Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
نینجا تئوری دنبال یک طراح ارشد مبارزات هستش و گفته هدفشون اینه که استاندارد مبارزات نسل بعد رو تعیین کنند! قبلا هم تایید کرده بودن که طراح مراحل ارشد و طراح مکانیک ارشد بازی های dmc و Enslaved قراره به عنوان کارگردان روی نسخه دوم کار کنند و دیگه قرار نیست مثل نسخه اول مبارزات ساده باشه.
ninja-theory-artwork-5a856aff21650.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
نینجا تئوری دنبال یک طراح ارشد مبارزات هستش و گفته هدفشون اینه که استاندارد مبارزات نسل بعد رو تعیین کنند! قبلا هم تایید کرده بودن که طراح مراحل ارشد و طراح مکانیک ارشد بازی های dmc و Enslaved قراره به عنوان کارگردان روی نسخه دوم کار کنند و دیگه قرار نیست مثل نسخه اول مبارزات ساده باشه.
View attachment 145261
جالب هنوز سیسم مبارزات بازی شکل خودشو نگرفته
پس حتما بازی لانچ تایتل نیست
امیدوارم به هدفشون برسن و بتونن کامبت سیستم بازی رو خیلی جدی تر و قوی تر رشد بدن

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
جالب هنوز سیسم مبارزات بازی شکل خودشو نگرفته
پس حتما بازی لانچ تایتل نیست
امیدوارم به هدفشون برسن و بتونن کامبت سیستم بازی رو خیلی جدی تر و قوی تر رشد بدن
احتمال زیاد بازی برا حوالی پاییز سال بعد.
ولی من تعجب میکنم اگه بازی مال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ پس چرا می‌خوان رو وان هم بدن.
احمقا

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
احمقا
رو وان؟!
کجا گفته شده که رو وان هم قراره عرضه شه؟!:Thinking:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
احمقا
اتفاقا گفتن برای کنسول های نسل بعدی دارن میسازن و قرار نیست رو وان بدن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
View attachment 145261
خبر عالیه، فقط این طراح مکانیک ارشد همون خانمی نیست که روی BE کار میکنه؟
سر DMC با اینکه در حد سری برای من نبود، با اینحال واقعا سیستم مبارزات خوب و لذت بخشی بود.
این Enslaved هم بازی خیلی خوبی بود ولی من یادم نمیاد تمرکز زیادی روی مبارزه داشته باشه.
طراحی مراحل، تا جایی بخاطر دارم، هر دو واقعا عالی بودن.
امیدوارم سر قسمت دوم یکمی به DMC شبیه اش کنن:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
@mobin.hb96
والا هر سایتی میریم می‌نویسه بازی از اسمارت دلیوری هم پشتیبانی می‌کنه یعنی قراره رو وان هم بیاد
بله خیلی سایتا کیلویی مقایسه میکنن و کیلویی نتیجه گیری میکنن و آخرشم ی کنسول خاص رو از همین حالا برنده نسل بعد میدونن ?
شنونده باید عاقل باش
جایی رسمی یا غیر رسمی تیم سازنده اعلام نکرده رو نسخه وان کار میکنن
همین

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
@mobin.hb96
والا هر سایتی میریم می‌نویسه بازی از اسمارت دلیوری هم پشتیبانی می‌کنه یعنی قراره رو وان هم بیاد
والا من اسمارت دلیوری ندیدم راجب این بازی.
اگرم جایی نوشتن، اشتباه نوشتن.
این بازی فقط برای کنسول های نسل بعده.

کلا فکر میکنم مت بوتی درست منظورش رو بیان نکرد. تا یکی دو سال از وان هم پشتیبانی میشه ولی جز یک دوتا بازی مثل هیلو، بعید میدونم بازی های بزرگ نسل بعد، برای وان هم بیاد.
به طور مشخص هل بلید ۲ که خودشونم گفتن برا کنسول های نسل بعد و pc داره ساخته میشه.
تو مراحل اولیه توسعه هم هست و من فک کنم اواخر ۲۰۲۱ عرضه شه در بهترین حالت.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان، برای 360 هم گفتن تا دوسال پشتیبانی میکنن ولی منظورشون این نبود که بازی های نسل بعد برای 360 هم میاد.ما که ندیدیم(معتادا نمیگیرن :D)
View attachment 145261
اینو من چک کردم. تو قسمت career که نبود.تو قسمت job تو سایت linkedin هم نبود.احتمالا پیدا کردن شخص مورد نظرشونو

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
اینو من چک کردم. تو قسمت career که نبود.تو قسمت job تو سایت linkedin هم نبود.احتمالا پیدا کردن شخص مورد نظرشونو
بله حق با شماست به تاریخ پست دقت نکرده بودم :D الان چک کردم انگار چند وقتی هست این جایگاه پر شده اسم اون شخص هم Benoit Macon هست:https://www.linkedin.com/in/benoitmacon/

Klobrille هم تو ریست ارا میگه کیفیت مبارزات نسبت به نسخه اول خیلی زیاد پیشرفت داشته و مبارزات توی یه سطح دیگه هستند.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بله حق با شماست به تاریخ پست دقت نکرده بودم :D الان چک کردم انگار چند وقتی هست این جایگاه پر شده اسم اون شخص هم Benoit Macon هست:https://www.linkedin.com/in/benoitmacon/

Klobrille هم تو ریست ارا میگه کیفیت مبارزات نسبت به نسخه اول خیلی زیاد پیشرفت داشته و مبارزات توی یه سطح دیگه هستند.
سابقه کاری حاجیمون چی هست؟
بچه باتقوا و با ایمونی هست؟
بچه هیتیه؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر