xbox live 14 day gold trial

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان عزیز من از تو تا از دوستانم شنیدم که از 5 may تا 7 may لایو فیری هست. سرچ کردم درست گفتند.گفتم بگم ضرر که نداره اگه سوخته نباشه خبرم.از اقای kain ممنونم.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه
همین طوری ادمای عوضی توش زیاد هست
ولی به نظر من مجانی کردنه 3 تا 5 می تستی هست یعنی میخوان تست کنن ببینن اگه لایو رایگان بشه وضعیت در چه حدی هست...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه
ولی به نظر من مجانی کردنه 3 تا 5 می تستی هست یعنی میخوان تست کنن ببینن اگه لایو رایگان بشه وضعیت در چه حدی هست...
نه هر سال اين كارو ميكنن.مثلا به خاطر مناسبت هاي مختلف لايو مجاني ميشه چند روز

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه

اصلا ربطی نداره
مناسبتی باشه بازی معروفی از خود ماکروسافت عرضه بشه مثل هیلو
و یا یه شرکتی اسپانسر میشه بعد عرضه بازی مثل بایو شاک اینفینیتی که چند وقت پیش این کارو کرده بود

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من الان رفتم دیدم زده 1 ماه لایو مجانی ولی روش زدم که بهم بدش نمیدنم چرا ارور داد و گفت برو ساپورت xbox ببین مشکلت چی هست

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

بازم ممنون از لطف کی کردین و اصلاح کردین چون 100 من اشتباه متوجه شدم ببخشید و ممنون .در مورد پولی بودن و 3 روز به چه دردی میخوره همه دوستان تو جایه خودشون حق دارن.نظرات دارند.من خورم از هفته 3 خرید کنسولم لایوخریدم.به هر حال ممنون و ببخشید.میخواستم در مورده دلیل و اون یک ماه بگم دیدم سکوت بهتره برای من.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر