Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
این سایکوناتز رو دست کم نگیرید. قرار بوده 2020 منتشر بشه، اما تیم شفر که حالا بودجه مایکروسافت رو در اختیارش میبینه، درخواست میکنه بهش زمان بدن بازیو کاملتر کنه.

نمرات بسیار خوبی رو براش پیش بینی میکنم :D
دقیقا همینو میخاستم بگم :D
چیزی که مشخص بنظرم متا حدود80~88 میتونه باش!
نمیفهمم ماکرو چ مرگشه همچین فاجعه هایی رو تو مارکتینگ استدیوهاش و ipهاش بوجود میاره
اصلا ماه بعدم نه دو ماه دیگه رلیز داری ک بالاخره ی اینساید اکس باکس یا تریلر تبلیغاتی قوی و تبلیغات کن بازی بفروشه استدیو روند رشدش سریع تر بشه
دابل فاین سراسر استعداد حیف نیست بخوبی به چشم نیان و نقش مدیا مولکول این سمت رو ایفا کنن
apps.59476.13578175979543723.424401c3-5602-4e35-abfc-c00f9156296a.jpg
apps.21669.13578175979543723.424401c3-5602-4e35-abfc-c00f9156296a.jpg
apps.49431.13578175979543723.424401c3-5602-4e35-abfc-c00f9156296a.jpg
بازی چه به لحاظ فنی هنری و گیم پلی هیچی از شاهکار قسمت اول کم نداره
فقط پول قوی برای تبلیغات میخاد ک ماکرو باید ساپورت کنه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دقیقا همینو میخاستم بگم :D
چیزی که مشخص بنظرم متا حدود80~88 میتونه باش!
نمیفهمم ماکرو چ مرگشه همچین فاجعه هایی رو تو مارکتینگ استدیوهاش و ipهاش بوجود میاره
اصلا ماه بعدم نه دو ماه دیگه رلیز داری ک بالاخره ی اینساید اکس باکس یا تریلر تبلیغاتی قوی و تبلیغات کن بازی بفروشه استدیو روند رشدش سریع تر بشه
دابل فاین سراسر استعداد حیف نیست بخوبی به چشم نیان و نقش مدیا مولکول این سمت رو ایفا کنن
View attachment 205529
View attachment 205530
View attachment 205531
بازی چه به لحاظ فنی هنری و گیم پلی هیچی از شاهکار قسمت اول کم نداره
فقط پول قوی برای تبلیغات میخاد ک ماکرو باید ساپورت کنه
پیش بینی من اینه رلیز بازی رو میذاره دقیقا بعد مراسم E3 حالا یه روز یا یه هفته بعدش! تو E3 هم یه تریلر کامل ازش نشون میده! اعلام میکنه تو این تایم روی گیم پس موجوده! در کل ماه دیگه رلیز میشه.
مایکروسافت با توجه به خرج هایی که برای گیم پس میکنه. هزینه تولید این بازی شاید اندازه پول یه بازی AAA ثرد پارتی نباشه که روی گیم پس دی وان میاره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
@Prince78
میگم اگه صلاح میدونید تمام این پست ها رو انتقال بدید تاپیک استارفیلد، ناسلامتی خودش تاپیک داره :D
------------

جف گراب هم تو پادکست جدیدش با ویندوز سنترال گفته به احتمال زیاد استارفیلد یک نمایش کامل داره. ولی Hellblade 2 رو هنوز 50-50 میدونه. اما میگه اگر من جای مایکروسافت باشم یه چیزی نشون میدم، چون احتمالا شوکیس گرافیکیه و الان زمان خوبی میتونه باشه.

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
View attachment 205727

اما گفتن که حالا حالاها بازی جدیدی معرفی نمیکنن.

Shifting to a new engine is a big undertaking, so we want to be clear that we will not be announcing any new projects or titles for some time.
کوالیشن ۲تا ipداره میسازه؟ من شنیدم یکی گیرز۶ یکیم یه ip AAAکه شاید مندلورین باشه بنظرت درسته؟

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
View attachment 205727

اما گفتن که حالا حالاها بازی جدیدی معرفی نمیکنن.

Shifting to a new engine is a big undertaking, so we want to be clear that we will not be announcing any new projects or titles for some time.
در ادامه این خبر گفتن روی چند پروژه کار میکنن

we’re excited to continue that tradition by developing on UE5 for multiple new projects in the coming years.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
یه نکته ای که این خبر داره اینه که معلوم میشه اپیک تازه UE5.0 رو آماده کرده و به دست دولوپرها رسونده. یعنی نینجا تئوری هم تا الان داشته با 4 کار میکرده، پس میشه انتظار داشت که ممکنه خبری از هل بلید 2 نباشه تو E3. البته این حدس منه و شاید اشتباه باشه ولی فکر میکنم منطقیه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درمورد کوالیشن:

1620668438124.png

رسما اومدن شایعات استاروارز رو خاموش کنن :D (هرچند شایعاتش کلا هیچ بیخ و بن درستی نداره :D صرفا رویا پردازی فن هاست :D )

پ.ن. برای هل بلید 2 بنظرم بعیده بخوان 1 سال مونده به عرضه (تقریبا) شیفت کنن روی انجین جدید اونم با مشکلات جدید و کلا سختی های آشنا شدن و ...
برای همین امیدوارم با همین UE4 یک چیز معرکه بدن :D سال بعد ایشالا کوالیشن با UE5 سوپرایزتون میکنه :D

پ.ن.2 چند شب پیش داشتم گیرز 5 رو میزدم اونم روی وان اس! بعد کات سین پایان یکی از چپتر های اکت 2 که داخل تریلر معرفی هم بود، واقعا مونده بودم روی وان اس همچین گرافیکی داره ران میشه :| هرچقدر از نظر داستان گویی بدن ولی از نظر فنی تیم عجیب قوی یی هستن :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
درمورد کوالیشن:

View attachment 205752

رسما اومدن شایعات استاروارز رو خاموش کنن :D (هرچند شایعاتش کلا هیچ بیخ و بن درستی نداره :D صرفا رویا پردازی فن هاست :D )

پ.ن. برای هل بلید 2 بنظرم بعیده بخوان 1 سال مونده به عرضه (تقریبا) شیفت کنن روی انجین جدید اونم با مشکلات جدید و کلا سختی های آشنا شدن و ...
برای همین امیدوارم با همین UE4 یک چیز معرکه بدن :D سال بعد ایشالا کوالیشن با UE5 سوپرایزتون میکنه :D

پ.ن.2 چند شب پیش داشتم گیرز 5 رو میزدم اونم روی وان اس! بعد کات سین پایان یکی از چپتر های اکت 2 که داخل تریلر معرفی هم بود، واقعا مونده بودم روی وان اس همچین گرافیکی داره ران میشه :| هرچقدر از نظر داستان گویی بدن ولی از نظر فنی تیم عجیب قوی یی هستن :D
شیفت کردن از UE4 به 5 کاری نداره. خود اپیک گفت با آپدیت های UE4 کاری می کنه که درجا بتونی بازی رو روی UE5 لود کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: wii baz and Bax

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,247
نام
سروش
Unreal Engine 5 will be available in preview in early 2021, supporting next-generation consoles, current-generation consoles, PC, Mac, iOS, and Android.

We’re designing for forward compatibility, so you can get started with next-gen development now in UE4 and move your projects to UE5 when ready.

قرار نیست استودیویی منتظر بمونه

فقط ایکاش اول برن سراغ ip جدید بعد gears 6 اینجوری خیلی بهتره

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
درمورد کوالیشن:

View attachment 205752

من دیشب مولتی گیرز رو روی وان اکس زدم اولین مپ قشنگ فکم خورد زمین خدا رحم کرد tv من hdr نداره (البته تازه سه گانه رو بکوارد زده بودم) راستی کار اپیک هم شاهکاره رو گیرز۳ خیلی گرافیک قشنگی داره آدم باورش نمیشه نسل ۷ باشه و فقط ۸ گیگ هجم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر