xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
من بیشتر از این در عجبم که شما فرق بلوری رایتر رو با بلوری رام نمیدونی و به جفتش میگی بلوری عادی !
بلوری رام با مارک پایونیر که جزو اولین بلوری رامها خواهد بود قیمتی حدود 1800$ داره ... دیگه رایتر مشخصه که حداقل همون 3000$ میشه قیمتش
ضمنا دیسکهای بلوری 500 گیگ ظرفیت ندارن در بالاترین حالت 50 گیگه ظرفیتشون ... 450 گیگ زیاد گفتی !

ببینم!! یک سوال!!
شما چقدر بازیهای کنسولتون رو خودتون رایت میکنید؟! (کلی میپرسم)
به من و شما چه که رایترش چنده یا رامش چنده ... مگه غیراز اینه که شما پول میدین و بازی میخرین؟ فکر کردین (بازم عرض میکنم کلی دارم میگم) اون بابائی که بازیهارو پخش میکنه تو بازار 4 تا دابلیکتور گذاشته بازیهارو رایت میکنه؟! میده دست مشتری؟! نه آقا من این مسئله رو بارها و بارها عنوان کردم که اینطوری نیست! این ها خط تولید دارن به این صورت که مواد اولیه و اطلاعات از در "آ" داخل میشن و دیسک مورد نظر با اطلاعات داخلش از درب "ب" بصورت تولید شده بیرون میان... پس من و شما نه سر پیازیم نه ته یاز که قیمت بلو ری چقدر دوستداره باشه....

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته سیاوش جان من میدونم که الان یکی نشسته که هی دی وی دی پی اس2 یا ایکس باکس رو با رایتر معمولی بزنه ولی مشخصا کپی کردن بلوری هزینه بیتشری نسبت به کپی کردن دی وی دی داره.وقتی بلوری خام حدود 30 برار دی وی دی خام قیمت داره و هزینه ی کپی شم بیشتره تازه اختمالا بازیهایی که روی بلوری عرضه میشن هم گرونترن یعنی اینکه در نهایت بلوری کپی که میرسه دست ما هم کلی گرونه.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ببینم!! یک سوال!!
شما چقدر بازیهای کنسولتون رو خودتون رایت میکنید؟! (کلی میپرسم)

من اصلا کاری به این موضوع ندارم که کی قراره بازیهای Ps3 رو رایت کنه
فقط در مورد قیمت بلوری رام و رایتر یه سو تفاهمی پیش اومده بود که خواستم برطرف بشه تا اگه 4 روز دیگه یه نفر که قیمت رو نمیدونست این نوشته رو خوند فکر نکنه که الان بلوری رایتر قیمتش 1200 دلاره و بلوری رام هم 600 دلار که بعدش بره 4 جا دیگم این حرفو بزن و بعد بهش بگن اینو از کجا آوردی بگه تو بازی سنتر نوشته بود !!

poison ivy

کاربر سایت
Feb 2, 2006
96
دی وی دی معمولی هست ولی بعدا براش میاد.
اینجوری که اصلا نمی ارزه کلی پول بابت دستگاه بدی ولی درایو hd شو جدا بخری.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته سیاوش جان من میدونم که الان یکی نشسته که هی دی وی دی پی اس2 یا ایکس باکس رو با رایتر معمولی بزنه ولی مشخصا کپی کردن بلوری هزینه بیتشری نسبت به کپی کردن دی وی دی داره.وقتی بلوری خام حدود 30 برار دی وی دی خام قیمت داره و هزینه ی کپی شم بیشتره تازه اختمالا بازیهایی که روی بلوری عرضه میشن هم گرونترن یعنی اینکه در نهایت بلوری کپی که میرسه دست ما هم کلی گرونه.

درود
البته هزينه بردار هست ولي ميخوام اين رو بگم وقتي كه بلو ري به بهره برداري برسه و توليد انبوه صورت بگيره، قيمت ها پائين مياد و به ثبات ميرسه... درست مثل DVD معمولي يادم اون قديما كه بازيهاي PS2 رو ميخريدم 7 تومان بعد شد 5 تومان و بعد همينطوري شروع به پائين اومدن كرد. وقتي خط توليد شروع كنه به كپي كردن فقط گيم هاي ps3 رو كه نميزنه بلكه هر محصولي كه روي بلو ري عرضه بشه رو ميزنه پس اون ضرري نميده و در نتيجه در پايان اين به نفع ما كه تو جهنم گير كرديم تموم ميشه...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
من اصلا کاری به این موضوع ندارم که کی قراره بازیهای Ps3 رو رایت کنه
فقط در مورد قیمت بلوری رام و رایتر یه سو تفاهمی پیش اومده بود که خواستم برطرف بشه تا اگه 4 روز دیگه یه نفر که قیمت رو نمیدونست این نوشته رو خوند فکر نکنه که الان بلوری رایتر قیمتش 1200 دلاره و بلوری رام هم 600 دلار که بعدش بره 4 جا دیگم این حرفو بزن و بعد بهش بگن اینو از کجا آوردی بگه تو بازی سنتر نوشته بود !!

من هم عرض كردم كه كلي سوال پرسيدم و فقط زير پست شما اين سوال رو پرسيدم و البته حرف شمارو هم قبول دارم، اما نگاه كلي علاقمندان ايكس باكس به بلو ري چيزي در ح همون سوالي كه من پرسيدم و فقط خواستم بعنوان كسي كه تا حدودي به اين مسائل آشناست، اطلاع رساني كرده باشم.. اميدوارم كه همه ما از آينده كنسولهامون راضي باشيم...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من هم عرض كردم كه كلي سوال پرسيدم و فقط زير پست شما اين سوال رو پرسيدم و البته حرف شمارو هم قبول دارم، اما نگاه كلي علاقمندان ايكس باكس به بلو ري چيزي در ح همون سوالي كه من پرسيدم و فقط خواستم بعنوان كسي كه تا حدودي به اين مسائل آشناست، اطلاع رساني كرده باشم.. اميدوارم كه همه ما از آينده كنسولهامون راضي باشيم...
نبود Blu-ray بر روی Xbox 360 برای من یک مزیت بزرگه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط ehsan_62:
نبود Blu-ray بر روی Xbox 360 برای من یک مزیت بزرگه

احسان جان اين حرف از شما بعيده ! يعني نداشتن يك تكنولوژي جديد نسبت به داشتنش مزيت محسوب ميشه ؟!! :confused:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
احسان جان اين حرف از شما بعيده ! يعني نداشتن يك تكنولوژي جديد نسبت به داشتنش مزيت محسوب ميشه ؟!!
طاهر جان
هر تکنولوژیه جدیدی برای ما همیشه در دسترس نیست(با توجه به بودجه)
بازی ها همیشه به صورت Data میباشند و حجم Disk در کیفیت بازی تاثیر گذار نیست
(با قرار دادن بازی بر روی 2 Dvd میشه مشکل را حل کرد)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نوشته شده توسط ehsan_62:
طاهر جان
هر تکنولوژیه جدیدی برای ما همیشه در دسترس نیست(با توجه به بودجه)
بازی ها همیشه به صورت Data میباشند و حجم Disk در کیفیت بازی تاثیر گذار نیست
(با قرار دادن بازی بر روی 2 Dvd میشه مشکل را حل کرد)
البته بازیهای Racing , RPG که در آینده بیان اگه حجم بالایی داشته باشن نمیتونن روی دو تا DVD عرضه بشن.مثلآ بازی Gran Turismo 4 به خاطر حجم بالایی که داره روی یه DVD ناین اومده و نسل بعدش که گرافیک 100 % بالاتری داره روی این نوع DVD هم جواب نمیده و به خاطر سبکش هم نمیتونن روی بیشتر از یک DVD بریزنش.اون وقت خاصیت Blu-Ray مشخص میشه.
موفق باشین.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگر جواب ما بد بخت رو بدید!!
حالا با همه این ها می ارزه پی اس تیری بخریم یا نمی ارزه
یعنی برای یک دی وی دی رایت شده پی اس تیری به نظرتون حدسی چه قدر باید بدیم؟
به نظر من بحث خیلی بیخود وایسید سه چهار ماه دیگه که دستگاه اومد و همین تور دی وی دی همش رو میفهمید
میگم امکان داره پی اس تیری کپی خور نشه
بابا جواب بدید دیگه؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط Miesam:
اگر جواب ما بد بخت رو بدید!!
حالا با همه این ها می ارزه پی اس تیری بخریم یا نمی ارزه
یعنی برای یک دی وی دی رایت شده پی اس تیری به نظرتون حدسی چه قدر باید بدیم؟
به نظر من بحث خیلی بیخود وایسید سه چهار ماه دیگه که دستگاه اومد و همین تور دی وی دی همش رو میفهمید
میگم امکان داره پی اس تیری کپی خور نشه
بابا جواب بدید دیگه؟

همونطور كه خودتون هم اشاره كرديد بحث در مورد قيمتها و اين كه ميارزه پي اس 3 بخريد يا نه فعلاً بي فايده اس و بهترين راه اينه كه منتظر بمونيم تا اين محصولات وارد بازار بشن و بعد قيمتشون معلوم بشه ( البته علاقه مندان به اين كنسول بالاخره هر جور شده اين كنسول رو تهيه ميكنند )!
در مورد اينكه احتمال داره پي اس 3 اصلاً كپي خور نشه من فكر نميكنم همچين اتفاقي بيافته ، بالاخره دير يا زود راهي براي اجرا كردن ديسكهاي كپي پيدا ميكنند ، فقط ممكنه كمي زمان ببره.
;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اقا یه خبر داغ نمیدونم شنیدین یا نه​
یکی از کارکنان سونی به نام جاش رابینسون که چندین ماه با دو کیت های سونی کار کرده بوده و برای خودش مخی هم هست راجب به پی3 گفته که این دستگاه هنوز خیلی کار داره و پر باگ هست و در اخر گفته که ایکس باکس از پی 3 بهتره و همین اظهار نظر باعث شده که از کارش اخراجش کنن و رویویی که در مورد پی 3 نوشته بوده رو از اینترنت جمع اوری کردن .
اینم ادرس خبر اگه چیز جدیدی در این مورد شنیدین به ما هم اینجا حبر بدین.
http://news.teamxbox.com/xbox/10175/Sony-Employee-Fired-for-Commenting-PS3-Development/

اینم یکی دیگه:
http://www.ps3week.com/blogs/ps3week.php?title=title_6&more=1&c=1&tb=1&pb=1

حالا شما هی سنگ سونی رو به سینه بزنین!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط mt3691:
اقا یه خبر داغ نمیدونم شنیدین یا نه​
یکی از کارکنان سونی به نام جاش رابینسون که چندین ماه با دو کیت های سونی کار کرده بوده و برای خودش مخی هم هست راجب به پی3 گفته که این دستگاه هنوز خیلی کار داره و پر باگ هست و در اخر گفته که ایکس باکس از پی 3 بهتره و همین اظهار نظر باعث شده که از کارش اخراجش کنن و رویویی که در مورد پی 3 نوشته بوده رو از اینترنت جمع اوری کردن .
اینم ادرس خبر اگه چیز جدیدی در این مورد شنیدین به ما هم اینجا حبر بدین.
http://news.teamxbox.com/xbox/10175/Sony-Employee-Fired-for-Commenting-PS3-Development/

اینم یکی دیگه:
http://www.ps3week.com/blogs/ps3week.php?title=title_6&more=1&c=1&tb=1&pb=1

حالا شما هی سنگ سونی رو به سینه بزنین!!!
اره طاهر جان بنده هم با هر قیمتی باشه سیع بر خریدش دارم ولی خب خیلی مهم بدونیم بعدش کپی خور میشه یا نه یا خرجش چه قدر
راستی هاردش میشه یک زره توضیح بدید
اقا ببخشید به نظر من هرکی گفت این رو بیخود گفته بخاطر اینکه کنسول هیچی هیچی از ایکسبوکس بالاتر همین پییروز داشتم یک سری چیز ازش می خوندم که سلاحتش رو نشون میداد
البته خب ایکسبوکسم طرف دارانی داره ولی اگر ابر رایانه بخوایم بگیم باید پی اس تیری نام ببریم و در اینده فکر نکنم دیگه کامپیوتر رو برا بازی کسی بخر؟!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دفه قبل که سوني خودش مود چيپ پي اس 2 رو داد ايندفه هم مطمين باشيد خودش بعد از 3-4 ماه اين کارو ميکنه چون هر چي باشه کشورايي مثه ايران کم نيستن!
همين الان پاشين برين جمهوري ببينين چند تا مغازه دارن جشن نوروزي سوني تبليغ ميکنن و محصولاتشو ميفروشن و اسمشونم عوض کردن گذاشتن نمايندگي سوني(جديدن اينطور شده)
بابا سوني تو ايران سرمايه گذاري کرده. مثه مايکرو هم نيست که مشکل تحريم ايران باشه و به اين راحتي بازاره ايرانو ول نميکنه.
100% مودچيپ براش ميزنن حداکثرش ديگه 6 ماه بعد از اومدنش از قيمتشم مطمين باشين...چون 360 که تو ايران اصلا شناخته شده نيست الان قيمتش تو ايران 900 تومنه
حالا پي اس3 بيياد با اين همه طرفدار تو ايران بعد از 6 ماه مطمين باشيد قيمته قابله قبولي داره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر