XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
منم واسه بلک اپس 2 هستما بگم نگی نگفتی !درضمن من نمیشه با متین عوض بشم اخه استاتهامو دوست دارم!:d
اوکی.ولی این ون دام خیلی با استیله ها...:d
امیر اسپم نکن:|
من jet li حاضرم بشم!
اوکی. راستی فیلم کلنمون رو بالاخره دیدی؟!
اینم ترکیب اصلیمون: (Ready to bolack ops2?)
89209202206264510401.jpg

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آره فیلمو دیدم . اصلا جذابیت اولیش رو نداشت ! جت لی که اصلا نبود ! فقط یه کوچول! خیلی هم آدمو به هیجان وا نمی داشت چون طرف بدا فقط ۱ نفر شاخ داشت که اونم در گیریش سریع تموم شد! بهتر بود این شخصیاتو رو به شکل میزون تقسیم می کرد تا با هم در گیر شن یه خو هیجان بده!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
آره فیلمو دیدم . اصلا جذابیت اولیش رو نداشت ! جت لی که اصلا نبود ! فقط یه کوچول! خیلی هم آدمو به هیجان وا نمی داشت چون طرف بدا فقط ۱ نفر شاخ داشت که اونم در گیریش سریع تموم شد! بهتر بود این شخصیاتو رو به شکل میزون تقسیم می کرد تا با هم در گیر شن یه خو هیجان بده!

اِ اِ اِ .... منم برعکس. با این نسخش بیشتر از یکش حال کردم:d حالا آبروداری کن...این وسط آبروی کلنمون در میونه:cheesygri

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ﺩﺍﺵ ﻋﻠﯽ ﺗﻮ ﺧﻠﻮﺗﺖ ﺑﺸﯿﻦ ﯾﻪ ﺯﺭﻩ ﮔﺮﺯ ﺑﺰﻥ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﮑﺲ ﺑﺎﮐﺴﺖ ﺧﻮﺑﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼmw2 ﺗﻮ ﺍﻓﻐﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﺍﺳﻨﺎیپ ﺷﺮﺗﯽ ﺑﺰﻧﯿﻢ :d

آخرین ویرایش:

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
ﺩﺍﺵ ﻋﻠﯽ ﺗﻮ ﺧﻠﻮﺗﺖ ﺑﺸﯿﻦ ﯾﻪ ﺯﺭﻩ ﮔﺮﺯ ﺑﺰﻥ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﮑﺲ ﺑﺎﮐﺴﺖ ﺧﻮﺑﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼmw2 ﺗﻮ ﺍﻓﻐﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﺍﺳﻨﺎیپ ﺷﺮﺗﯽ ﺑﺰﻧﯿﻢ :d
اخ گفتی MW2 وای اره داداش خیلی پایتم حال میده در ضمن زیاد نمیای لایو بیا بابا دلمون برات تنگ شده.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
واسه اینکه تو این هم کلن رو لول آپ کنیم آیا باید دوباره یکی پرمیوم باشه و پوینت و ،،،؟!8-|

الایت یکساله هست و وقتی تموم بشه باید پوینت بدیم و یکی دیگه بخریم. الان مپ های DLC ای که برای کال آف بلک اپس2 میاد رو هم هرکی الایت داشته باشه میتونه دانلود کنه.
بچه ها خودتون رو برا بلک اپس2 آماده کنید.
این لیست اعضای کلنمون هست که برای بلک اپس2 اعلام آمادگی کردن :

Jondollah (متین جان)
Lord of Evils ( یوسف )
CPT mercenery ( علی آقا)
Ehsan Ardent ( آقا احسان)
saeed maximus ( سعید جان) (ثبت نام الایتش مونده)
AHAR soldier ( وحید جان) توجه داشته باشین که ایشون امیر نیستن و آقا وحید اکانت ایشونو چون گلد 14 ماهه داشت ازشون خریده. همون VAHID360 قبلی (اینم ثبت نام الایتش مونده)
pro 3line ( آقا مهدی) ( ثبت نام الایتش مونده)
و A LOVE SONG 4U که اسم شریف ایشون رو هنوز نمیدونم ولی قبلا اعلام آمادگی کرده بودن.
هرکی از دوستان اینها توی friend list اش نیست حتما و حتما همدیگه رو add کنید تا شنبه بریم تو خط black ops2 :x

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
چه سود ؟! الانا که پیدا نمی کنه . من ۳۰ دقیقه گذاشتم ولی پیدا نکرد! دیگه کم کم می خواستم مثل گرز گلیچ کنم!

پسر دلت میخواد بن شی؟ وقتی بازی ریلیز نشده چطور انتظار داری match برات پیدا کنه؟:d فردا ساعت 12 شب ریلیز میشه . سه شنبه یه سرچ کنی حتما پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر