Xenia | Xbox 360 Emulator

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
عجیبه چرا اینجا خبری از لیک شدن ریمستر Goldeneye 007 نیست.

چند روز پیش داشتم دنبال Rom بازی برای شبیه ساز n64 میگشتم چشم خورد به Goldeneye remaster !!
اول طبق معمول فکر کردم فیک هست ولی خب بعدا چیزی که دیدم باورم نشد.

بازی اصلی سال 97 روی نینتندو64 منتشر شد و خیلی زود تبدیل به پرطرفدارترین نسخه 007 و حتی یکی از چند بازی پرطرفدار کنسول شد.
این ریمستر توسط Rare توسعه داده شد و برنامه بود که برای Xbox Live arcade و همینطور Wii منتشر بشه.

ولی خب بدلیل ناهماهنگیهای بین کمپانی ها در آخر به مشکل لایسنس و عدم توافق خورد، اما جالب اینه که بازی 99% کاملا توسعش انجام شده بود.
بعدا هم که کلا یک ریمیک از بازی روی Wii ساخته شد که خب با اینکه بازی خوبی بود ولی مثل نسخه اورجینالش یونیک نبود.

بازی روی انجین 007 اورجینال ساخته شده، مثل تمام ریمسترهای پدرمادر دار امروزی که میتونین در هرلحظه بین نسخه قدیمی و جدید سوییچ کنین، کاملا از اول تا پایان هم قابل بازی هست.

بهترین 007 تاریخ رو از دست ندید.
این شبیه ساز که خیلی گیرودار نداره ولی برای کسی که اولین بارش هست این ویدئو پایین همه چی توضیح میده، لینک شبیه ساز و خود بازی هم درش هست:
خوب لینک دانلود بازی هم می ذاشتی اصل کاری یادت رفت
دوستان یه سوال دارم. برای اجرای بازیها نسخه معمولی بازی لازمه یا نسخه جی تگ؟
فرقی نمی کنه جیتگ حجم واقعیش می شه نسخه اصلی هم گرفتید اکسترکت کنید باز همون می شه همه مدله قابل اجرا هست

• Like
Reactions: vendor

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
  • Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
golden-eye-007-xbla-retail directory listing

اینجاست اونجا پاک شده یوتیوب گیره روی اینجور لینک ها کل ویدیو به خاطرش پاک می کنه
این ویدیو رو میگم:

حالا مهم نیست اما لینک پاک نکرده، هم لینک از گوگل درایو هست و هم از آرشیو.
==========
غیر از این در مورد خود بازی بخوام بگم فقط حیف شد که انتشارش رسمی نشد، شاید تو مراحل آخر توسعه یک دستی هم به کنترل بخش تیراندازی بازی میکشیدن.

نمیدونم نسخه ریمیک که شخصیت دانیل کریگ درش بود رو کسی بازی کرده یا نه.
برای Wii اومده بود، کلا کپی ضعیفی از cod بود،
خاطرات خوب نسخه اصلی رو هم خراب کرد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این ویدیو رو میگم:

حالا مهم نیست اما لینک پاک نکرده، هم لینک از گوگل درایو هست و هم از آرشیو.
==========
غیر از این در مورد خود بازی بخوام بگم فقط حیف شد که انتشارش رسمی نشد، شاید تو مراحل آخر توسعه یک دستی هم به کنترل بخش تیراندازی بازی میکشیدن.

نمیدونم نسخه ریمیک که شخصیت دانیل کریگ درش بود رو کسی بازی کرده یا نه.
برای Wii اومده بود، کلا کپی ضعیفی از cod بود،
خاطرات خوب نسخه اصلی رو هم خراب کرد.
من تمومش کردم با اون دسته وی خیلی حال می داد

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستان کسی هست که با شبیه ساز xenia بازی The Bourney Conspiracy راحت بازی کرده باشه؟ برای من بازی خیلی روان اجرا میشه ولی برنامه خودکار هنگ میکنه و بسته میشه

• Like
Reactions: blak

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
دوستان من میخوام بازی Wet با شبیه ساز برم
1653843138956.png

بازی قابل اجرا هست؟
برنامه شبیه ساز برای هر بازی تنظیمات خاصی لازم داره یا تنظیمات پیش فرض اکیه؟
و اینکه از کجا میتونیم بازی های قابل اجرا با شبیه ساز رو دانلود کنم؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستان کسی هست که با شبیه ساز xenia بازی The Bourney Conspiracy راحت بازی کرده باشه؟ برای من بازی خیلی روان اجرا میشه ولی برنامه خودکار هنگ میکنه و بسته میشه
جالبه که روی شبیه ساز پلی استیشن 3 هم همین مشکل رو دارم. منتها با این فرق که بازی روان اجرا نمیشه

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
اخ اخ یادش بخیر عجب بازی بود
من عاشق اینجور بازیا بود لعنتی خیلی خوب بود هم رو ۳۶۰ هم ۳ تمومش کردم اونم n بار الان هوس کردم یزره بازیو برم حیف که برای pc عرضه نشد اگه با شبیه ساز میشه دوستان راهنمایی کنن
images.jpeg
این سری از بازی splinter هم عالیه مخصوصا این شمارش
واقعا جای این بازیا خیلی خالیه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
اخ اخ یادش بخیر عجب بازی بود
من عاشق اینجور بازیا بود لعنتی خیلی خوب بود هم رو ۳۶۰ هم ۳ تمومش کردم اونم n بار الان هوس کردم یزره بازیو برم حیف که برای pc عرضه نشد اگه با شبیه ساز میشه دوستان راهنمایی کنن
View attachment 256725
این سری از بازی splinter هم عالیه مخصوصا این شمارش
واقعا جای این بازیا خیلی خالیه
سری Splinter cell روی PC هست دیگه چه نیازی به شبیه ساز داره؟

پ.ن: کسی جواب سوال ما رو نمیدونه؟

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
360 تنها کنسولی است که شبیه ساز نمیخواد چون پلتفمر های بعدش بکواردشون یک کلام عالی است. بهترین بازی های 360 همه هستشون که روی ایکس باکس ,وان حتی og روی اس ها هم هست روی ایکس ها که اینهانس هم هستند . هیج وقت لذت گیرز 3 4kیا red dead تمام نمیشه. به نظر من 360 هیچ وقت نیازی به ایمولوت نداره /

• Poker Face
Reactions: GTA San Andreas

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سری Splinter cell روی PC هست دیگه چه نیازی به شبیه ساز داره؟

پ.ن: کسی جواب سوال ما رو نمیدونه؟
بازی WET که فکر کنم روی RPCS3 سبز اجرا می شه
360 تنها کنسولی است که شبیه ساز نمیخواد چون پلتفمر های بعدش بکواردشون یک کلام عالی است. بهترین بازی های 360 همه هستشون که روی ایکس باکس ,وان حتی og روی اس ها هم هست روی ایکس ها که اینهانس هم هستند . هیج وقت لذت گیرز 3 4kیا red dead تمام نمیشه. به نظر من 360 هیچ وقت نیازی به ایمولوت نداره /
خوب عزیز اولا که PC ماندگاره کنسول ممکنه نسل بعدترش دیگه ساپورت نکنه یا باز باید عوضش کنی
حالا اون به کناره ایکس باکس جدید که هک نشده بازی های 360 همش می شه مجانی با شبیه ساز بازی کرد این درسته
تازه شبیه ساز قابلیت مد یا چیت هم داره
بعد کامپیوتر همه دارن اما ایکس باکس جدید 10 درصد گیمرهای ایرانم ندارن
الان یک عدد استیم دیگ می تونه کلی کنسول قابل حمل تولید کنه

بازم از مزایاش بگم یا کافیه؟

• Like
Reactions: NHM and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
اونو چک کردم متاسفانه زده in-game و گویا playable نیس
Ingame (28.12%):
Games that either can't be finished, have serious glitches or have insufficient performance
RPCS3 - Compatibility List

برای همین گفتم ببینم این شبیه ساز قادر به اجراش هست یا نه؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اونو چک کردم متاسفانه زده in-game و گویا playable نیس
Ingame (28.12%):
Games that either can't be finished, have serious glitches or have insufficient performance
RPCS3 - Compatibility List

برای همین گفتم ببینم این شبیه ساز قادر به اجراش هست یا نه؟
بابا نصف بازی های این گیمش تا اخر می شه رفت هیچ مشکلیم نداره اینم فکر کنم از اونا باشه

بعدشم کل بازی 5 گیگم نیست بگیر تستش کن زودتر به جواب می رسی سایت پی سی دانلود مستقیمش گذاشته

• Like
Reactions: hitman68

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی

خوب عزیز اولا که PC ماندگاره کنسول ممکنه نسل بعدترش دیگه ساپورت نکنه یا باز باید عوضش کنی
حالا اون به کناره ایکس باکس جدید که هک نشده بازی های 360 همش می شه مجانی با شبیه ساز بازی کرد این درسته
تازه شبیه ساز قابلیت مد یا چیت هم داره
بعد کامپیوتر همه دارن اما ایکس باکس جدید 10 درصد گیمرهای ایرانم ندارن
الان یک عدد استیم دیگ می تونه کلی کنسول قابل حمل تولید کنه

بازم از مزایاش بگم یا کافیه؟
گرامی من بیست سال پی سی گیمر بوده ام مزایا رو میدونم . مایکرو دو نسله داره بکوارد ساپورت میکنه مطمئنا نسل بعدش هم همینطور است . همه پی سی ها ایمولاتور نیستند . همه ایمولاتور ها هم کار نمیکنند درست (بگ و کرش و مشکلات تکنیکی که حلش از عهده خیلی ها بر نمیاد ...)بازی اصلی ۳۶۰یا ایکس اوجی بسیار ارزونه بندرت بازی اصلی گرون هست اکثر رنج صد تا پانصد تومن .بعد بلاک باستر ها به بهترین شکل ممکن اجرا میشن روی سخت افزار native با رزلوشن بالا و ساپورت کنترلر استاندارد و حتی اچیومنت و ذخیره سازی کلود.و... من چندین ساله دارم بکوارد بازی میکنم قابل مقایسه نیست ایمولوت بگیر نگیر زیاد داره.
بکوارد.دیسک فیزیکی میزاری تو دستگاه تمام بازی ده سال بیست سال پیش رو یا 1080یا 4کا بازی میکنی.

این پیج تاپیک خودم رو ملاحظه کنید متوجه میشید فرایند راحته و کاربردی :

پیوستن به Team XBOX . برای بار سوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر