Xenia | Xbox 360 Emulator

aliqn

عضو جدید
Feb 20, 2023
2

اموزش تغییر رزولوشن و تنظیمات کلی شبیه ساز xenia

ابتدا نسخه xenia_canary دانلود میکنید Releases · xenia-canary/xenia-canary

یک فلدر بنام portable.txt داخل پوشه xenia بسازید بعد شبیه سازو اجرا کنید . اتوماتیک فایل کانفیگ xenia-canary.config کنار شبیه ساز ایجاد میشه ..
حالا فلدر portable.txt که ساختید پاک کنید

خوب فایل کانفیگو xenia-canary.config با برنامه notepad++ باز کنید در قسمت رزولوشن مقادیر طبق رزولوشن مانیتورتون تغییر بدید (بصورت پیش فرض روی 720p هست )

https://s6.uupload.ir/files/untitled_09qn.jpg

با این روش کل تنظیمات شبیه سازو میتونید تغییر بدید

سوالی داشتید با من در ارتباط باشید;)
سلام وقت بخیر خسته نباشید بازی red dead1 رو دان کردم با xenia باز میکنم مشکل کیفتی و گرافیکی ندارم ولی بازی سیو نمیشه بقیه بازی های دیگه که به xenia نیاز نداره سیو میشه ولی این سیو نمیشه شما راه حل این مشکل رو میدونید؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام وقت بخیر خسته نباشید بازی red dead1 رو دان کردم با xenia باز میکنم مشکل کیفتی و گرافیکی ندارم ولی بازی سیو نمیشه بقیه بازی های دیگه که به xenia نیاز نداره سیو میشه ولی این سیو نمیشه شما راه حل این مشکل رو میدونید؟
عجیبه که میگی سیو نمیشه. خودم بازی رو باهاش تموم کردم. خیلی هم سیو کردم. بلدی چطوری سیو کنی؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستانی که از این شبیه ساز استفاده میکنن حتما آخرین ورژن xenia canary رو استفاده کنن. این نسخه خیلی بهتر از نسخه اصلی هستش. امکانات بیشتری هم داره و کیفیت اجرای بازی هم خیلی بهتره

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
داغونه اوضاعش انگار.
از اول تا اخر کاملا قابل بازیه و به جز چندتا باگ گرافیکی مشکل خاصی هم نداره ، من خودم تمومش کردم با یه نسخه xenia ماد شده که مخصوص همین بازیه که خیلی از باگهای گرافیکیش هم در این نسخه برطرف کردند

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
Gears of war judgment بصورت روان قابل بازی شد . از اون بازیایی بود که خیلی از PC gamer ها منتظر انجامش بودن ! :D

سیستمی که باهاش بازی رو تست کردن ' cpu 12900k کارت 3080 و 32 گیگ رم بوده که سخت افزار نسبتا قوی هم هس . البته همچنان بازی توانایی اجرا بصورت 60 فریم رو نداره ' اما تو ویدیویی که توسط یکی از یوتیوبر ها اخیرا منتشر شده کاملا روان و کم نقص بازی اجرا شده .

متن کامل خبر و ویدیو :

Here's Gears of War: Judgment running on PC via the Xbox 360 emulator, Xenia

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
Gears of war judgment بصورت روان قابل بازی شد . از اون بازیایی بود که خیلی از PC gamer ها منتظر انجامش بودن ! :D

سیستمی که باهاش بازی رو تست کردن ' cpu 12900k کارت 3080 و 32 گیگ رم بوده که سخت افزار نسبتا قوی هم هس . البته همچنان بازی توانایی اجرا بصورت 60 فریم رو نداره ' اما تو ویدیویی که توسط یکی از یوتیوبر ها اخیرا منتشر شده کاملا روان و کم نقص بازی اجرا شده .

متن کامل خبر و ویدیو :

Here's Gears of War: Judgment running on PC via the Xbox 360 emulator, Xenia
داستانیه یا نت میخاد ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
فکر نکنم سیستمم بکشه
حالا اگر اوکی بود خود بازی رو از کجا باید دانلود کنم؟

طبق این ویدئو مراحل تنظیمات و ... رو انجام بده.
آخرهای ویدئو نحوه تنظیمات رو گذاشته.

برای دانلود Xenia نسخه Canary"
GitHub - xenia-canary/xenia-canary: Xbox 360 Emulator Research Project

دانلود بازیهای 360 و...
Forza Horizon - XBOX 360 ROM & ISO - Download

سایت داخلی ها هم دارن:
دانلود بازی فورزا هورایزن Forza Horizon 1 برای کامپیوتر - تهران پی سی - فشرده اصلی کامل
دانلود نسخه فشرده بازی Forza Horizon برای PC – دی ال فاکس| مرجع دانلود نرم افزار

=============
کلا خیلی راحته .
به همین شکل فورتزا موتوراسپورت 2,3 یا 4 رو هم براحتی میتونی اجرا کنی.
سیستم خیلی خفنی هم نمیخواد.
کارت گرافیک مهمه که اگه کارتی مثل 970 به اینطرف داری میتونی روش حساب باز کنی.

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی

طبق این ویدئو مراحل تنظیمات و ... رو انجام بده.
آخرهای ویدئو نحوه تنظیمات رو گذاشته.

برای دانلود Xenia نسخه Canary"
GitHub - xenia-canary/xenia-canary: Xbox 360 Emulator Research Project

دانلود بازیهای 360 و...
Forza Horizon - XBOX 360 ROM & ISO - Download

سایت داخلی ها هم دارن:
دانلود بازی فورزا هورایزن Forza Horizon 1 برای کامپیوتر - تهران پی سی - فشرده اصلی کامل
دانلود نسخه فشرده بازی Forza Horizon برای PC – دی ال فاکس| مرجع دانلود نرم افزار

=============
کلا خیلی راحته .
به همین شکل فورتزا موتوراسپورت 2,3 یا 4 رو هم براحتی میتونی اجرا کنی.
سیستم خیلی خفنی هم نمیخواد.
کارت گرافیک مهمه که اگه کارتی مثل 970 به اینطرف داری میتونی روش حساب باز کنی.
ااقا دمت گرم
زدم دانلود بشه حالا اگر سیستمم نکشه دیسک بازیش رو تو ایسام پیدا کردم
راستی بازی rockstar games present table tennis میشه لینک داخلیش رو بزارم پیدا کنی خیلی تو کفش هستم تو اون سایت خارجی لینکش هست ولی خیلی سخته دانلود کردنش ممنونت میشم

ali1345

عضو جدید
Mar 11, 2024
1
درود من شبیه ساز xenia را نصب کردم ام تمام بازیها را با دو یوزر و به صورت مولتی یوزر اجرا می کند لطفا عزیزانی که با این برنامه آشنا هستند راهنمایی کنند با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر