتره بدونید که این برنامه در فاصله خیلی کم و فشرده ای برای عرضه آماده شده و هر دفعه با یک سری باگ روبرو شدن و سعی در برطرف کردنش کردن تا اینکه به یک برنامه قابل قبول برای عرضه رسیدن ، برای همین اولین نسخه از برنامه که ریلیز شده ، نسخه 5.2 اونه...:biggrin1:

===========

و اما این قضیه ای که خودم شروع کردم : Full کردن بازی های آرکید Trial

توجه داشته باشید که این مطالبی که در پایین میگم همگی فرضیه هست و هیچکدومشون مستند نیست و فقط جنبه نظر خواهی داره ، چون به هر حال باید از یک جایی شروع بشه ، حتی ممکنه که ورژن حال حاضر برنامه هم کاربردی نداشته باشه! فقط میخوایم جنبه های کار رو بررسی کنیم ، و شاید در آخر به این نتیجه رسیدیم که کار غیر ممکنه...

ببینید چیز دور از ذهنی نیست! چندین و چند حالت ممکنه برای verify شدن بازی وجود داشته باشه...
اول اینکه خرید بازی در اکانتتون ثبت شده و شما میتونید ازش استفاده کنید...
اما یک مسئله که این وسط هست اینه که بازی ای که full شد برای تمامی profile های موجود در کنسول full میشه ، پس میشه نتیجه گرفت که علاوه بر اطلاعات خود profile باید lock برنامه هم تغییر کنه...
خوب یک راه حل : عوض کردن قفل بازی trial با قفل بازی Full

فرضا بگیریم که هنگام unlock شدن بازی اطلاعات کنسول هم درش ضبط بشه که این می تونه فعال شدن بازی برای بقیه profile ها رو هم توجیه کنه ، همچنین برگشتن به حالت اول در صورتی که کنسول عوض بشه ، خوب در اینجا باید ببینیم که اولا چه اطلاعاتی از کنسول ثبت میشه ، دوما چه اطلاعاتی از profile ثبت میشه ، سوما باید برنامه هم قابلیت خوندن و نوشتن اطلاعات رو داشته باشه ، که این مسئله ( با توجه به امکانات محدود برنامه ) باید موکول بشه به بعدا...

یک فرضیه دیگه ( که مربوط به همون فرضیه اول میشه ) ، اگر قفل تمام بازی ها به مانند هم عمل کنند و دقیقا یکی باشند ، اگر یک شخص بتونه یک بازی arcade بنام خودش ثبت کنه ، اون وقت میشه با داشتن یک Lock ثبت شده با اسم و کنسول شخص ، بازی رو آنلاک کرد!

فعلا همینا تو ذهنم بود...

باز هم میگم ممکنه همه این حرف ها چرندیاتی بیشتر نباشه و به عبارت دیگه همش کشک باشه و باد هوا ، ولی کار نشد نداره...
تکاوچ جان اگر هم حرف خنده داری میبینی ، بخند ، من انتقاد پذیرم و هیچ ادعایی هم با حرفام ندارم... :biggrin1:
فقط می خوام بدونی می خوام ، تیری در تاریکی بندازم ، عقیده من اینه که اگر احتمالش از نظر محاسباتی 0.0000001 درصد باشه ، باز هم 50 به 50 است ، یا میشه یا نمیشه... :biggrin1: ( امیدوارم فهمیده باشی که چی گفتم :biggrin1: )

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام به همه راستش نمی خواستم فعلاَ توی این تاپیک پست بدم چون از لحظه ایی که بازش کردین سوژه خنده بوده :laughing:.
اگر این سوژه خندس پست به انها چی بگیم:
حجم MGS4 حدود 50 گیگ ـه که روی BR دولایه عرضه میشه.
گیم پلی Alon In the Dark معلوم نیست اول شخصه یا سوم شخص. خیلی مسخرس...
و ....
خودمونیم بروبچ پروژه خیلی خفنیو بردین جلو:biggrin1:
شما برو همون پروژه ایمیج گرفتن بازی های ps3 روی HDDیـش رو ادامه بده که پارسال حرفش رو میزدی loooooool
شرمنده off تو off شد.
-----------------------------

اساتید محترم
برنامه های Xbox Backup Creator و XDVDMulleterBeta10.2 کار نمیکنه و ارور میده، راهنمائی کنید لطفا.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام بازم آقا من اگه یکم تند حرف زدم شرمنده ولی واقعاَ این کار از شما هایی که انقدر دنبال این چیزا هستید بعیده بگید چرا؟ من اسماتون رو نمیدونم ولی هرکس احساس کرد حرفم غلطه با دلیل بگه تا بهش توضیح بدم .
آقایون عزیزان توجه داشته باشید که هنوز که هنوزه هیچکس در دنیا به جز ماکروسافت نمیتونه کد unsign اجرا کنه اگر میشد و فقط یک نفر میتونست این کار رو بکنه مطمئن باشید کلی نرم افزار نوشته شده برای این کنسول که همه لنگ این قضیه هستش همیشه هم در این رابطه بحث میشه . بعدم اگه یه همچین چیزی بود خودتون قضاوت کنید چرا توی نت ایمیج بازی های فری نیست ؟ آقا اصلاَ چرا راه دور بریم همین pro2008 که ملتی دنبالش هستن ، به نظرتون نباید الان با این نرم افزار نسخه فری این بازی تو نت باشه ؟اگه نرم افزار جواب میده پس باید باشه درسته؟ بگردید پیدا کردید بگید دانلود می کنیم . (بعد می گید چرا من خندم می گیره ... خوب یه ذره دقت کنید )
بعدم وقتی می گیم sign شده یعنی شما یه بیت از اون فایل رو دستکاری کنید عمراَ اجرا نشه چون sign بهم می خوره این یه کدsgin 128 بیتی هستش که اگه شکسته بشه از هک ps3 مهمتره میدونید یعنی چی؟ماکروسافت هم 360 هم win vista ش به این وصله بعد یه همچین چیزی نابود بشه انقدر بی سرو صدا باشه تو نت ؟خدایی از خودتون بپرسید ببینید به چه نتیجه ایی میرسید ...
در مورد اینکه خشی جان میگه اجرا کرده هم میشه گفت یا هیچ کاری روی اون فایل انجام نداده یعنی sign بهم نخورده و فایل رو اشتباه جازده یا اینکه ایشون تونسته حرکتی بکنه که جا داره تمام دنیا ازش استفاده کنن .

در ضمن من این نرم افزار رو از ورژن یک تا الان دارم خواستید ورژن یک رو براتون آپلود می کنم :biggrin1:.

درضمن osos جان شما اول یاد بگیر باcmd کار کنی بعداَ بیا حرف بزن و وسط حرف کارشناسان وارد نشو :biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بچه ها من یه چیزی بگم خیال همه رو راحت کنم...
بازی های آرکید اصلا نوعشون XEX نیست... :biggrin1:
شرمنده بابت این مسائلی که پیش اومد ، امروز نشستم از تورنت یکیش رو دانلود کردم و متوجه این موضوع شدم..
باز هم از دوستان عذرخواهی می کنم...

========

تکاوچ جان ، تو خود Xbins این فقط همین یه ورژن از برنامه هست ، شما چطوری از شماره یکش رو داری؟!
چون تو xbins ، ورژن های قدیمی رو هم نگه میداره...

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
تکاوچ جان ، تو خود Xbins این فقط همین یه ورژن از برنامه هست ، شما چطوری از شماره یکش رو داری؟!
چون تو xbins ، ورژن های قدیمی رو هم نگه میداره...

براتون readme اولین نسخش رو فرستادم برید ببینید :

http://www.2shared.com/file/2892140/9293a9aa/xexver1_readmetxt.html

این اولین نسخه این نرم افزاره (طبق حرف شما آرشیو من کاملتر از منبعتونه :biggrin1:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درضمن osos جان شما اول یاد بگیر باcmd کار کنی بعداَ بیا حرف بزن و وسط حرف کارشناسان وارد نشو :biggrin1:
فک نکنم به تو یکی کوچکترین ارتباطی داشته باشه که چی بلدم و چی بلد نیستم. درضمن بدل نیستم دارم میپرسم، اشکالی داره؟.

پ.ن. ادم کار کردن با cmd رو بلد نباشه ولی 20 تا 20 از DVD9 های مشتری کف نره و بگه: حواسم نبوده و تو مدرسه جا گذاشتم. اون هم دوسال پیش که DVD9 دونه 3 4 تومن بود :laughing:.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
در مورد اینکه خشی جان میگه اجرا کرده هم میشه گفت یا هیچ کاری روی اون فایل انجام نداده یعنی sign بهم نخورده و فایل رو اشتباه جازده یا اینکه ایشون تونسته حرکتی بکنه که جا داره تمام دنیا ازش استفاده کنن .
آخه تكاوچ جان مگه ميشه ؟
من ديسكم J بوده ولي كنسول Palـه ... مگه مي شه تغييري حاصل نشده باشه ؟
اگر همچين فكري مي كنيد ... يه بار خودتون امتحان كنيد ...
در ضمن من این نرم افزار رو از ورژن یک تا الان دارم خواستید ورژن یک رو براتون آپلود می کنم :biggrin1:.
من سرچ كردم ... از نسخه ي 5.2 شروع شده ...
آقا تكاوچ به همين زودي يادت رفت ؟
به اول پست خودت مراجعه كن ... منظورم رو مي فهمي

-------------------------------------------------------------

دوستان NBA Street من 1 بار اجرا مي شه ... 10 بار اجرا نمي شه ...
براي همين يه سر بردم پيشه يكي از دوستام برام فيرموير Orginal ريخت ...
ديگه هم اين نوع بازي ها مياد و هم هر بازي رو كه بخوام لايو بازي كنم يه تست مي كنم
خدايي خيلي حال مي ده ... به نظر من اگر هم بن شم ارزش داره ;)

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
منم 1.4 داشتم ولي 1 بار مي يومد 10 بار نمي يومد ...
فيرموير رو به Factory Default تغيير دادم ...

من درایوم بنکیو حالا چطوری این کارو کنم
خشایار هرچی هست فکر کنم از استیلث بازی میگم نمیشه فایل ss از خود دیسک بازی بگیریم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر