xboxlive.....یه قرار ساده......boooooom!

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
بابا مارو شرمنده نکن :blushing: لایوم داره تموم میشه فقط دعا کنید کریدید کارت برسه به دستم تا تمدید کنم اون موقه در خدمتم آقای Mcafee چی شد شوما لایو نمییای فقط ماه مهر شلوغه ها بدش یه نفرم پیدا نمیکنی .
( بازی اوجینال قیمت کردم 30 تا 40 تومنه بیشتر بدی ضرر کردی , خود روزبه HALO3 رو 30 تومن خریده ) .

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
بابا مارو شرمنده نکن :blushing: لایوم داره تموم میشه فقط دعا کنید کریدید کارت برسه به دستم تا تمدید کنم اون موقه در خدمتم آقای Mcafee چی شد شوما لایو نمییای فقط ماه مهر شلوغه ها بدش یه نفرم پیدا نمیکنی .
( بازی اوجینال قیمت کردم 30 تا 40 تومنه بیشتر بدی ضرر کردی , خود روزبه HALO3 رو 30 تومن خریده ) .
آخه عزيز من فعلا فقط لاست پلنت رو دارم. اگر کسی مياد این بازی بگين که منم بيام. اگر نه ميزارم بعد از اینکه کنسولم رو درايوشو عوض کنم.

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام دوستان!
بابا من كه 30 تومن خريدم نو نبود كه ماله يكي از بچه ها بود كه كنسوله halo3 edition گرفته بود كه گفت من بازي اريجينال نميخوام واسه همين داد 30 تومن.
درضمن اقاي mcafee نكست جن بازياي اريجينالشو ميده 40-45.
و اقا سامان بازياي قديمي مثل gow و halo3 اون قيمته. بازياي نو و قشنگ مثل GEARS OF WAR 2 وقتي بياد تو ايران حد اقل 70 ميدن بهت.
الان گيرز 2 رو از سايت رسميش 59.99 دلار پيش خريد ميكنن كه معمولا پيش خريد ارزون تر هم هست. و LIMITED EDITION همين بازي 69.99 دلار هست.
بدرود...

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
راست ميگن حتی اگر درايوتو عوض هم کنی بازم از لايو بن ميشی؟ من به نکست جن گفتم ، گفت تاحالا همچين موردی نداشتيم که کسی بياد بگه من بن شدم.
نميدونم چيکار کنم ديگه.

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
راست ميگن حتی اگر درايوتو عوض هم کنی بازم از لايو بن ميشی؟ من به نکست جن گفتم ، گفت تاحالا همچين موردی نداشتيم که کسی بياد بگه من بن شدم.
نميدونم چيکار کنم ديگه.
ببين اقاي MCFEE بن دوره ايه. يعني ممكنه 1 سال هيچكس بن نشه بعد يهو 400-500 نفر بن شن.
اخرين دوره ي بن شدن اگه اشتباه نكنم ابان پارسال بود و احتمالا دوره ي بعد حدودا تا اخر پاييز(اخر سال) 2008 هست.
به نظر من شما صبر كن يه دوره ي بن بيادو بره بعد درايوتو عوض كن كه بعد از يه ماه گذشتن از تعويض درايو بن نشي كه بد درديه.
(راستي بهتره سؤالاتو راجع به بن تو تاپيك هايي مثل امار X360 هاي بن شده در سايت و تاپيك هاي مربوط به اين موضوع مطرح كني)
بدرود...روزبه.

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
ببين اقاي MCFEE بن دوره ايه. يعني ممكنه 1 سال هيچكس بن نشه بعد يهو 400-500 نفر بن شن.
اخرين دوره ي بن شدن اگه اشتباه نكنم ابان پارسال بود و احتمالا دوره ي بعد حدودا تا اخر پاييز(اخر سال) 2008 هست.
به نظر من شما صبر كن يه دوره ي بن بيادو بره بعد درايوتو عوض كن كه بعد از يه ماه گذشتن از تعويض درايو بن نشي كه بد درديه.
(راستي بهتره سؤالاتو راجع به بن تو تاپيك هايي مثل امار X360 هاي بن شده در سايت و تاپيك هاي مربوط به اين موضوع مطرح كني)
بدرود...روزبه.
خوب نميشه این دوره هارو تشخيص داد. يا اینکه همچين که شک کرديم که يه دوره ديگه آغاز شده برای 1 ماه لايو رو بزاريم کنار. فکر ميکنم 1 ماه لايو بازی نکردن بهتر از هميشه بازی نکردن باشه.
ميشه اینطوری عمل کرد؟

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
خوب نميشه این دوره هارو تشخيص داد. يا اینکه همچين که شک کرديم که يه دوره ديگه آغاز شده برای 1 ماه لايو رو بزاريم کنار. فکر ميکنم 1 ماه لايو بازی نکردن بهتر از هميشه بازی نکردن باشه.
ميشه اینطوری عمل کرد؟
نه,شما براي بن ممكنه از 6 ماه قبل شناسايي شده باشي و اگر براي 5 ماه هم لايو رو بذاري كنار بازم بن ميشي.
من خودم الان كنسولم نيمه سوخته است و منتظرم بعد از دوره ي بن بعدي عوض كنم كنسولمو به نظر من هم شما تا همون موقع از ديسك اريجينال استفاده كن بعد درايوتو عوض كن.
(باز هم ميگم اين تاپيك براي قرار هاي بازي در XBOX LIVE هست نه سؤالات در رابطه با بننن!)
:love:;)

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام بچه ها
من میخواهم با GTA IV و Gears Of War و Smackdown Vs Raw 2008 بیام Live ببینم کی میتونه با من درگیر بشه
Gamer Tag منم تو امضام هست
منتظرتونم تا ببینم کی اول میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر