Xenia | Xbox 360 Emulator

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
الان اینو نصب کنیم گرز 2و 3 و رد دید ج میده ؟ 30 تا فریم هم راضیممم ...

سرعت فریم خوب بستگی به سخت افزار pc متفاوته ولی gears 2,3 رو من پیشنهاد نمیکنم فعلا چون مشکلات گرافیکی خیلی داره که تو ذوق میزنه..البته من فقط gears 2 رو تست کردم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تست کردم 60 ثابت گیرز 3 اجرا می شه اما بازم می گم نیاز به شیدر کش داره تا هلو اجرا بشه.

رز هم scale مثه که داره دارم می گردم پیداش کنم تا بازی شفاف بشه.

1 سورس هم برای نسخه کاستوم پست اول لینک بذارید تا هر چند وقت تست کنم خبر بدم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: satellitedvb

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رد هم تست کردم بین 20 تا 30 فریم می ده اکثرا هم 30 هست خیلی بهتر از ps3 اجرا می شه اما یکم مشکل تکسچرم داره خیلی کم نسخه 3 نداره اما فریمش خیلی بدتره فقط اگر می شد اپسکیلش کرد خیلی خوب می شد خیلی ماته بازی

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
رد هم تست کردم بین 20 تا 30 فریم می ده اکثرا هم 30 هست خیلی بهتر از ps3 اجرا می شه اما یکم مشکل تکسچرم داره خیلی کم نسخه 3 نداره اما فریمش خیلی بدتره فقط اگر می شد اپسکیلش کرد خیلی خوب می شد خیلی ماته بازی
تست کردم 60 ثابت گیرز 3 اجرا می شه اما بازم می گم نیاز به شیدر کش داره تا هلو اجرا بشه.

وقتی شما با سی پیو و گرافیگ که قمیتش میشه 35 میلیون , اینطور فریم میده ... نرم افزارش مشکل داره یه برنامه نویس پیدا بشه اینو اصلاح کنه ثواب داره ححح
شاید باورتون نشه سخت افزار ایکس باکس 360 و سونی 3 زیاد مال نیس و مطمئن باشید اگه درست برنامه نویسی بشه با گرافیگ انبرد هم ج میده 100 درصد !!!
با گرافیگ شما که 2080 ti هستش گرز 5 که واقعا بازی سنگینی هستش تو hd یعنی 150 تا فریم و تو حالت 4k نزدیک 63 تا فریم میده ../. پس نسخه 3 گرز براش هیچههههه .........خدایا برسون یه برنامه نویس طرفدار مستعضف حححح
فکر کنم برم ایکس باکس وان بخرم بهتره ....

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
داداش بازیش تا ارم اپیک میاد میپره بیرون من بازیم فایل ایزو هست بعد شبیه ساز اصلا تنظیمات نداره این چه شبیه سازی هست شما بازیتون را از کجا گرفتید بدون مشکل هست
من از اینجا دانلود کردم.شبیه ساز خیلی ساده و بدون تنظیمات خاصی اکثر بازی هارو اجرا میکنه فقط هنوز بهینه نشده و سیستم نسبتا قوی ای رو میخواد برای اجرای بازی ها

رزولوشن اسکیل بازی رو خیلی سنگین میکنه و یسری باگ هم ایجاد میکنه فقط درصورت داشتن gpu خیلی قوی پیشنهاد میکنم تغییرش بدین

برای تغییرش داخل مسیر (C:\Users\#yourusername#\Documents\Xenia) فایل xenia-canary-config.toml رو با notepad اجرا کنید و تو قسمت [D3D12] بگردید d3d12_resolution_scale = 1 رو به 2 تغییر بدین

vsync هم از قسمت [GPU] و لاین vsync = true به false تغییر بدین تا رو 30 فریم قفل نباشه
دوستان دقت کنید که بعضی از بازی ها مثل سری gears رو تا این لحظه فقط با xenia canary میشه اجرا کرد و بقیه بازی ها با نسخه اصلی اجرا میشن.مثلا red dead رو با xenia اصلی اجرا کنید تا پرفورمنس بیشتری بگیرید.

جدیدترین ورژن xenia اصلی رو از اینجا میتونید دانلود کنید:
xenia - Download

xenia-canary رو هم از اینجا:
https://github.com/xenia-canary/xenia-canary/releases

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
من از اینجا دانلود کردم.شبیه ساز خیلی ساده و بدون تنظیمات خاصی اکثر بازی هارو اجرا میکنه فقط هنوز بهینه نشده و سیستم نسبتا قوی ای رو میخواد برای اجرای بازی ها

رزولوشن اسکیل بازی رو خیلی سنگین میکنه و یسری باگ هم ایجاد میکنه فقط درصورت داشتن gpu خیلی قوی پیشنهاد میکنم تغییرش بدین

برای تغییرش داخل مسیر (C:\Users\#yourusername#\Documents\Xenia) فایل xenia-canary-config.toml رو با notepad اجرا کنید و تو قسمت [D3D12] بگردید d3d12_resolution_scale = 1 رو به 2 تغییر بدین

vsync هم از قسمت [GPU] و لاین vsync = true به false تغییر بدین تا رو 30 فریم قفل نباشه
دوستان دقت کنید که بعضی از بازی ها مثل سری gears رو تا این لحظه فقط با xenia canary میشه اجرا کرد و بقیه بازی ها با نسخه اصلی اجرا میشن.مثلا red dead رو با xenia اصلی اجرا کنید تا پرفورمنس بیشتری بگیرید.

جدیدترین ورژن xenia اصلی رو از اینجا میتونید دانلود کنید:
xenia - Download

xenia-canary رو هم از اینجا:
https://github.com/xenia-canary/xenia-canary/releases
الان سیستم جنابعالی چیه ؟
گرز 2 و 3 رو بالاخره اجرا مکینه یا خیر ؟ البته 30 فریم ثابت یا بدون هنگ و پریدن بازی به بیرون !!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اره خودم فهمیدم اما چون روی این شبیه ساز تا الان کار نکرده بودم اصلا از هیچیش خبر نداشتم اما الان به جای خوبی رسیده ارزش داره من 2080TI دارم نباید اسکیل برام مشکلی پیش بیاره
گرز 2 و 3 رو بالاخره اجرا مکینه یا خیر ؟ البته 30 فریم ثابت یا بدون هنگ و پریدن بازی به بیرون !!!
اره عزیز من نیم ساعتی زدم 30 سوپر ثابت می ده من بین 50 تا 60 می گیرم.
بدبختی RPCS3 خیلی بازی ها وسطش هنگ می کنه یا داستان داره اما این با اینکه سادس 3 تا بازی روش اجرا کردم اصلا 1 بارم هنگ نکرد که خوب مشخصه کدنویسیش خیلی بهتره شایدم cELL کار سخت تری باشه

من خودم XBOX360 پارسال یکی خریدم برای بار 5م:D اما برای فان و درخواست دوستان و علاقه زیادم به شبیه سازها تستش کردم و می کنم برای RPCS3 هم کلی نکته جدید یاد گرفتم که حتما داخل تاپیکش می گم.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
اره خودم فهمیدم اما چون روی این شبیه ساز تا الان کار نکرده بودم اصلا از هیچیش خبر نداشتم اما الان به جای خوبی رسیده ارزش داره من 2080TI دارم نباید اسکیل برام مشکلی پیش بیاره

اره عزیز من نیم ساعتی زدم 30 سوپر ثابت می ده من بین 50 تا 60 می گیرم.
بدبختی RPCS3 خیلی بازی ها وسطش هنگ می کنه یا داستان داره اما این با اینکه سادس 3 تا بازی روش اجرا کردم اصلا 1 بارم هنگ نکرد که خوب مشخصه کدنویسیش خیلی بهتره شایدم cELL کار سخت تری باشه

من خودم XBOX360 پارسال یکی خریدم برای بار 5م:D اما برای فان و درخواست دوستان و علاقه زیادم به شبیه سازها تستش کردم و می کنم برای RPCS3 هم کلی نکته جدید یاد گرفتم که حتما داخل تاپیکش می گم.
رفیق رد دید و گرز 2 و 3 اگه با سیستمت ج میده برم تو کارش .... دقیق باید چی کنم ؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سیستمم خیلی قوی نیست گرافیکم 1060 عه
gears 3 خیلی وقته اجرا میشه و قابل بازی هست اگر صفحات قبلو نگاه کنی من چندماه پیش عکس گذاشتم از گیم پلی.
من رد دد رو چجوری با vulkan اجرا کنم؟
با vulkan چرا میخوای اجرا کنی؟
dx12 برای این شبیه ساز خیلی بهتر کار میکنه تا vulkan

• Like
Reactions: s.1

mamal.amrikayi

کاربر سایت
Apr 29, 2020
5
سیستمم خیلی قوی نیست گرافیکم 1060 عه
gears 3 خیلی وقته اجرا میشه و قابل بازی هست اگر صفحات قبلو نگاه کنی من چندماه پیش عکس گذاشتم از گیم پلی.

با vulkan چرا میخوای اجرا کنی؟
dx12 برای این شبیه ساز خیلی بهتر کار میکنه تا vulkan
با vulkan فریم بیشتری میده ویدیو های یوتیوب را دیدم مقایسه کرده بودن

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
با vulkan فریم بیشتری میده ویدیو های یوتیوب را دیدم مقایسه کرده بودن
ویدیوها برای کی بوده؟ چون خیلی وقته xenia ورژن vulkan رو جدا برای دانلود نمیزاره و هردوتا api رو ادغام کرده تو یه پکیج به اسم master

mamal.amrikayi

کاربر سایت
Apr 29, 2020
5
ویدیوها برای کی بوده؟ چون خیلی وقته xenia ورژن vulkan رو جدا برای دانلود نمیزاره و هردوتا api رو ادغام کرده تو یه پکیج به اسم master
الان اگه من بخوام با ولکان اجرا کنم چجوری باید تنظیم کنمش؟چون خودش روی dxd12 تنظیمه اگه بخوام عوض کنم اصلا میشه؟
میشه یه راهنما برای تغیر تنظیمات بزارید؟اگه مقدوره؟
و اینکه xenia کی آپدیت جدید میده مشخصه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر