Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
تهیه کننده اجرایی sot اعلام کرد این بازی برای نسل نهم در دست اقدام هست و نسخه بهینه شده با پیشرفت های گرافیکی همراه میشه و بنی به صحبت های j roland مبنی بر اینکه بازی ها بر روی کنسول جدید دوبرابر فریم ریت میدن و بازی روی one X 4k hdr سی فریم بود با جزییات گرافیکی بیشتر بازی قرار 4k 60fps رو هدف قرار بده =P~

منبع

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
تهیه کننده اجرایی sot اعلام کرد این بازی برای نسل نهم در دست اقدام هست و نسخه بهینه شده با پیشرفت های گرافیکی همراه میشه و بنی به صحبت های j roland مبنی بر اینکه بازی ها بر روی کنسول جدید دوبرابر فریم ریت میدن و بازی روی one X 4k hdr سی فریم بود با جزییات گرافیکی بیشتر بازی قرار 4k 60fps رو هدف قرار بده =P~

منبع
الان ایونت شب جمعه سونی (عجب شب عرفانی هم هست) خیلی برای مایکروسافت حیاتی هست.
سونی تند و تند قراره بازی خفن معرفی کنه. مایکروسافت الان بیشتر از اعلام کردن قابلیت های ۴کی و ۶۰فریمی برای بازی های بکواردش نیاز به ارایه بازی های خفن داره.
هر چند بین خودمون بمونه ها. برام فرق هم ندارم چون در هر صورت لانچ هردو رو قراره با یوتیوب تجربه کنم. :((

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
الان ایونت شب جمعه سونی (عجب شب عرفانی هم هست) خیلی برای مایکروسافت حیاتی هست.
سونی تند و تند قراره بازی خفن معرفی کنه. مایکروسافت الان بیشتر از اعلام کردن قابلیت های ۴کی و ۶۰فریمی برای بازی های بکواردش نیاز به ارایه بازی های خفن داره.
هر چند بین خودمون بمونه ها. برام فرق هم ندارم چون در هر صورت لانچ هردو رو قراره با یوتیوب تجربه کنم. :((
انوقت 15 تا استدیو دارن رو افزایش رزولوشن و گرافیک بالاتر فقط کار میکنن؟
:D
اولا که مطمعنم بعد نمایش سونی ماکرو ی خبر انتحاری میزنه!!!:Dمثل یه تریلر از FM 8 یا تیزر از فیبل که هایپ اینورم شعله ور کنه
بعد از نمایش fable و halo infinite و hell blade II و ترلیر بازی initiative حالتو میپرسم :Dبیشتر از اونی که فکرشو بکنی ماکروسافت امسال رونمایی و رلیز داره بشین و تماشا کن تازه شروع آتیش بازی هر دو طرف>:):D

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
Xbox gamers have spent more than $1.4 billion on ID@Xbox titles

"ID has been a great commercial success," says Simonetta. "Over $1.4 billion has been spent by Xbox gamers on games coming from the program. We always say when we show that big number that we can't commit to everyone launching a title becoming a millionaire, but actually what we commit to is to always do the right thing for ourselves and our partners to build an ecosystem that's sustainable and enables success."

Simonetta goes on to reveal several interesting stats about ID@Xbox. Over 3,400 independent studios are currently making games in 67 different countries; for example. According to these developers, over 1,800 games are in active development. So far, over 1,300 titles have been released through the scheme with over 125 of those launching into Xbox Game Pass.
The scheme allows qualified game developers of any size to self-publish their games on the Xbox platform. Developers also get access to development kits at no cost, and
updating a game published through ID@Xbox can be done for free.

Several ID@Xbox games were announced for the Xbox Series X during the latest Xbox 20/20 live stream. The Medium, Scorn, Call of the Sea, Bright Memory: Infinite and The Ascent are all games being published through the program.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
"ID has been a great commercial success," says Simonetta. "Over $1.4 billion has been spent by Xbox gamers on games coming from the program. We always say when we show that big number that we can't commit to everyone launching a title becoming a millionaire, but actually what we commit to is to always do the right thing for ourselves and our partners to build an ecosystem that's sustainable and enables success."

Simonetta goes on to reveal several interesting stats about ID@Xbox. Over 3,400 independent studios are currently making games in 67 different countries; for example. According to these developers, over 1,800 games are in active development. So far, over 1,300 titles have been released through the scheme with over 125 of those launching into Xbox Game Pass.
The scheme allows qualified game developers of any size to self-publish their games on the Xbox platform. Developers also get access to development kits at no cost, and
updating a game published through ID@Xbox can be done for free.

Several ID@Xbox games were announced for the Xbox Series X during the latest Xbox 20/20 live stream. The Medium, Scorn, Call of the Sea, Bright Memory: Infinite and The Ascent are all games being published through the program.
خعلی هم عالی

دوستان کسی اطلاع داره نسل هشت مبلغ هزینه ای ماکرو در این زمینه چقدر بوده که بشه قیاس کلی کرد؟

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خب بعد اینکه درباره QB پرسیدم میخوام درباره یکی دیگر ار IP های نسل هشت مایکروسافت بگم ... Ryse : Son of Rome
بازی داستان ساخت عجیبی داره قرار بود برای کینکت ساخته بشه ولی بعدا تصمیم گرفته شد H&S باشه ... ولی به جد میگم واقعا بازی حیف شد ... بازی از لحاظ فنی باید بگم شاهکار هستش ... جدا بعد 7-8 سال هنوزم حرف برای گفتن داره (یه تشکر هم از تیم کرایتک که همچین ویژوالی رو 900P روی سخت افزار وان فت اجرا کردن) از نظر داستان واقعا بازی خوب هستش ولی نقطه ضعف بازی یعنی گیم پلی هست که نه تنها خسته کننده هست بلکه ارزش تکرار بازی رو پایین آورده و کومبو هاهم تکراری میشن ...
به نظرتون با سرمایه گزاری مایکروسافت روی این بازی میتونیم دوباره بازی رو ببینیم ؟
023909.jpg 023912.jpg 023913.jpg 023916.jpg nkmqUUW.jpg NWoE2NC.jpg

Attachments

• nkmqUUW.jpg
    nkmqUUW.jpg
    480.6 KB · مشاهده: 31
  • NWoE2NC.jpg
    NWoE2NC.jpg
    1 MB · مشاهده: 24

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
خب بعد اینکه درباره QB پرسیدم میخوام درباره یکی دیگر ار IP های نسل هشت مایکروسافت بگم ... Ryse : Son of Rome
بازی داستان ساخت عجیبی داره قرار بود برای کینکت ساخته بشه ولی بعدا تصمیم گرفته شد H&S باشه ... ولی به جد میگم واقعا بازی حیف شد ... بازی از لحاظ فنی باید بگم شاهکار هستش ... جدا بعد 7-8 سال هنوزم حرف برای گفتن داره (یه تشکر هم از تیم کرایتک که همچین ویژوالی رو 900P روی سخت افزار وان فت اجرا کردن) از نظر داستان واقعا بازی خوب هستش ولی نقطه ضعف بازی یعنی گیم پلی هست که نه تنها خسته کننده هست بلکه ارزش تکرار بازی رو پایین آورده و کومبو هاهم تکراری میشن ...
به نظرتون با سرمایه گزاری مایکروسافت روی این بازی میتونیم دوباره بازی رو ببینیم ؟
View attachment 144137View attachment 144138View attachment 144139View attachment 144140View attachment 144141View attachment 144142
جزو TOP 10 گرافیک نسل هشت
مرحله جنگل اون سرسبزی و ابشار قشنگ گرافیکش رو میشه به رخ کشید
ارایش نظامی
صدا گذاری و موسیقی حماسی
همین الان برای من گرافیکش از گرز4 هم بالاتره
QTE ها هم من دوست داشتم

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
Ryse من دقیقا ۱ ماه پیش رفتم و قشنگ مونده بودم از گرافیکش ! اون نور پردازی رم و کلوسیوم ازش نزدیک ۸ سال میگذره واقعا خیلی حرفه ، فکرم شده بود اینکه اونایی که بازی رو همون شروع نسل زدن چقدر کف کرده بودن از بعد تکنیکی و بصری گرافیک ...

بعلاوه کامبتش هم با اینکه ساده بود ولی لذت بخش بود واقعا ، حتی داستان هم سر قضیه امپراطور و قضایاش اون آخر خیلی جالب اتفاق افتاد .

کلا از اون بازی هایی هست که شماره دومش میتونه قشنگ یه H&S به مایکرو بده اگه بشینن با کرایتک با هم همکاری کنن و نیروی مورد نظرشون رو جذب کنن .

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
من در درجه اول شایعه خرید pes رو ضمن احترام قلبی به علی ونوم کلا بی اساس میدونم.:))
ولی اگه چنین اتفاقی افتاده باشه، مسلما نیاز به یه اصلاح اساسی داره گیم‌پلی pse .تو شرایط فعلی که اصلا در حد و حدود رقابت با فیفا نیست
گیم پلی رو جدی میگین فقط با اون برداشت سطحی که فیفا شبیه سازه و pes ارکیده و ... نظر میدین ؟
هر قسمت pes میتونه نقطه ضعفش باشه نسبت به فیفا الا گیم پلی ، حداقل نظرات سایت معتبری مثل گیم اسپات و ign و... در مورد گیم پلی نسخه های اخیرpes بخونید بعد اینجوری بکوبین بازیو (حالا بحث انیمیشن ها و فیزیک و.... که قطعا از فیفا یه لول بالاتره کار ندارم )
در کل مشخصه pes در زمینه فروش اصلا نزدیک فیفا هم نیست و اینکه تقریبا 90، درصد فروش نسخه های اخیرش رو کنسول ps4بوده و این شایعه به نظرم چرته ، ولی ترول کردن بخشهای خوبش واقعا بی انصافیه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
گیم پلی رو جدی میگین فقط با اون برداشت سطحی که فیفا شبیه سازه و pes ارکیده و ... نظر میدین ؟
هر قسمت pes میتونه نقطه ضعفش باشه نسبت به فیفا الا گیم پلی ، حداقل نظرات سایت معتبری مثل گیم اسپات و ign و... در مورد گیم پلی نسخه های اخیرpes بخونید بعد اینجوری بکوبین بازیو (حالا بحث انیمیشن ها و فیزیک و.... که قطعا از فیفا یه لول بالاتره کار ندارم )
در کل مشخصه pes در زمینه فروش اصلا نزدیک فیفا هم نیست و اینکه تقریبا 90، درصد فروش نسخه های اخیرش رو کنسول ps4بوده و این شایعه به نظرم چرته ، ولی ترول کردن بخشهای خوبش واقعا بی انصافیه
برای ۱۰ سال اخیر،هر سال بدون استثنا هر دو نسخه فیفا و پس رو حداقل ۱۰۰ ساعتی بازی کردم.
گیم‌پلی پس فاجعه است!
اصلا برام قابل تحمل نیست و فرسنگ ها از فیفا عقب تره.

بی انصافی یعنی چی؟ :D
چه دلیلی داره بخوام الکی جانب داری شرکت نفرت انگیزی مثل فیفا رو بکنم؟
ولی بازم با اینکه واقعا فیفا(خصوصا فیفا ۲۰) اعصابم رو خورد میکنه در چند سال اخیر، اما بازم pes با اون گیم‌پلی افتضاحش به شدت برام عذاب اور تره. گرچه باز هم برای تنوع اون رو هم زیاد بازی میکنم ولی واقعا بده به نظرم.
دقیقا انتخاب بین بد و بدتری هستش برام که ما ایرانی ها خوب بهش عادت داریم.
با این گیم‌پلی حتی اگه وضع لایسنس ها هم درست شه، هیچوقت pes به نزدیکی فیفا هم نمیتونه برسه.
کاش میرسید چون بهترین سال های فیفا ینی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ هم دورانی بود که رقابت شدید تری داشتن ولی خب نمیرسه‌.
هرکی نطر شخصیشو داره راجب قیاس این ۲ تا ولی pes کلا بدجوری عقب افتاده. تو همه چی تقریبا.

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
برای ۱۰ سال اخیر،هر سال بدون استثنا هر دو نسخه فیفا و پس رو حداقل ۱۰۰ ساعتی بازی کردم.
گیم‌پلی پس فاجعه است!
اصلا برام قابل تحمل نیست و فرسنگ ها از فیفا عقب تره.

بی انصافی یعنی چی؟ :D
چه دلیلی داره بخوام الکی جانب داری شرکت نفرت انگیزی مثل فیفا رو بکنم؟
ولی بازم با اینکه واقعا فیفا(خصوصا فیفا ۲۰) اعصابم رو خورد میکنه در چند سال اخیر، اما بازم pes با اون گیم‌پلی افتضاحش به شدت برام عذاب اور تره. گرچه باز هم برای تنوع اون رو هم زیاد بازی میکنم ولی واقعا بده به نظرم.
دقیقا انتخاب بین بد و بدتری هستش برام که ما ایرانی ها خوب بهش عادت داریم.
با این گیم‌پلی حتی اگه وضع لایسنس ها هم درست شه، هیچوقت pes به نزدیکی فیفا هم نمیتونه برسه.
کاش میرسید چون بهترین سال های فیفا ینی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ هم دورانی بود که رقابت شدید تری داشتمن ولی خب نمیرسه‌.
هرکی نطر شخصیشو داره راجب قیاس این ۲ تا ولی pes کلا بدجوری عقب افتاده. تو همه چی تقریبا.
بحث کردن در موردش بی فایده اس اونم تو این تاپیک ، فکت صادر کردن هم خیلی راحته ، ارجاعت میدم به نظر سایتای معتبر در مورد گیم پلی این بازی

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بحث کردن در موردش بی فایده اس اونم تو این تاپیک ، فکت صادر کردن هم خیلی راحته ، ارجاعت میدم به نظر سایتای معتبر در مورد گیم پلی این بازی
من دارم نظر شخصی میدم.
ارجاع به سایت معتبر یعنی چی اخه؟

تو یه چیزی خوشت نیاد، خب نیومده دیگه.
سایت معتبر چی میگه این وسط؟ هرچند تو همین سایت های معتبر هم همچین خبر خاصی نیست.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
Ryse من دقیقا ۱ ماه پیش رفتم و قشنگ مونده بودم از گرافیکش ! اون نور پردازی رم و کلوسیوم ازش نزدیک ۸ سال میگذره واقعا خیلی حرفه ، فکرم شده بود اینکه اونایی که بازی رو همون شروع نسل زدن چقدر کف کرده بودن از بعد تکنیکی و بصری گرافیک ...

بعلاوه کامبتش هم با اینکه ساده بود ولی لذت بخش بود واقعا ، حتی داستان هم سر قضیه امپراطور و قضایاش اون آخر خیلی جالب اتفاق افتاد .

کلا از اون بازی هایی هست که شماره دومش میتونه قشنگ یه H&S به مایکرو بده اگه بشینن با کرایتک با هم همکاری کنن و نیروی مورد نظرشون رو جذب کنن .
بازی سبک H&S رو هم یه تکونی داد ... زاویه دوربینی که استفاده شد بعدا تو HellBlade و GOW هم استفاده شد که با ادونچرینگ هم تناسب داشته باشه

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
من دارم نظر شخصی میدم.
ارجاع به سایت معتبر یعنی چی اخه؟

تو یه چیزی خوشت نیاد، خب نیومده دیگه.
سایت معتبر چی میگه این وسط؟ هرچند تو همین سایت های معتبر هم همچین خبر خاصی نیست.
« این گیم‌پلی حتی اگه وضع لایسنس ها هم درست شه، هیچوقت pes به نزدیکی فیفا هم نمیتونه برسه.
کاش میرسید چون بهترین سال های فیفا ینی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ هم دورانی بود که رقابت شدید تری داشتن ولی خب نمیرسه‌.
هرکی نطر شخصیشو داره راجب قیاس این ۲ تا ولی pes کلا بدجوری عقب افتاده. تو همه چی تقریبا.» من هر جوری اینو تحلیل میکنم شبیه نظر شخصی نیست فکت صادر کردنه ، نظرت هم در مورد نظرات سایتای معتبر در مورد سایتای خارجی جالبه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر