Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,280
نام
علیرضا
اره من واقعا متوجه نشدم چرا مگه انحصاریا تو گیم پس نیستش بخش داستانیشم انحصاریه باید باشه .
شاید بعد چندماه بیاره?
احتمالا این وسط رمدی یا اسمایل گیت به توافق نرسیدن هر چند این مال پارسال شاید تا الان تونسته باشن توافق کنن. منتظر اخبار بعدی باید بود

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
اره من واقعا متوجه نشدم چرا مگه انحصاریا تو گیم پس نیستش بخش داستانیشم انحصاریه باید باشه .
شاید بعد چندماه بیاره?
همون مشکل مارکتینگ مایکرو
رو بازی هایی که خوش ساخت به نظر میان و نمایش قابل توجه داشتن مانور نمیده بعد زور تبلیغاتی رو میزاره روی بازی هایی که فیدبک خوبی نداشتن
در حالی که واقعا این بازی و چندتا نمونه دیگه میتونه تبلیغ خوبی واسه xbox باش
حالا امیدوارم توی e3 جبران کنه
با توجه به تعداد زیاد فرست پارتی به نظرم میتونه جبران کنه

• Like
Reactions: AmirPh78

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
همون مشکل مارکتینگ مایکرو
رو بازی هایی که خوش ساخت به نظر میان و نمایش قابل توجه داشتن مانور نمیده بعد زور تبلیغاتی رو میزاره روی بازی هایی که فیدبک خوبی نداشتن
در حالی که واقعا این بازی و چندتا نمونه دیگه میتونه تبلیغ خوبی واسه xbox باش
حالا امیدوارم توی e3 جبران کنه
با توجه به تعداد زیاد فرست پارتی به نظرم میتونه جبران کنه
دقیقا واقعا منم متوجه نمیشم چرا اینطوری میکنه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Compulsion Games این ماه 12 ساله میشه و 2 سال پیش ویدیو زیر رو به این مناسبت پست کردن

Holy Shit بدون دیدن بازیشون دارن Xbox Game Studio محبوبم میشن :D

پ.ن. موسس این استدیو تهیه کننده ارشد Arkane بوده و با توجه به این قضیه و البته خود We happy few احتمالا بازی بعدیشون فوکس بالایی روی immersion داشته باشه...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
Compulsion Games این ماه 10 ساله میشه و ویدیو زیر رو به این مناسبت پست کردن

Holy Shit بدون دیدن بازیشون دارن Xbox Game Studio محبوبم میشن :D

پ.ن. موسس این استدیو تهیه کننده ارشد Arkane بوده و با توجه به این قضیه و البته خود We happy few احتمالا بازی بعدیشون فوکس بالایی روی immersion داشته باشه...
ویدیو مال دو سال پیش ـه دو سال پیش ده سالگیشون بوده :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ویدیو مال دو سال پیش ـه دو سال پیش ده سالگیشون بوده :D
شت من سر صبحی توییتی خوندم که نوشته بود این ماه سالگردشونه و اینم ویدیو ده سالگیشون بعد اشتباه کردم :D اتفاقا گفتم به خودم که اینا 2009 تاسیس شدن چرا امسال 10 ساله شدن؟ :D

در کل شرمنده اشتباه من بود. پستو ویرایش کردم :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مایکروسافت و بتسدا Trademark اویل ویتین تجدید کردن که ممکنه نشون دهنده این باشه که ساخت نسخه سوم رو شروع کردن

Evil Within Trademark
بعید بدونم
Tango استادیو کوچیکیه. اینا هنوز Ghostwire Tokyo رو ندادن بیرون.
احتمال داره برنامه ساخت داشته باشن اما بعیده که ساخت رو شروع کرده باشن

• Like
Reactions: Bax

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
بعید بدونم
Tango استادیو کوچیکیه. اینا هنوز Ghostwire Tokyo رو ندادن بیرون.
احتمال داره برنامه ساخت داشته باشن اما بعیده که ساخت رو شروع کرده باشن
بله Tango استودیو کوچکیه ولی اگه Ghostwire Tokyo رو امسال منتشر کنن ممکنه Pre-production بازی رو شروع کرده باشن

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر