Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آره منم دیدم گفتم واویلا چرا اینارو به دلار نشون میده پوینت چی میشه پس بعد رفتم داخل دیدم اونجا با پوینت نمایش میده :d
دیروز یه باگ جالب توی لایو به وجود اومده بود که قیمت همه چیز رو دلار نشون میداد :biggrin1:. مثلا یه چیز 80 پوینتی رو 1.99$ زده بود واینا :biggrin1:. یحتمل واسه رفع مشکل این اتفاق افتاده که زیاد چیز مهمی ام نیست چون فقط بخش خرید یک مقدار دچار مشکل شده بوده.

مشکل Hybrid:

Hybrid, the latest game in the Xbox Live Summer of Arcade promotion, has been temporarily pulled after suffering server issues.

و درباره اون باگ دهشتناک:

Xbox Live started displaying real money prices last night, but Microsoft has confirmed that this was a glitch and it intends to stick with Microsoft Points going forward.

داشتم یه چیزی رو دیشب تو فروشگاه چک میکردم که این باگ قیمتا رو دیدم تمام موهای بدنم ریزش کرد( :d )

دوستان عزیز اگه بین DEAD LIGHT و MINE CRAFT موندید DEAD LIGHT رو بخرید چون ماین کرفت 360 خیلی محدود تره ( هم ب گفته GS هم تجربیات خودم :| )
ولی PC یه چیز دیگس تازه رو PC شما لازم نیست پول بدید:| ولی رو 360 چهل-پنجاه تومن تو خرج میوفتید:|
اگه بین DL و SHADOW COMPLEX موندید SC رو من بیشتر میپسندم هم اکشن بالایی داره همکلی ارزش تکرار داره ( ی بار ک بازیو تموم کنید میتونید با ارمور و اسلحه هایی که بدست اوردید دوباره مراححلو انجام بدید و راه های مخفی رو باز کنید)

سلام
دوستان میتونید یه من لیست بازی های free و خفن لایو رو بگید؟
یکی هست که یکم تم ـش شبیه rage ـه 200 مگه اسمش چیه؟
کلا لیستو بذارید :دی
من تاحالا سه تا بازی مجانی توی لایو دیدم.
این هاست:
harms way
doritos crash course
aegis wing
==
منظورت از خفن چیه؟؟:d

سلام من DLC SKYRIM رو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور باید اجراش کنم ایکس باکسم هم هارد داره اگه توضیح بدی ممنون میشم.
کنسولت باید جی تگ باشه
دوستان این بازیDeadlight رو به هیچ عنوان از دست ندید
داداش از کجا دانلود کردی ؟

سلام دوستان
من تو چپتر سوم Deadlight گیر کردم...
اونجایی که اون گروه میگیرنمون... بعد که تو پایگاهشون به هوش میایم ... نشون میده که یه نفر تو اتاق بغل با اسلحه نشسته
تا در رو میشکنم بهم شلیک میکنه و میمیرم...
باید چیکار کنم؟؟؟

سلام دوستان
من تو چپتر سوم Deadlight گیر کردم...
اونجایی که اون گروه میگیرنمون... بعد که تو پایگاهشون به هوش میایم ... نشون میده که یه نفر تو اتاق بغل با اسلحه نشسته
تا در رو میشکنم بهم شلیک میکنه و میمیرم...
باید چیکار کنم؟؟؟
اول y فشار بده تا صوت بزنه بعد نگهبانه میاد پشت در بعدش درو بشکن

خب نمیشه گفت بدتر از این نمیشه ولی امروز بدترین روز من در نظر اینترنت بود :دی. Dust رو از ساعت 5 گذاشتم واسه دانلود هنوز تموم نشده :دی. خیلی سخته اولین نفر یه چیزی رو بزاری دانلود و اخرین نفری باشی که دریافتش میکنی!.
فعلا سامان بازی رو گرفته و داره حالشو میبره و احتمالا مُرده پای بازی جون آچیومنت ها باز میشن ولی جوابی از ایشون نمیرسه.
کسی ام خواست بازی رو بگیره:

1. اول دمو رو دانلود کنید.
2. برید Xbox.com
3. بعد از وارد شدن با اکانتتون بازی رو بخرید!.
4. Xbox روشن کنید و به XBL وصل بشید.
5. بصورت اتوماتیک یه فایل 1 کیلوبایتی دانلود میشه برای آنلاک شدن.
6. حالشو ببرید :دی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or