xbox live 14 day gold trial

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نام خدا
به طور قطع این روش از کار افتاد!
با تشکر از COMMANDER X
که یه تست انجام دادن و معلوم شد این روش دیگه کار نمیکنه!
لطفا تایپیک رو قفل یا پاک کنید!
ممنون!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mehrzadsaadat

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
داداش اصلا احتیاج به ساخت اکانت هات میل نیست فقط شما باید دریوری بزنید @ jp باشه فقط به جای چیز های معمول رمزم بیشتر از 8 تا حرف یا عدد (اینم دری وری) سنم بالا ی 18 لوکیشنم که گفتن زاپن قبلا 48 بود جدیدا شده 14

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
داداش اصلا احتیاج به ساخت اکانت هات میل نیست فقط شما باید دریوری بزنید @ jp باشه فقط به جای چیز های معمول رمزم بیشتر از 8 تا حرف یا عدد (اینم دری وری) سنم بالا ی 18 لوکیشنم که گفتن زاپن قبلا 48 بود جدیدا شده 14
دری وری مثل چی ؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
این روش رو باید توی همون تابیک tp میزاشتی تا طرف رو بن کنن
یکی لطف کنه این کار رو بکنه ممنون میشم!
خودم عضوش نیستم!
کامنت امروزش:
((6 تا دیگه فروخته شد
بیا بالا))
واقعا جالبه از رو هم نمیره اون 6 تا رو به من غالب کرد!
یکی قبل از اینکه سر افراد بیشتری کلاه بگزاره بره بگه!

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
من گرفتم از این کدا از چهارشنبه زدم تا الان لایو دارم

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

البته از اون یارو نگرفتما طی همون روش توی ویدیو رفتم داد فکر کنم باید اکانتت فری باشه تا کار کنه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان ایمیل باید بصورت xxxxx@jp.com باشه. وقتی اینجوری ایمیل می دید، پسورد رو هرچی که بذارید گیر نمی ده. ولی اگه هات میل بهش بدید به پسورد گیر می ده. در ضمن اگه اون کد رو از داخل ایکس باکس ریدیم کنید می شه 2 روز اما اگه از سایت اینکار رو بکنید می شه 14 روز...

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستان ایمیل باید بصورت xxxxx@jp.com باشه. وقتی اینجوری ایمیل می دید، پسورد رو هرچی که بذارید گیر نمی ده. ولی اگه هات میل بهش بدید به پسورد گیر می ده. در ضمن اگه اون کد رو از داخل ایکس باکس ریدیم کنید می شه 2 روز اما اگه از سایت اینکار رو بکنید می شه 14 روز...
هیچ کدوم از این دو موردی که گفتین تایید نمیشه لطفا اطلاعات غلط ندید ایمیل هرچی دوست دارین بدین فقط ایمیل باید وجود خارجی داشته باشه ولی نیازی نیست ایمیل حتما واسه خودتون باشه مثلا mahdi_2002@yahoo.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر