xbox live 14 day gold trial

!mohsen

کاربر سایت
به نام خدا
به طور قطع این روش از کار افتاد!
با تشکر از COMMANDER X
که یه تست انجام دادن و معلوم شد این روش دیگه کار نمیکنه!
لطفا تایپیک رو قفل یا پاک کنید!
ممنون!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mehrzadsaadat
داداش اصلا احتیاج به ساخت اکانت هات میل نیست فقط شما باید دریوری بزنید @ jp باشه فقط به جای چیز های معمول رمزم بیشتر از 8 تا حرف یا عدد (اینم دری وری) سنم بالا ی 18 لوکیشنم که گفتن زاپن قبلا 48 بود جدیدا شده 14

داداش اصلا احتیاج به ساخت اکانت هات میل نیست فقط شما باید دریوری بزنید @ jp باشه فقط به جای چیز های معمول رمزم بیشتر از 8 تا حرف یا عدد (اینم دری وری) سنم بالا ی 18 لوکیشنم که گفتن زاپن قبلا 48 بود جدیدا شده 14
دری وری مثل چی ؟

این روش رو باید توی همون تابیک tp میزاشتی تا طرف رو بن کنن
یکی لطف کنه این کار رو بکنه ممنون میشم!
خودم عضوش نیستم!
کامنت امروزش:
((6 تا دیگه فروخته شد
بیا بالا))
واقعا جالبه از رو هم نمیره اون 6 تا رو به من غالب کرد!
یکی قبل از اینکه سر افراد بیشتری کلاه بگزاره بره بگه!

من گرفتم از این کدا از چهارشنبه زدم تا الان لایو دارم

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

البته از اون یارو نگرفتما طی همون روش توی ویدیو رفتم داد فکر کنم باید اکانتت فری باشه تا کار کنه

دوستان ایمیل باید بصورت xxxxx@jp.com باشه. وقتی اینجوری ایمیل می دید، پسورد رو هرچی که بذارید گیر نمی ده. ولی اگه هات میل بهش بدید به پسورد گیر می ده. در ضمن اگه اون کد رو از داخل ایکس باکس ریدیم کنید می شه 2 روز اما اگه از سایت اینکار رو بکنید می شه 14 روز...

دوستان ایمیل باید بصورت xxxxx@jp.com باشه. وقتی اینجوری ایمیل می دید، پسورد رو هرچی که بذارید گیر نمی ده. ولی اگه هات میل بهش بدید به پسورد گیر می ده. در ضمن اگه اون کد رو از داخل ایکس باکس ریدیم کنید می شه 2 روز اما اگه از سایت اینکار رو بکنید می شه 14 روز...
هیچ کدوم از این دو موردی که گفتین تایید نمیشه لطفا اطلاعات غلط ندید ایمیل هرچی دوست دارین بدین فقط ایمیل باید وجود خارجی داشته باشه ولی نیازی نیست ایمیل حتما واسه خودتون باشه مثلا mahdi_2002@yahoo.com

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or