xbox live 14 day gold trial

سلام دوستان عزیز من از تو تا از دوستانم شنیدم که از 5 may تا 7 may لایو فیری هست. سرچ کردم درست گفتند.گفتم بگم ضرر که نداره اگه سوخته نباشه خبرم.از اقای kain ممنونم.

ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه
همین طوری ادمای عوضی توش زیاد هست
ولی به نظر من مجانی کردنه 3 تا 5 می تستی هست یعنی میخوان تست کنن ببینن اگه لایو رایگان بشه وضعیت در چه حدی هست...

ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه
ولی به نظر من مجانی کردنه 3 تا 5 می تستی هست یعنی میخوان تست کنن ببینن اگه لایو رایگان بشه وضعیت در چه حدی هست...
نه هر سال اين كارو ميكنن.مثلا به خاطر مناسبت هاي مختلف لايو مجاني ميشه چند روز

ههه همون ملتو مسخره کردن
همون بهتر لایو پولیه

اصلا ربطی نداره
مناسبتی باشه بازی معروفی از خود ماکروسافت عرضه بشه مثل هیلو
و یا یه شرکتی اسپانسر میشه بعد عرضه بازی مثل بایو شاک اینفینیتی که چند وقت پیش این کارو کرده بود

دوستان من الان رفتم دیدم زده 1 ماه لایو مجانی ولی روش زدم که بهم بدش نمیدنم چرا ارور داد و گفت برو ساپورت xbox ببین مشکلت چی هست

دوستان من الان رفتم دیدم زده 1 ماه لایو مجانی ولی روش زدم که بهم بدش نمیدنم چرا ارور داد و گفت برو ساپورت xbox ببین مشکلت چی هست

به من داد دیشب نمیشه معمولی گرفت باید وی p ان شیر کرد گرفت

بازم ممنون از لطف کی کردین و اصلاح کردین چون 100 من اشتباه متوجه شدم ببخشید و ممنون .در مورد پولی بودن و 3 روز به چه دردی میخوره همه دوستان تو جایه خودشون حق دارن.نظرات دارند.من خورم از هفته 3 خرید کنسولم لایوخریدم.به هر حال ممنون و ببخشید.میخواستم در مورده دلیل و اون یک ماه بگم دیدم سکوت بهتره برای من.ممنون

Back