Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره بعد از سال ها انتظار بازی وحشت ناک the expendebels 2 هم رو لایو قرار گرفت.دارم دانلودش میکنم ببینم چرا اینقدر نمره هاش عالیه:d

اقا بازی هایی مثل dust و کلا کی از 1200 میان رو 800 ؟ :دی

پوینت چقدر رفته بالا قیمتش به خاطره دلاره دیگه :دی شانس نداریم که همین موقع که بازی های خفن میان قیمت پوینت میزنه بالا:|

اقا بازی هایی مثل dust و کلا کی از 1200 میان رو 800 ؟ :دی

پوینت چقدر رفته بالا قیمتش به خاطره دلاره دیگه :دی شانس نداریم که همین موقع که بازی های خفن میان قیمت پوینت میزنه بالا:|
dust حالاحالاها تخفیف نمیخوره.:dشاید 5-6 ماه دیگه:d
--
خدایی عجب بازیه خفنی ـه.اصلا خسته نمیشه آدم و گذر زمان رو حس نمیکنه.
==
درمورد این دوتا بازی یکم توضیح بدید.
the dishwasher:vs
alien hominid HD

آخرین ویرایش:
ول دن (well then) داست رو بازی کردم جالب بود ولی سریوسلی گایز (seriously guys) خیلی از تراین عقب بود...بلیو این می(belive in me) تراین 2 بهترین بازی تاریخ لایو و پی اس انه به خدا اگه از داست خوشتون اومد مطمئنا تراین رو عاشقش میشید...البته یک خورده ای فرق دارن،داست بیشتر RPG ولی تراین پلتفرمر معمایی

expandables چطوره؟؟می ارزه 10-12 ساعت کامپیوتر روشن باشه تا دانلود بشه یا نه؟

بفرمائید چه زبونی رو بهتر میفهمید، ماهم با همون زبون بگیم که اینجا این ترد این بخش این یه وجب جا واسه کسانی هست که بازی رو میخرن و میتونن در قرارهای آنلاینشرکتت کن.
آفرین به تو که بازی اوریجینال با پوینت میخری
حتما میگم برات دست بزنن
:d
تاپیک در مورد بازیهای xbox live هست به هر نوعی.میخواین واسه هر بازی ریتیل هم که عرضه میشه یه تاپیک بزنید مخصوص جی تگ دارها یکی مخصوص اونایی که اسلیم دارن یکی هم مخصوص فت ها :d
the dishwasher:vs

یه بازی اکشن دو بعدی ساید اسکرول باحال و البته کمی سخت
;;) البت فضاش و اتمسفرش خیلی تاریکه

سلام بر اقایون و خانم ها
من می خوام اولین بازیمو از لایو بخرم راهنماییم کنین از بین بازی های زیر کدوم بهتره:
i am alive
dead light
shadow complex
trial evolatoin
dust
aw american nightmare
sine mora

سلام بر اقایون و خانم ها
من می خوام اولین بازیمو از لایو بخرم راهنماییم کنین از بین بازی های زیر کدوم بهتره:
i am alive
dead light
shadow complex
trial evolatoin
dust
aw american nightmare
sine mora
من این آخریو بازی نکردم ولی انگار سلیقه ـیه.
درمورد بقیه اش: i am alive بازی خوبیه و یه سری نوآوری داره.جو بازی خیلی قشنگ فضای آخرالزمانی رو نشون میده.البته اگه میخوای اولین بازی آرکید رو بخری بهت یشنهاد نمیدم چون خیلی شبیه بازیهایی که روی دیسک میاد هست.البته توی اولویت های بعدیت باشه.
ددلایت هایپ زیادی شد ولی نتونست انتظارات رو برآورده کنه.من trial شو بازی کردم.گزینه های بهتر از این هست.
shadow complex بازی کامل ـیه.شاید توی این سبک نشه بازی ای پیدا کرد.گیم پلی روونی هم داره.این یکی از گزینه هات باشه.
trials بازی واقعا کاملیه.مولتی هم نسبت به بقیه داره.هنچنین خیلی سرگرمت میکنه و یه جورایی با لول ادیتور مرگ نداره بازیش.حتما پیشنهاد میشه.
dust واقعا بی نظیره.گیم پلیش مجذوب کنندست و سخته ازش دل بکنی.خیلی بازی روونه.تنها مشکلش به نظرم نداشتن مولتی ـه وگرنه به عنوان یه بازی آرکید عالیه.همچنین بازی طولانی ـه و ارزش تکرار هم داره چون توی هر بخش یه سری راه هست که با قدرت هایی که توی مراحل بالا میگیری میشه ردش کرد و این کرم به تنت میفته که بری 100 % کنیش:d
aw هم بازی خوبیه ولی تا حدودی آرکید نیست.اگه خیلی آلن ویک رو دوست داری میتونه برات لذت بخش باشه ولی یکم story mode ـش بعد از مدتی تکراری میشه.چون انتخابت محدوده اینو بزار توی رده های بعدی.
در آخر بهت پیشنهاد میکنم خودت تریال ها رو بازی کن و بعد انتخاب کن.
اگه هم نظر منو بخوای کدوم رو بگیری بین این 3 تایکی رو انتخاب کن(البته بقیه هم بازی های خیلی خوبین ولی فلسفه ی آرکید ندارن و اگه پوینت بیشتری داشتی بخر) :
trials evolution-shadow complex-dust
===
این فیجت توی داست چقدر باحاله.من ازش خیلی خوشم اومده:d
پ.ن:این summer رو از آخر اسم تاپیک برداریم دیگه:d

آخرین ویرایش:
سلام برای dust داشبوردم 15574 هست اما باز پیغام آپدیت میاد! دستگاه جیتگ هست. مشکلش چیه؟
من همین داشبوردو دارم و اجرا شد بدون مشکل...لینکای JJStrangler توی xbox360iso خیلی مطمئنن ازون دانلود کنید خوب...

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام بر اقایون و خانم ها
i am alive
dead light
shadow complex
trial evolatoin
dust
aw american nightmare
sine mora
من فک می کنم Dust از همشون جالب تر بود...بعدش هم deadlight

من این آخریو بازی نکردم ولی انگار سلیقه ـیه.
درمورد بقیه اش: i am alive بازی خوبیه و یه سری نوآوری داره.جو بازی خیلی قشنگ فضای آخرالزمانی رو نشون میده.البته اگه میخوای اولین بازی آرکید رو بخری بهت یشنهاد نمیدم چون خیلی شبیه بازیهایی که روی دیسک میاد هست.البته توی اولویت های بعدیت باشه.
ددلایت هایپ زیادی شد ولی نتونست انتظارات رو برآورده کنه.من trial شو بازی کردم.گزینه های بهتر از این هست.
shadow complex بازی کامل ـیه.شاید توی این سبک نشه بازی ای پیدا کرد.گیم پلی روونی هم داره.این یکی از گزینه هات باشه.
trials بازی واقعا کاملیه.مولتی هم نسبت به بقیه داره.هنچنین خیلی سرگرمت میکنه و یه جورایی با لول ادیتور مرگ نداره بازیش.حتما پیشنهاد میشه.
dust واقعا بی نظیره.گیم پلیش مجذوب کنندست و سخته ازش دل بکنی.خیلی بازی روونه.تنها مشکلش به نظرم نداشتن مولتی ـه وگرنه به عنوان یه بازی آرکید عالیه.همچنین بازی طولانی ـه و ارزش تکرار هم داره چون توی هر بخش یه سری راه هست که با قدرت هایی که توی مراحل بالا میگیری میشه ردش کرد و این کرم به تنت میفته که بری 100 % کنیش:d
aw هم بازی خوبیه ولی تا حدودی آرکید نیست.اگه خیلی آلن ویک رو دوست داری میتونه برات لذت بخش باشه ولی یکم story mode ـش بعد از مدتی تکراری میشه.چون انتخابت محدوده اینو بزار توی رده های بعدی.
در آخر بهت پیشنهاد میکنم خودت تریال ها رو بازی کن و بعد انتخاب کن.
اگه هم نظر منو بخوای کدوم رو بگیری بین این 3 تایکی رو انتخاب کن(البته بقیه هم بازی های خیلی خوبین ولی فلسفه ی آرکید ندارن و اگه پوینت بیشتری داشتی بخر) :
trials evolution-shadow complex-dust
===
این فیجت توی داست چقدر باحاله.من ازش خیلی خوشم اومده:d
پ.ن:این summer رو از آخر اسم تاپیک برداریم دیگه:d
دستت درد نکنه خیلی مفید بود
پس با این اوصاف DUST رو می خرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or