xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام..

لازم به توضيحه كه ويكيپيديا "نامعتبر ترين منبع اينترنت" هست.چون يك دايره المعارف "آزاد" هست كه هر كسي هر چي خواست ميتونه بنويسه و هر كسي هم خواست ميتونه مطالب نوشته شده توسطه بقيه رو عوض كنه...خيلي هم كاره راحتي هست.هر صفحه اون بالا يه گزينه ي اديت داره اونو فشار ميدي و محتويات صفحه رو ميتوني به كل عوض كني...

نه سامان جان آنچنان هم که شما میفرمایید بی درو پیکر نیست...ابتدا عرض کنم که اون واژه Free که در نامش میبیند به معنای " رایگان " هست و نه " آزاد " چون که بسیاری از دائره المعارف های انلاین همگی برای استفاده ازشون باید هزینه پرداخت بکنید...و بعد حرف شما در مورد این که میتونین اون مطلب رو ادیت کنید چند در صدی صحیحه اما به چه شکل :
شما اگه مطلب نادرستی رو در اونجا دیدی گزینه Edit رو میزنی و مطلبت رو وارد میکنی ولی همون موقع ترتیب اثر داده نمیشه و اگر هم طبق گفته شما مطلب شما همون موقع در سایت قرار بگیره ، تیمشون در آپدیتها و سرکشیهای مرتبی که از سایت دارن سریعا اونرو خذف میکنند چون این سایتها حداقل روزی یک بار سرکشی می شن ( البته این بد ترین حالت ممکن هست)، اگر مطلب شما " منبع" معتبری نداشته باشه اصلا در نظر گرفته نمیشه و همونجا به دیار نیستی فرستاده خواهد شد. در حقیقت اونها قبل از اینکه مطلب شما رو بخونن به " منبع خبر " شما نگاه میکنن.
به نمونه ای از اون توجه بفرمایید :

wikipedia.jpg

به منابعی که از اونها اطلاعات مربوط به PS3 استخراج شده توجه بفرمایید .. همگی منابع "بسیار معتبری" هستند. در ضمن سامان جان بنده بیشتر به همین " منابع " که در انتهای هر مطلب هست تکیه میکنم... حالا اگه بازم شما قبولش نداری حداقل مخزن بسیار عالی از لینک به مقاله های مختلف در مورد موضوعی خاص که میتونه باشه.

موفق باشید
عذر میخام که بحث انحرافی بود.
Cheers

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
نه سامان جان آنچنان هم که شما میفرمایید بی درو پیکر نیست...ابتدا عرض کنم که اون واژه Free که در نامش میبیند به معنای " رایگان " هست و نه " آزاد " چون که بسیاری از دائره المعارف های انلاین همگی برای استفاده ازشون باید هزینه پرداخت بکنید...و بعد حرف شما در مورد این که میتونین اون مطلب رو ادیت کنید چند در صدی صحیحه اما به چه شکل :
شما اگه مطلب نادرستی رو در اونجا دیدی گزینه Edit رو میزنی و مطلبت رو وارد میکنی ولی همون موقع ترتیب اثر داده نمیشه و اگر هم طبق گفته شما مطلب شما همون موقع در سایت قرار بگیره ، تیمشون در آپدیتها و سرکشیهای مرتبی که از سایت دارن سریعا اونرو خذف میکنند چون این سایتها حداقل روزی یک بار سرکشی می شن ( البته این بد ترین حالت ممکن هست)، اگر مطلب شما " منبع" معتبری نداشته باشه اصلا در نظر گرفته نمیشه و همونجا به دیار نیستی فرستاده خواهد شد. در حقیقت اونها قبل از اینکه مطلب شما رو بخونن به " منبع خبر " شما نگاه میکنن.

اولا داوود جان عكست براي من نيومد سايتش فيلتره برام.در مورد پاك كردن چرت و پرت ها هم درست ميگي اما عملا اين كار غير ممكنه با اين حجم عظيم اطلاعات.باور كردني نيست.
به عنوان مثال من چندين ماه پيش 4 تا ترانه سراي بزرگ ايراني رو به ليست ترانه سراهاي تاريخ اضافه كردم !!
اگر چه كاره من درست بوده اما مسيول اين سايت از كجا فهميد كاره من درسته ؟ شايد من اسم خودم رو مينوشتم ! البته در مورد صحت مطلب شما شكي نيست.چون مشخصات پي اس 3 و سل رو همه ميدونند و نميشه اشتباه بشه.تابلو هست.اما همون طور كه ميبيني ممكن نيست بشه به همه چيز نظارت كرد ! :

i22ikn.jpg

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
سلام!!!
نمیخواهم نقله قولی بزنم به این خاطر که خودم از بحث زیاد خسته میشم و باید از کارم بزنم بشینم با Fingilish Type کنم
ولی این را میدونم که من در ابتدا Xbox 360 خواهم خرید و بعدا به فکر Ps3 خواهم بود
گفتم هم حتی Xbox 1 هم نداشتم
ولی منی که میخواهم 360 بخرم دوست دارم دور و اطرافم کسانی باشند که این دستگاه را داشته باشند تا بتونم بازی عوض کنم .
کسی را هم مجبور نمیتونم بکنم که این کار را بکنه ... ولی وقتی میام تو تاپیک ها و یک سری تبلیغات بر علیه Xbox 360 میبینم نمیتونم ساکت باشم
چرا بعضی طرف دارهای Ps3 میخواهند با کوچک کردن Xbox 360 به Sony بها بدهند؟؟؟
مانند کسانی که با کم شموردن دیگران میخواهند به خود بهاء دهند
تا یه چیزی میشه میاند میگند Xbox 360 اون بازی را نمیتونه اجرا کنه
Xbox 360 قدرتش را نداره !!!!
Xbox 360 داغ کرده ،هنگ کرده (چه تعدادی؟)،360 Fram کم داشته (این یکی را اگر بشنوم واقعا داغ میکنم) اونم 30 Frame !!!

پس اگر دوست دار Ps3 هستید (نه طرفدار افراطی) به حقوق دیگران احترام بزارید و
و فقط به فکر نقص مال دیگری و حصن مال خود نباشید

سامان جان ممنون از لطفتون ، شاید من باید آرامش و صبر را از شما یاد بگیرم

سامان جان ممنون از لطفتون ، شاید من باید آرامش و صبر را از شما یاد بگیرم
از این که در این سایت عضو شدم خوشحالم
فقط یه سوال متفرقه بپرسم (چون شاید مثل این 2 روز دیگه پست نزنم)
مسوولین این سایت با Bazidot نسبتی دارند ؟
چون حس میکنم Bazidot و این سایت خیلی شباهت به هم دارند !!!

در ضمن اگر در مورد این سایت که نمیتونید برید اگر (تاکید میکنم اگر)اگر نتونستید بازش کنید بگید تا IP بدم با پو...

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نمیخواهم نقله قولی بزنم به این خاطر که خودم از بحث زیاد خسته میشم و باید از کارم بزنم بشینم با Fingilish Type کنم
ولی این را میدونم که من در ابتدا Xbox 360 خواهم خرید و بعدا به فکر Ps3 خواهم بود
خب اگه میخوای هر دو تا کنسول را بخری باید خیلی مایه دار باشی

چرا بعضی طرف دارهای Ps3 میخواهند با کوچک کردن Xbox 360 به Sony بها بدهند؟؟؟
بنظر من مقایسه کنسول ها تا وقتی که هر دو کنسول به بازار نیومده باشه کار بیفایده ایه...
کلا سه عامل سبب برتریه یک کنسول هستند

1)کمیت و کیفیت بازی های موجود برای آن کنسول
2)قدرت سخت افزاریه کنسول
3)قیمت کنسول

بنظر من بعد از آمدنه PS3 خیلی بهتر میشه در مورد این موارد قضاوت کرد و الان هنوز یکم زوده.....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از این که در این سایت عضو شدم خوشحالم
فقط یه سوال متفرقه بپرسم (چون شاید مثل این 2 روز دیگه پست نزنم)
مسوولین این سایت با Bazidot نسبتی دارند ؟
چون حس میکنم Bazidot و این سایت خیلی شباهت به هم دارند !!!
مسئولین و همچنین 95% اعضا این سایت همه از کاربران سایت Bazidot هستند.
این سایت توسط چند تن از مدیران و اعضا قبلی Bazidot ساخته شده. البته ربط خاصی به اون سایت نداره و جایگزینی برای سایت Bazidot نیست.

با تشکر

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من عذر خواهی میکنم یه اشتباهی من توی نوشتن داشتم که الان اصلاحش میکنم
من در یکی از پست هام از تعداد ترانزیستور های Ps3 گفتم که به صورت مشترک بین Cpu و Gpu هستش که
در واقع اصلاح میشه به مقدار محاسبه نقطه در ثانیه که 51 بیلیون میباشد
و نه تعداد ترانزیستور
البته R500 هم از لحاظ ترانزیستور (332 در برابر300) و هم از لحاظ Pipline که ( 48 در برابر 24) نسبت به Rsx پیش روی داره

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
راستش براي اصلا مهم نيست كه نظر كي چيه؟كه بشينم باهاش كل كل كنم 8 صفحه ا

من از اول با يه چيزي شروع كردم با يه چيز هم تموم ميكنم اونم Playstation است براي چي؟براي متالگير براي دانته.براي اويل براي كاپكم براي كونامي براي بازي و.. براي خاطرات بچگي براي خاطرات زندگيم براي اينكه به جونم وصل شده

اگر پول هم داشته باشم طرف ايكس باكس نميرم

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نوشته شده توسط ehsan_62:
Xbox 360 داغ کرده ،هنگ کرده (چه تعدادی؟)،360 Fram کم داشته (این یکی را اگر بشنوم واقعا داغ میکنم) اونم 30 Frame !!!
يعني شما قبول نداري كه XBOX 360 فريم كم داشته؟!
من در اينجا ميخوام ضعفهاي 360 رو بگم و اگه وقتي بود به نكته هاي خوبش هم ميرسيم.
يه سري به GS بزنين مي بينين كه نوشته شده بازي Quake 4 در خيلي مواقع فريمهاش به شدت كاهش پيدا مي كنه.از صداي بازي هم خيلي انتقاد شده و گفته شده در بعضي موارد صدا ناواضح ميشه و ....
بازي NBA Live 2006 از شركت EA : گرافيك بازي خيلي خوب معرفي شده ولي دوباره مشكل تغيير فريم و كاهش فريم در اين بازي عنوان شده و از انيميشنهاي ضعيف بازي هم انتقاد شده.امتياز اين بازي از طرف GS امتياز 6.4 بوده.
بازي Fifa 2006 : Road To World Cup همون طور كه از اسمش معلومه مخصوص جام جهاني هست و براي همين فقط 72 تا تيم ملي داره و هيچ باشگاهي نداره و اين از ضعفهاي بازي عنوان شده از طرف GS. تماشاچي ها كه بايد در نسل جديد بازيها فرق اساسي با نسل قبل داشته باشند هم ضعيف هستند و زياد فرقي با گذشته ندارند.گرافيك اين بازي امتياز 5 و صداي اين بازي امتياز 7 رو از GS گرفته.امتياز كلي هم 6 بوده.
بازي Ridge Racer 6 هم كه خيلي خيلي ازش تعريف مي كردند امتياز 8.1 رو گرفته با گرافيك خوب 8 و صداي بسيار بد 6 .از سرعت فريم اين بازي خيلي تعريف شده.(چه عجب!)
بازي GUN هم با امتياز 6.4 نياز به توضيح نداره !
بازي Tony Hawk`s American Wasteland هم جزو ضعيف ترين بازيهاي 360 بوده و با گرافيك 5 و صداي 7 زياد تعريفي نداره.مدلهاي بازي و تكسچرها در اين بازي در ضعيف ترين حالت خود هستند و تقريبآ فرقي با كنسولهاي ديگه نداره.
مي رسيم به گل سر سبد بازيهاي XBOX 360 :
Project Gotham Racing 3 :
يكي از مهمترين خصوصيات 360 يعني بازي به صورت شبكه روي XBOX Live در اين بازي تنها تا 8 نفر رو پشتيباني مي كنه.زمانهاي لود شدن بازي هم خسته كننده و طولاني عنوان شده كه براي يه بازي نسل بعد خيلي زشته.البته از اين بازي خيلي تعريف شده ولي من ضعفهاش رو گفتم.چون خودم چيز خاصي توي گرافيكش نسبت به نسل بعد بازيها در مقابل GT4 نمي بينم.
همه كنسولهاي بازي در ابتدا داراي مشكلاتي هستند و اين مشكلات در مورد 360 هم وجود داشته و گفته ميشه در موقع بازي كردن با بازيهايي مثل COD2 دستگاه هنگ مي كنه و هيچ كاريش نميشه كرد و توي يه فيلم كوتاه از 360 ديدم كه يارو بازي رو توي كنسول ميذاشت و بعد كنسول رو عمودي و افقي مي كرد و بعد يه برش 360 درجه اي رو بازي ايجاد ميشد.البته اين فيلم خيلي خيلي مشكوكه چون يه جايي يه دفعه قطع ميشه و دوباره شروع ميشه.
موفق و پيروز باشين.
آريا

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
من در اينجا ميخوام ضعفهاي 360 رو بگم

بازي Quake 4 در خيلي مواقع فريمهاش به شدت كاهش پيدا مي كنه

از انيميشنهاي ضعيف بازي هم انتقاد شده

بازي Fifa 2006 : Road To World Cup فقط 72 تا تيم ملي داره

بازي Tony Hawk`s American Wasteland هم جزو ضعيف ترين بازيهاي 360 بوده

اين بازي تنها تا 8 نفر رو پشتيباني مي كنه.زمانهاي لود شدن بازي هم خسته كننده و طولاني عنوان شده كه براي يه بازي نسل بعد خيلي زشته

خب تو گفتي ميخوام ضعف هاي كنسول 360 رو بگم اونوقت ضعف هاي بازي هاش رو گفتي !! الان من بشينم ضعف هاي بازي مثلا گان رو نسخه پي سيش رو بگم يعني دارم به ضعف هاي پي سي اشاره ميكنم ؟!

خودم چيز خاصي توي گرافيكش نسبت به نسل بعد بازيها در مقابل GT4 نمي بينم.

!!!

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیلی جالبه!!! من نفهمیدم چرا کنسول باز ها انقدر سریع نسبت به این کنسول ها تعصبی می شن و چشم و گوششون فقط چیزایی رو که باب میلشونه می بینه و می شنوه!!!:)
سامان جان تو هم انگار دیگه رفتی تو خط کاریش نمی شه کرد.:)
اولا در مورد صحبت های جناب آریا که هیچ گونه شکی نیست چون اکثرشو من خودم تو سایت Gs خوندم.
ببینم وقتی گفته می شه بازی در هنگام اجرا دچار کاهش فریم ریت می شه این یعنی چی؟ یعنی بازی اشکال داره؟! نخیر این یعنی سخت افزار کنسول زیاد شرایط مساعدی نداره! الان شما بیا بشین تمام ضعف های Gun در Pc رو بگو. اشکالاتی که می گیری همه برمی گرده به بازی به جز برخی موارد!! مثلا وقتی می گی بازی در صحنه های شلوغ دچار افت فریم ریت می شه به این بازی ربطی نداره. این به قدرت سخت افزار Pc ربط داره که با افزایش اون دیگه چنین مشکلی پیش نمیاد. (البته این مشکل بر می گرده به برنامه نویسی بازی یعنی می تونسته طوری نوشته بشه که با سخت افزار های عادی تر هم راحت اجرا شه و دچار افت نشه ولی دلیلی بر اشکال بازی نیست)
خودم چيز خاصي توي گرافيكش نسبت به نسل بعد بازيها در مقابل Gt4 نمي بينم.
خوب در این مورد که گرافیک Pgr3 از Gt4 بیشتر است که شکی نیست. ولی واقعا این بازی نسبت به تحولی که از بازی های نسل بعد انتظار می رفت چیزی خاصی برای گفتن نداره به جز در برخی موارد همچون تماشچی ها.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
يعني شما قبول نداري كه XBOX 360 فريم كم داشته؟!

فقط بگم من به 60 فرم ایمان دارم

بازي Fifa 2006 : Road To World Cup همون طور كه از اسمش معلومه مخصوص جام جهاني هست و براي همين فقط 72 تا تيم ملي داره و هيچ باشگاهي نداره و اين از ضعفهاي بازي عنوان شده از طرف GS.

ایراده دیگه ای نبود که به XBOX 360 نگیریا با با دست بردار !!!

قبلا در مورد امتیازات کم XBOX 360 صحبت شد
از جمله این که این بازی ها فعلا بر روی 1 هسته پردازش پس هنوز خیلی زوده
PS3 برای 1 بار بازیه GUNDAM را روی یک SPES اجرا کرد توی هزار تا بوق و کرنا کردش که یموقع عنوان نشه که چرا FRAM هاش کمه !!!
اگر به این بازی ها امتیاز بالا داده میشد من XBOX 360 نمیخریدم

تماشاچي ها كه بايد در نسل جديد بازيها فرق اساسي با نسل قبل داشته باشند هم ضعيف هستند و زياد فرقي با گذشته ندارند.گرافيك اين بازي امتياز 5 و صداي اين بازي امتياز 7 رو از GS گرفته.امتياز كلي هم 6 بوده

در عوض تعداد پشه ها و مگس های توی استادیوم را زیاد کردند !!!

مي رسيم به گل سر سبد بازيهاي XBOX 360 :
Project Gotham Racing 3 :

يكي از مهمترين خصوصيات 360 يعني بازي به صورت شبكه روي XBOX Live در اين بازي تنها تا 8 نفر رو پشتيباني مي كنه.زمانهاي لود شدن بازي هم خسته كننده و طولاني عنوان شده كه براي يه بازي نسل بعد خيلي زشته.البته از اين بازي خيلي تعريف شده ولي من ضعفهاش رو گفتم.چون خودم چيز خاصي توي گرافيكش نسبت به نسل بعد بازيها در مقابل GT4 نمي بينم.

از کی تالا PGR گل سر سبد بازی های XBOX 360 شده ؟؟؟!!!
به شما پیشنهاد میکنم TRAILER GT 4 را با کیفیت CAM VER ببینید بعد با GAMEPLAY که تو خونه بازی میکنید مقایسه کنید بعد نتیجشا به ما بگید

تموم بازی هایی که الان از XBOX 360 میبینید فعلا اشانتیون ... این بازی ها با موتورگرافیک 2 سال پیش ساخته شده و در همان زمان شروع به ساخت کردند نقطه شروع GEAR OF WAR حساب میشه

همه كنسولهاي بازي در ابتدا داراي مشكلاتي هستند و اين مشكلات در مورد 360 هم وجود داشته و گفته ميشه

چه عجب !!!

نمیدونم تا کی میخواهید این بهانه گیری ها و ایراد گیری های مغرضانه را ادامه بدید بابا بسه دیگه
هیچ کدوم از این حرفها روی FANBOY های XBOX 360 تاثیری نداره خسته نکنید خودتون را خسته نکنید
من پیشنهاد میکنم GAMEPLAY های جدید GEAR OF WAR را بگیرید از لحاظ جزییات کارکتور ها با KILLZONE برابری میکنه
در ضمن در مورد LOAD کردن بازی در یکی از TRAILER های NFS MW که داشت بازی میکرد دیدم که 2 ثانیه طول کشید تا بازی را LOAD کنه ... چقدر طول میکشه !!! چقدر زشت !!!...

اگر XBOX 360 در ایران بدون XBOX LIVE این قدر طرفدار داره چه برسه به خارج ...

اولا در مورد صحبت های جناب آریا که هیچ گونه شکی نیست چون اکثرشو من خودم تو سایت Gs خوندم.
ببینم وقتی گفته می شه بازی در هنگام اجرا دچار کاهش فریم ریت می شه این یعنی چی؟ یعنی بازی اشکال داره؟! نخیر این یعنی سخت افزار کنسول زیاد شرایط مساعدی نداره! الان شما بیا بشین تمام ضعف های Gun در Pc رو بگو. اشکالاتی که می گیری همه برمی گرده به بازی به جز برخی موارد!! مثلا وقتی می گی بازی در صحنه های شلوغ دچار افت فریم ریت می شه به این بازی ربطی نداره. این به قدرت سخت افزار Pc ربط داره که با افزایش اون دیگه چنین مشکلی پیش نمیاد. (البته این مشکل بر می گرده به برنامه نویسی بازی یعنی می تونسته طوری نوشته بشه که با سخت افزار های عادی تر هم راحت اجرا شه و دچار افت نشه ولی دلیلی بر اشکال بازی نیست)

آخه سامان حواسش نبود که XBOX 360 سخت افزارش خیلی ضعیفه که بتونه یه بازی GUN را اجرا کنه ... درسته برمیگرده به ضعف سخت افزار !!! آخه PS2 یه دونه CPU داره 128 BIT بهتر میتونسته بازیه GUN را اجرا کنه !!!
بازی های XBOX 360 با کمال سر بلندی بیش از 60 FRAM اجرا شده " امضاء" .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آخه سامان حواسش نبود که XBOX 360 سخت افزارش خیلی ضعیفه که بتونه یه بازی GUN را اجرا کنه ... درسته برمیگرده به ضعف سخت افزار !!! آخه PS2 یه دونه CPU داره 128 BIT بهتر میتونسته بازیه GUN را اجرا کنه !!!
بازی های XBOX 360 با کمال سر بلندی بیش از 60 FRAM اجرا شده " امضاء" .
می گم کنسول بازا انقدر تعصبین که اصلا نمی بینن بعضی مسائل رو همین جاس!
احسان جان من اصلا حرفی از PS2 زدم! PS2 دیگه دورش تموم شد و کسی باهاش کاری نداره! انقدر جالبه تا از هر کنسولی ایراد بگیری طرفدارش سریع می ره سراغ ایراد از کنسول حریف، نگاه هم نمی کنه که اصلا اون کسی که ایراد گرفته طرفدار چی هست. من طرفدار هیچ کدوم نیستم از هیچ کدوم هم خوشم نمی یاد و به احتمال خیلی زیاد هم هیچ کدومو نخواهم خرید.
در ضمن مطالب بالا رو یکم بهتر بخونید. کسی نگفته که بازی Gun در XBOX360 دچار افت فریم ریت شده! این بازی در کل بازی ضعیفی بوده برای همین امتیاز پایینی گرفته. قصد سامان هم از مثال زدن این بازی برای این بود که با PC مشترک بود! من هم از Gun فقط به عنوان یک مثال استفاده کردم وگرنه قصد بیان فریم ریت این بازی رو نداشتم. چون این بازی انقدر گرافیکش پایین هست که دیگه احتیاج نداره در مورد فریم ریتش بحثی کنیم! اگه بنظر این یک مثال بی خود بود می تونی Quake4 رو ملاک قرار بدی که یک مثال کاملا منطقی است.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزيز فكر كنم دوباره داره بجاي مقايسه منطقي , بحث تبديل به يك نوع دعوا ميشه !
لطفاَ از بحثهاي غير ضروري خودداري كنيد.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
من 360 رو خيلي دوست دارم.اما تمام اشكالاتي كه بازي ها وارد شده بود درسته.اما حرفه من اينه كه اين اشكالات به هيچ وجه به سخت افزار 360 ارتباطي نداره.شما خودتونم خوب ميدونيد كه مثلا اجرا كردن بازي كواك 4براي 360 خيلي خيلي راحته.

هنوز كار با سخت افزار 360 رو بلد نيستند و اين دليل بر ضعفه سخت افزار نيست.مثلا من الان با برنامه سي ++ بلدم فقط برنامه معادله درجه 2 بنويسم.اون وقت يعني اين زبان برنامه نويسي سي++ ضعيفه يا اشكال از منه ؟

اين بازي هاي لانچ كه ديديد همه دست گرمي هستند و به جز چند تاشون همه شون آشغالند.اصلا در شان 360 نيستند.

به اين عكس از نسخه هاي پي سي و 360 بازي كينگ كونگ نگاه كنيد.اولا تفاوت گرافيكي رو حس كنيد دوما فريم ريت هاي بازي در دو تا نسخه كاملا برابر و نرم بوده.مشخصات پي سي هم سي پي يو 64 بيت اف ايكس بوده با دو تا كارت 6800 اولترا :

idrh2r.jpg

دوباره ميگم.در مورد ضعف بازي ها حرف بزنيد نه ضعف كنسول.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نوشته شده توسط ehsan_62:
در عوض تعداد پشه ها و مگس های توی استادیوم را زیاد کردند !!!
اين هم حرف منطقي اي بود!!!

نوشته شده توسط ehsan_62:
از کی تالا PGR گل سر سبد بازی های XBOX 360 شده
؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......!!!!!!!! اين ديگه آخر باحال بود. تا قبل از عرضه اين بازي هر چي سايت وXBOX 360 Fan ميشناسم فقط و فقط از اين بازي و GOW صحبت مي كردند و مي گفتن اين بازي انقلابي توي بازيهاي Driving ايجاد مي كنه و فلانه و .... همين حميد جان ( كه نميدونم كجا رفته ؟ ) همش از اين بازي صحبت مي كرد و جز چند بازي برتر 360 معرفيش مي كرد.(حميد رو مثال زدم چون اون بود كه يه عالمه طرفدار براي 360 جور كرد ! ) به نظر شما اين منطقي هست كه بازي اي كه اين همه ازش تعريف ميشه و خود سازنده كنسول يعني مايكروسافت منتشرش مي كنه مشكل لود طولاني داشته باشه.
كنسولي كه بيشترين تعريفها از قسمت Online اش يعني XBOX Live ميشه بايد فقط 8 نفر رو توي اين بازي ساپورت كنه؟ در حالي كه 6 ماه قبلش بازي GTR با تبليغات كمتر تونسته بود 44 نفر رو با هم به صورت Online توي مسابقه شركت بده.
لطفآ اون Review در سايت Game Trailers كه 43 مگ هست رو دانلود كنين و وقتي ماشينهاي مختلف رو ديدين نظرتون رو راجع به گرافيك PGR3 بگين چون بعضي جاها واقعآ حالت كارتوني پيدا مي كنه.

نوشته شده توسط ehsan_62:
به شما پیشنهاد میکنم TRAILER GT 4 را با کیفیت CAM VER ببینید بعد با GAMEPLAY که تو خونه بازی میکنید مقایسه کنید بعد نتیجشا به ما بگید
من خودم GT4 رو بازي كردم و از گرافيك باورنكردنيش روي كنسول PS2 شوكه شدم.

نوشته شده توسط ehsan_62:
اين بازي هاي لانچ كه ديديد همه دست گرمي هستند و به جز چند تاشون همه شون آشغالند.اصلا در شان 360 نيستند.
دستت درد نكنه سامان جان. يعني بازيهاي PGR3 , Kameo , Condemned , NFSMW , Ridge Racer 6 , Quake 4 دست گرمي هستند؟!؟ بازي اي مثل Kameo كه به وسيع بودن محيطها و گستردگي مراحل معروف بود حدود 10 ساعته تموم ميشه. اين يعني كم كاري.

به اين عكس از نسخه هاي پي سي و 360 بازي كينگ كونگ نگاه كنيد.اولا تفاوت گرافيكي رو حس كنيد دوما فريم ريت هاي بازي در دو تا نسخه كاملا برابر و نرم بوده.مشخصات پي سي هم سي پي يو 64 بيت اف ايكس بوده با دو تا كارت 6800 اولترا :
اين عكس رو از كجا گير آوردي؟ چون من هرچي عكس از نسخه 360 بازي ديدم فرق زيادي با كامپيوتر نداشت و امتيازهاي سايتهاي مختلف هم همين رو ميگه. امتياز GS فقط 0.1 بالاتر از كامپيوتر بود و امتيازهاي Game Spy , IGN هم دقيقآ بين 360 و كامپيوتر مساوي بود.

دوباره ميگم.در مورد ضعف بازي ها حرف بزنيد نه ضعف كنسول.
اگه يه سري به Forum هاي GS بزني ميبيني خيليها از هنگ كردن ناگهاني كنسول و ثابت موندن وسط بازيها حرف زدن.

موفق و پيروز باشين.
آريا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر