Xex Tool

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من هرچی گشتم نتونستم برنامه ای برای خوندن Arcade ها پیدا کنم ، تا فایل XEXـش رو در بیارم...
کسی برنامه ای براش سراغ نداره ؟! ...

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,079
نام
بهنام
بچه ها فهمیدم چرا روی فرمور Xtream1.4 کار نمیکنه دیسک ها چون ما کامل بازی رو استیلث نمیکنیم دیدی اون تیک نخورده اون دوتا تو برنامهxdvdmulleter
درایو های جدید یا به عبارتی فرمورXtream1.4 فقط با دیسک های استیلث کامل کار میکنه

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
من برای اینکه ثابت کنم نمیشه امشب این کار رو کردم تا بهتون بگم نشدنیه به دلیل همون sign نشدن فایلا ارور هم کاملاَ مشخص هستش unrecognized disc میده یعنی اینکه دیسک ناشناختست یعنی unsign شده حالا خشی جان هر چی هم می خوای بگو عزیز من میبینی که همه هم دارن به همین مشکل می خورن(در مورد من نمیتونی بگی خوب رایت نکردم یا بلد نیستم رایت کنم و از این چیزا چون میدونم چه دیسکیو دستگاهم اجرا میکنه ) و مهمتر از همه من ازت لینک خواستم که بهم نشون بدی همه دارن اجرا می کنن و حال می کنن در صورتی که هیچکس توی اون لینکهات نگفته بود که اجرا کرده ، میتونی بری بخونی فقط فایل درست میشه که sign نشده هستش و عمراَ اجرا نشه .
حالا دیدی کجای کاری؟:-"

میدونی به نظرم یا یه لینک بده که این کارو کرده باشن و جواب گرفته باشن اونم چند نفر یا اینکه متاسفانه میری کنار دارک امیر استودیو کنج :-".

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
unrecognized disc
ما كه تا حالا همچين اروري نديديم :confused:
-----------------------------------------
تكاوچ جان ...
باشه ... شما استاد مايي ...
ولمون كن تروخدا ... اصلا من بازي هامو Region Free كردم و تو دنيا هم يه كاره جديده ... در ضمن الانم دارم رو هك گوگل كار مي كنم ... راستش رو بخواي من يه همچين آدميم ... هنوزم رو فايل هاي xex كار مي كنم ولي تو اين تاپيك نمي زارم كه...
به علاقه مندا از طريق PM ياد مي دم ...
شما هم برو تو تاپيك هاي ديگه مچ بگير و بهشون بخند ...
خدا بهت صبر بده
استودیو کنج
اون استريو كنجه ... استوديو اونجاس كه توش آهنگ ضبط مي كنن

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
ما كه تا حالا همچين اروري نديديم :confused:
-----------------------------------------
تكاوچ جان ...
باشه ... شما استاد مايي ...
ولمون كن تروخدا ... اصلا من بازي هامو Region Free كردم و تو دنيا هم يه كاره جديده ... در ضمن الانم دارم رو هك گوگل كار مي كنم ... راستش رو بخواي من يه همچين آدميم ... هنوزم رو فايل هاي xex كار مي كنم ولي تو اين تاپيك نمي زارم كه...
به علاقه مندا از طريق PM ياد مي دم ...
شما هم برو تو تاپيك هاي ديگه مچ بگير و بهشون بخند ...
خدا بهت صبر بده

اون استريو كنجه ... استوديو اونجاس كه توش آهنگ ضبط مي كنن
دوست عزيز دستتون درد نكنه
همينجوري ادامه بده به حرف كسي هم كاري نداشته باش
منتظر اموزش هاي بعدي و كامل ترت هستيم;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من برای اینکه ثابت کنم نمیشه امشب این کار رو کردم تا بهتون بگم نشدنیه به دلیل همون sign نشدن فایلا ارور هم کاملاَ مشخص هستش unrecognized disc میده یعنی اینکه دیسک ناشناختست یعنی unsign شده حالا خشی جان هر چی هم می خوای بگو عزیز من میبینی که همه هم دارن به همین مشکل می خورن(در مورد من نمیتونی بگی خوب رایت نکردم یا بلد نیستم رایت کنم و از این چیزا چون میدونم چه دیسکیو دستگاهم اجرا میکنه ) و مهمتر از همه من ازت لینک خواستم که بهم نشون بدی همه دارن اجرا می کنن و حال می کنن در صورتی که هیچکس توی اون لینکهات نگفته بود که اجرا کرده ، میتونی بری بخونی فقط فایل درست میشه که sign نشده هستش و عمراَ اجرا نشه .
حالا دیدی کجای کاری؟:-"

میدونی به نظرم یا یه لینک بده که این کارو کرده باشن و جواب گرفته باشن اونم چند نفر یا اینکه متاسفانه میری کنار دارک امیر استودیو کنج :-".

تکاوچ جان درسته که شما آدم فوق العاده با تجربه ای هستی در زمینه XBox360.اما خوب قرار نیست بیاید اینجا مچ کسی رو بگیرید.این برنامه هنوز مونده تا نسخه های بهترش بیاد و این عیوب رو حل کنه.الان این نسخه مثل این هست که میگن Beta 3 فایرفاکس اومده و برای کامپیوتر شخصی استفاده نشه.فقط افراد حرفه ای و مدیران سایت ها استفاده کنن.این هم شاید الان نشه اون چیزی که می خواید ازش در نیاد(به دلیل این که سیستم تکمیل شده ای نیست هنوز و همچنین کار افراد حرفه ای باشه) ولی وقتی نسخه های بعدی بیاد مطمئن باشید این مشکلات رو نداره و امکانات بهتر از این هم خواهد داشت.
فکر کنم خیلی ها غیر از آقا خشایار دوست دارن کار با این برنامه رو یاد بگیرن چون به هرحال ممکنه خیلی جاها بدردشون بخوره.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,079
نام
بهنام
تکاوچ جان درسته که شما آدم فوق العاده با تجربه ای هستی در زمینه XBox360.اما خوب قرار نیست بیاید اینجا مچ کسی رو بگیرید.این برنامه هنوز مونده تا نسخه های بهترش بیاد و این عیوب رو حل کنه.الان این نسخه مثل این هست که میگن Beta 3 فایرفاکس اومده و برای کامپیوتر شخصی استفاده نشه.فقط افراد حرفه ای و مدیران سایت ها استفاده کنن.این هم شاید الان نشه اون چیزی که می خواید ازش در نیاد(به دلیل این که سیستم تکمیل شده ای نیست هنوز و همچنین کار افراد حرفه ای باشه) ولی وقتی نسخه های بعدی بیاد مطمئن باشید این مشکلات رو نداره و امکانات بهتر از این هم خواهد داشت.
فکر کنم خیلی ها غیر از آقا خشایار دوست دارن کار با این برنامه رو یاد بگیرن چون به هرحال ممکنه خیلی جاها بدردشون بخوره.
پدرام جان میشه گفت تقریبا این نرم افزار کار رجین فری انجام میده .خیلی عالی هست یه مشکلی هست که دیسک هایی که رجین فری کردیم اصلا برای لایو رفتن توصیه نمیشه و احتمال بن شدن 100 در صد بعد یه مشکلی داره که با دایو های دارای فرمور Xtream1.4 اجرا نمیشه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان میشه گفت تقریبا این نرم افزار کار رجین فری انجام میده .خیلی عالی هست یه مشکلی هست که دیسک هایی که رجین فری کردیم اصلا برای لایو رفتن توصیه نمیشه و احتمال بن شدن 100 در صد بعد یه مشکلی داره که با دایو های دارای فرمور Xtream1.4 اجرا نمیشه

مطمئنا توی نسخه بعدیش این مشکل هم حل میشه.

من امروز باید برم یه DVD9 بگیرم و شروع به کار کنم.همین که دیسک ها اجرا بشن خودش خیلی عالی هست.در ضمن دلتون آب فریمور من Xtreme هست :biggrin1:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بالاخره نتیجه چی شد من میتونم oblivion: GOTY edition رو J اجرا کنم یا نه؟:cheesygri
راستی DVD dual layer الان چنده؟ آخرین بار که من خریدم samsung بود 9000 تومن فکر کنم. ( حدودا 3 سال پیش) :p

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بالاخره نتیجه چی شد من میتونم oblivion: GOTY edition رو J اجرا کنم یا نه؟:cheesygri
راستی DVD dual layer الان چنده؟ آخرین بار که من خریدم samsung بود 9000 تومن فکر کنم. ( حدودا 3 سال پیش) :p
الان من فقط HP مي خرم به قيمت 3.500 ... فكر كنم ورباتيم 5.000 باشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر