Xenia | Xbox 360 Emulator

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
من الان رد دد رو امتحان کردم عالی شده،قابل بازیه
فقط رزولوشن بازی انگار پایینه نمیدونم مال خودشه یا باید از جایی تغییر داد
منم تست کردم. خیلی بهتر شده. مشکلات صدا کاملا برطرف شده. کات سینها هم عالی اجرا میشن. تنها مشکلش پرفرومنس در حین بازیه، با کارت ۱۰۷۰ تا ۲۰-۱۵ فریم هم افت فریم داشتم. در کل نسبت به ماههای قبل پیشرفت خوبی داشته.
این بازی رو از کجا دالنود کنم رد دید ... با آنبرد میشه بازی کرد ؟
لینک شبیه ساز که اپدیت میشه رو میشه لطف کنید ....

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
سلام
دوستان كسي اين emulator رو شخصا برا Gears 2 و ٣ امتحان كرده ببينه فيدبكش چجوريه؟
هنوز قابل اجرا نیست، من گیرز 3 رو تست کردم، تو منوی اول میاد ولی بعدش به هنگ هنگ و پرت پرت میوفته!
البته من سی پی ی یوم i5 هست یک کم ضعیفه! ولی در کل قابل اجرا نبود

• Like
Reactions: XENOS

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
هنوز قابل اجرا نیست، من گیرز 3 رو تست کردم، تو منوی اول میاد ولی بعدش به هنگ هنگ و پرت پرت میوفته!
البته من سی پی ی یوم i5 هست یک کم ضعیفه! ولی در کل قابل اجرا نبود

برای gears نسخه custom build داره و با شرایط خوبی اجرا میشه! توی بوتیوب میتونید پیدا کنید این بیلدو.

• Like
Reactions: XENOS

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
ي سری تغییرات تو کدهای نرم افزار و تغییراتی در تنطیم دادن!
رو بازی های دیگه هم احتمالا مشکل خاصی نباشه!
این بود gears اجرا میکرد اشتباه نکنم xenia-custom 1.11i Lite
شما خودت اجرا کردی ؟ red dead میشه ؟
gears 1 برای پی سی میشه دانلود کرد و بازی کرد یعنی نصب تو ویندوز 7؟

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
برای gears نسخه custom build داره و با شرایط خوبی اجرا میشه! توی بوتیوب میتونید پیدا کنید این بیلدو.
من يه نسخه پيدا كردم به اسم canary xenia و gear 2 رو روش ران كردم اجرا كرد..يه تولز هم كنارش گذاشتم برا ستاپ گيم پد چون خود نسخه canary هيچ تنظيمات گيم پدي نداره..بازي اجرا شد يه ذره رفتم جلو..در كل رضايت بخش نيست مخصوصا تو بخش گرافيكي و كاملا تو ذوق ميزنه..حداقل اين نسخه canary كه من تونستم پيدا كنم كه اينجوري بود شايد نسخه اي از xenia باشه كه بهتر بتونه gears رو ران كنه
خيلي برام عجيبه كه چرا ماكروسافت بهترين نسخه هاي gears رو كه نسخه ٢ و٣ هست پورت نكرده برا pc..نسخه يك رو داد بعد نسخه ٤ و ٥ رو..?

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
من يه نسخه پيدا كردم به اسم canary xenia و gear 2 رو روش ران كردم اجرا كرد..يه تولز هم كنارش گذاشتم برا ستاپ گيم پد چون خود نسخه canary هيچ تنظيمات گيم پدي نداره..بازي اجرا شد يه ذره رفتم جلو..در كل رضايت بخش نيست مخصوصا تو بخش گرافيكي و كاملا تو ذوق ميزنه..حداقل اين نسخه canary كه من تونستم پيدا كنم كه اينجوري بود شايد نسخه اي از xenia باشه كه بهتر بتونه gears رو ران كنه
خيلي برام عجيبه كه چرا ماكروسافت بهترين نسخه هاي gears رو كه نسخه ٢ و٣ هست پورت نكرده برا pc..نسخه يك رو داد بعد نسخه ٤ و ٥ رو..?
یعنی با این نسخه نمیشه ؟ custom build

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من موفق شدم بازیو بیارم با همین ورژن که گفتی، تو منو هم اومد موقع لود قاطی میکنه میپره بیرون! ولی بازم پیش رفت خوبی بود! البته فکر میکنم این نسخه ای که این درست کرده به درد کارت های انویدیا بخوره و با amd زیاد نمیتونه کنار بیاد که برا من نمیشه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شما خودت اجرا کردی ؟ red dead میشه ؟
gears 1 برای پی سی میشه دانلود کرد و بازی کرد یعنی نصب تو ویندوز 7؟
rdr تست کردم حدود 20 25 فریم میده و فکر کنم بدون باگ هم میشه کل بازیو رفت
gear1 تست نکردم نیازی هم نیست با شبیه ساز برید چون نسخه pc موجوده

من fable 2، Most wanted و Geow Judjment رو با اخرین نسخه اجرا کردم هر سه تا فقط تا منو بازی میان و از اون جلوتر نمیرن
با نسخه های custom تست بزنید
همین gear 3 هم با نسخه سایت رسمی بالا نمیاد بلک اسکرین میشه بعد لوگو اپیک

کلا این شبیه ساز از این لحاظ نابوده و عجیب هست که چرا هیچ منوی درست درمونی برای تنظیمات گرافیکی و کنترلر و .. نداره و همشو باید از طریق فایل .config دستی تغییر داد
این نسخه ای که gears3 من تست زدم و تا حدودی خوب و قابل بازیه

اینم ویدیوی بوتیوب

من موفق شدم بازیو بیارم با همین ورژن که گفتی، تو منو هم اومد موقع لود قاطی میکنه میپره بیرون! ولی بازم پیش رفت خوبی بود! البته فکر میکنم این نسخه ای که این درست کرده به درد کارت های انویدیا بخوره و با amd زیاد نمیتونه کنار بیاد که برا من نمیشه
مشخصات سیستم تستش nvidia بوده و بعید نیست همینطور باشه که شما میفرمایید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر