xbox live 14 day gold trial

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
اخرین اپدیتی که اومده تو لایو
همینی که همین چند روزه اومده.
من قبل از اپدیت امتحان کرده بودم ارور میداد.

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
اقا من بالاخره موفق شدم اولین کد رو بگیرم.
برا وارد کردن هم رفتم توی بخش اکانت و ریدیم کد رفتم و کد رو زدم وتایید کرد و تموم شد.
اما یه سوال:
از کجا قبل از اینکه از کد استفاده کنم بفهمم که کد 48 ساعتی هست یا 14 روزه؟

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه:
توی منوی اکانت نشون میده که من الان 14 روز لایو رو دارم استفاده میکنم(کمرنگه و قابل انتخاب نیست)
و یکی دیگه به نام فری ایکس باکس لایو که میتونم انتخاب کنم و فعالش کنم ; کسی نمیدونه این چند روزه هست؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اقا من بالاخره موفق شدم اولین کد رو بگیرم.
برا وارد کردن هم رفتم توی بخش اکانت و ریدیم کد رفتم و کد رو زدم وتایید کرد و تموم شد.
اما یه سوال:
از کجا قبل از اینکه از کد استفاده کنم بفهمم که کد 48 ساعتی هست یا 14 روزه؟

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 AM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه:
توی منوی اکانت نشون میده که من الان 14 روز لایو رو دارم استفاده میکنم(کمرنگه و قابل انتخاب نیست)
و یکی دیگه به نام فری ایکس باکس لایو که میتونم انتخاب کنم و فعالش کنم ; کسی نمیدونه این چند روزه هست؟
این کدها فقط اجازه بازی کردن 14 روز رو به آدم میدن به همین دلیل کمرنگه یعنی یه جورایی گلد تقلبی محسوب میشه!
البته از گلد واقعی هم تنها امکانی که بدرد میخوره همون کلود سیو هست که این کد ها ندارن!
14 روزه هست!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اونایی که از این روش بدست میاری همش 14 روزست؟
پس بعضیا برا چی میگن به ما 48 ساعته داده !
کلود سیو چیه؟
معمولا 14 روزه هست!آخه در زمان گرفتن کد همش ژاپنی نوشته شده یه 48 انگلیسی داره دوستان فکر میکنند 48 ساعته هست!
فضای کلود نشنیدی!یعنی سیو بازی هات روی اینترنت ذخیره میشه که اگه یه بار دستگاهت هاردش مشکل پیدا کرد حالت گرفته نشه!البته خودت باید انتخاب کنی که روی فضای کلود ذخیره بشه!
به حالت عامیانه تر ذخیره بازی در فضای اینترنت(یا کلود)!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال داشتم!
برای من قبلا از دادن کد یه نوشته عجیب غریب میاد که گفته این رو تو کادر زیر بنویسید!(زبون نوشته ژاپنی هست!)
برای شما هم میاد چکار باید بکنم!

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
این ایکس باکس اخرو عاقبت نداره پس !
1050 پولشه 250 گیگ با هارد سفارشی!
بازیم اخر عاقبت نداره پس !
5 تومن ارزون ترینشه برنر مکسم معمولا 10 تومن و 15 !!!!!!!!!!!!!
حداقل پول لایو ندیم دیگه !
بی طرف :D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان من اکانت رو ساختم بازی هم دانلود کردم ولی برای گفرفتم کد باید از این captcha کد ها داره ولی به زبون ژاپنی!!
هر چی سعی میکنم باز یه صفحه میاد با رنگ قرمز توش یه اروری به زبون ژاپنی نوشته.فکر کنم میگه همین captcha رو اشتباه زدم.
این هم عکسش:

شما چطوری این کدش رو میزنین؟؟؟!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام دوستان من اکانت رو ساختم بازی هم دانلود کردم ولی برای گفرفتم کد باید از این captcha کد ها داره ولی به زبون ژاپنی!!
هر چی سعی میکنم باز یه صفحه میاد با رنگ قرمز توش یه اروری به زبون ژاپنی نوشته.فکر کنم میگه همین captcha رو اشتباه زدم.
این هم عکسش:

شما چطوری این کدش رو میزنین؟؟؟!!
برای من هم همینطوره!
جلوی این رو هم بستن آخه قبلا از این مصغره بازی ها در کار نبود اصلا کدی وارد نمیکردی!
نیازمند به یک کسی هستیم که ژاپنی بلد باشه تا بفهمیم چکار کنیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر