XBOX LIVE COD SERIES CLAN IREX

پسر دلت میخواد بن شی؟ وقتی بازی ریلیز نشده چطور انتظار داری match برات پیدا کنه؟:d فردا ساعت 12 شب ریلیز میشه . سه شنبه یه سرچ کنی حتما پیدا میکنه.
نمی دونستم هنوز ریلیز نشده! امروز صبح رفتم یه خو بازی کردم لامصب عالییییییییییی بود! جوین یکی از ایرانیا شدم که نمی دونستم چجوری رفته تو بازی . بعدش دیگه به خارجیا جوین می شدم. پس تا سه شنبه دیگه کمپینش رو میرم. راستی : خودتم که لول ۱۰ بودی :d

منم پایم...الان که mw3 بازی می کنم BO2 هم که ریلیزشدهستم...از زمان mw1 هم بازی می کنم...
GT : Hojabr

خوش اومدی دوست عزیز. اطلاعات تکمیلی عضویت رو بهتون PM دادم.:x

خودتم که لول ۱۰ بودی
جلل الخالق !!!:d من پاک پاکم...:d نمیدونم چه سریه... من که فعلا بازیش نکردم !!!
آپدیت :
جالبه...این عکسو از الایت گرفتم:
39623410581554269995.jpg

منو زده لول 10 !!!!!=))
متین میتن متین !!!!! آخه چی میشد دو روز دیگه دندون رو جیگر میذاشتی و صبر میکردی ریلیز بشه بعد بری بازیش کنی... الان این آمار بازیت توی الایت هم ثبت شده... بن بشی من دیگه سند مند نمیام بذارما...:d

آخرین ویرایش:

آپدیت :
39623410581554269995.jpg

منو زده لول 10 !!!!!=))
متین میتن متین !!!!! آخه چی میشد دو روز دیگه دندون رو جیگر میذاشتی و صبر میکردی ریلیز بشه بعد بری بازیش کنی... الان این آمار بازیت توی الایت هم ثبت شده... بن بشی من دیگه سند مند نمیام بذارما...:d
داشتم مولتی Halo4 می رفتم . بعد از یه بازی اینجوری شدم :(:|:|:-&:-&)x)xبه سرعت از بازی اومدم بیرون و رفتم کال آف .

سلام دوستان .من رو هم اضافه کنید
mamad43
سلام دوست عزیز. به جمعمون خوش اومدی. توضیحات تکمیلی رو pm کردم.:x
داشتم مولتی Halo4 می رفتم . بعد از یه بازی اینجوری شدم :(:|:|:-&:-&)x)xبه سرعت از بازی اومدم بیرون و رفتم کال آف .
اِ اِ اِ اِ .... خیلی هم دلت بخواد...:d حالا که اینطوری شد منم میرم سراغ مولتی هیلو و دیگه کال آف نمیام...:d انصافا مولتی هیلو بهم خیلی بیشتر از کال آف mw3 چسبید... متین جان امشب با بچه ها مولتی هیلو رو میریم. تو هم بیا جوین شو باهم بریم. هرجوری شده باید تو رو معتاد مولتی هیلو بکنم. واجبتر از کال آفه...:d

سلام دوست عزیز. به جمعمون خوش اومدی. توضیحات تکمیلی رو pm کردم.:x

اِ اِ اِ اِ .... خیلی هم دلت بخواد...:d حالا که اینطوری شد منم میرم سراغ مولتی هیلو و دیگه کال آف نمیام...:d انصافا مولتی هیلو بهم خیلی بیشتر از کال آف mw3 چسبید... متین جان امشب با بچه ها مولتی هیلو رو میریم. تو هم بیا جوین شو باهم بریم. هرجوری شده باید تو رو معتاد مولتی هیلو بکنم. واجبتر از کال آفه...:d
:-o اصلا فک نمی کردم اینو بگی! امشب که نمی تونم . ایشالا ۵ شنبه پایه ام که یه دست بریم هیلو . ولی انصافا در حد کانتره! لااقل یه سیستم هدف گیری میذاشتن که مثل گرز باشه!

آپدیت :
39623410581554269995.jpg

منو زده لول 10 !!!!!=))
نگران نباش من تو مایکرو اشنا دارم رسید خرید ایکس باکسمو میذارم درت میارم چیکار کنیم دیگه خرابه رفیقیم!:dراستی نبینم همش برین هیلو ها حواستون جمع باشه که با من طرفین:d

نگران نباش من تو مایکرو اشنا دارم رسید خرید ایکس باکسمو میذارم درت میارم چیکار کنیم دیگه خرابه رفیقیم!:dراستی نبینم همش برین هیلو ها حواستون جمع باشه که با من طرفین:d
چش مایی . :eek: من از اون گردن کلفتام باو! مگه از گیمر تگم متوجه نشدی؟! :d . من اگه ۱۵ دقیقه یه شیفت هیلو بازی کنم یا خودمو از پنجره پرت می کنم بیرون یا ایکس باکسو :d

اصلا فک نمی کردم اینو بگی! امشب که نمی تونم . ایشالا ۵ شنبه پایه ام که یه دست بریم هیلو . ولی انصافا در حد کانتره! لااقل یه سیستم هدف گیری میذاشتن که مثل گرز باشه!
چرا فکر نمیکردی؟:d من با هیلو بزرگ شدم:d درسته زیاد کال آف میزنم ولی به هیلو ارادت خاصی دارم. من متاسفانه 5شنبه نیستم. از جمعه تا سه شنبه در خدمتیم;) همین نداشتن نشانه باعث میشه تا ملت کمپ نکنن و همه بیان جلو و با شور و اشتیاق بازیش کنن. تمام سری هیلو همیطوری بوده.
من اگه ۱۵ دقیقه یه شیفت هیلو بازی کنم یا خودمو از پنجره پرت می کنم بیرون یا ایکس باکسو
متین جان b-(
باید یه قانونی هم به قوانین اضافه کنم و اونم اینکه هر یکی از اعضا که به هیلو توهین کنن یا دست کم بگیرنش سخت تنبیه بشن و از کلن بندازمشون بیرون.:d وقتی لیدر فن هیلو باشه اینطوری میشه:cheesygri
در مورد بازی هم باید بگم که دیروز بازیش کردم. بخش داستانیش عااااااااااااااالی بود. واقعا اصلا تصور هم نمیکردم که اینقدر عالی باشه مخصوصا گرافیکش.من موندم همچین گرافیکی اونم با 60 فریم چطوری رو کنسول اجرا میشه... هیجانش غیر قابل وصف شده.گیم پلیش خیلی روون و جالب شده. داستانش و روایتش فوق العاده کار شده. خلاصه اینکه بعد از cod 1 بهترین کال آفی بود که بازیش کردم.
تمام بازیها دست به دست هم دادن تا من درس رو بذارم کنار و بچسبم به این بازیها:d

اینک بلک اپس2 چرا چلنج هاش شروع نمیشه؟!!! یه چیز دیگه اینکه با بالا بردن لول کلن توی بلک اپس2 فقط بک گراند واسه صفحه ی الایت باز میکنه و هیچ چیزی اضافه ای مثل emblem و title اضافه باز نمیکنه. اینم عکسش:

83i0b4uvl8zttok63h7n.jpg

اون دوستایی که برای ورود به کلن رکوئست داده بودم یه بار دیگه رکوئست بدن. این الایت قاط زد برداشت رکوئست ها رو پاک کرد:|

اینک بلک اپس2 چرا چلنج هاش شروع نمیشه؟!!! یه چیز دیگه اینکه با بالا بردن لول کلن توی بلک اپس2 فقط بک گراند واسه صفحه ی الایت باز میکنه و هیچ چیزی اضافه ای مثل emblem و title اضافه باز نمیکنه. اینم عکسش:

83i0b4uvl8zttok63h7n.jpg

اون دوستایی که برای ورود به کلن رکوئست داده بودم یه بار دیگه رکوئست بدن. این الایت قاط زد برداشت رکوئست ها رو پاک کرد:|
اینجوری که حال نمی ده! :| تو تایتل یعنی هیچ گونه اسمی از کلن و لولش نمیاد؟! تو کلن تگ چطور؟ فک کنم طلایی بشه !

شرمنده!
منم کلن می خوام گناه دارم!:(
اگه میشه من رو هم تو کلن ادد کنید!البته وقت بازی ندارم هفته ای 4 الی 5 ساعت بازی میکنم!
یه سالی هست تو لایوم ولی به علت نداشتن وقت همچنان نوب تشریف داریم!
اگه ادد کنید خوشحال میشم!
البته اگه شرط عضویت در کلن فعال بودن و بازی خوب بودن هست نه حاضر نیستم شما ضرر کنید چون جفتش رو ندارم!
ممنون!
mohsen0 گیمرتگ!

اینجوری که حال نمی ده! :| تو تایتل یعنی هیچ گونه اسمی از کلن و لولش نمیاد؟! تو کلن تگ چطور؟ فک کنم طلایی بشه !

الان که دقیق نگاه میکنم میبینم نوشته emblem generator .... شاید بعدا که چلنج های بلک اپس2 آماده شد emblem و تایتل توی این لول ها قرار داده بشه...
شرمنده!
منم کلن می خوام گناه دارم!:(
اگه میشه من رو هم تو کلن ادد کنید!البته وقت بازی ندارم هفته ای 4 الی 5 ساعت بازی میکنم!
یه سالی هست تو لایوم ولی به علت نداشتن وقت همچنان نوب تشریف داریم!
اگه ادد کنید خوشحال میشم!
البته اگه شرط عضویت در کلن فعال بودن و بازی خوب بودن هست نه حاضر نیستم شما ضرر کنید چون جفتش رو ندارم!
ممنون!
mohsen0 گیمرتگ!
سلام دوست عزیز. این قوانین کلن ما هست و هیچ سختگیری دیگه ای به جز اینا کلنمون نداره:
قوانین کلن ما :
1-هر کاربر در انجام challenge ها و operation ها کاملا آزاده . هیچ اجباری درمورد تغییر گیمرتگ و خرج رو دست بازیکنان گذاشتن نداره و بصورت کلی اعضا آزاد آزادن. کلنمون از این لحاظ لیبرالیسمه:d فقط آزاد بودن به معنی هر حرفی زدن توی لایو نیست و کسایی که حتی یه بار حرف های رکیک یا نامناسب بزنن از کلن اخراج میشن.
2- هدف از ایجاد این کلن جمع کردن گیمرهای باحال و دور هم بودن و دورهم بازی کردنه. البته level up کلن به صورت مستمر ادامه پیدا میکنه.
3- اعضا باید حدالامکان هر روز این تاپیک رو دنبال کنن تا در جریان برنامه های کلن قرار بگیرن.
4- هیچ یک از اعضا نباید با کلن های دیگه کل کل بکنه و دعوا راه بندازه.

بازیت هم به مرور زمان ان شاالله خوب میشه>:d< برای عضویت رسمی اول برو به سایت الایت بعد اسم کلن ما رو سرچ کن (IR EXPENDABLES) بعد رکوئست بده...وسلام
:x

سلام
چه خبر جدید از کلن؟! :)
چلنج ها کی شروع میشه به سلامتی؟
سلام متین جان.
از اعضای کلن فقط سعید حضور فعالانه ای توی بلک اپس2 داره و بقیه هر از چند گاهی میان تفریحی میزنن:d
چلنج ها هم فعلا شروع نشده.بهتره تا شروع چلنج ها لولتون رو بالا ببرید>:d<

Back