Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
صدتومن الان پول يدست كلپچ هم نيست

بعد امروز عشقت(گرينبرگ) يه توييت زده من كه اب شدم رفتم تو زمين

View attachment 154198
من فقط سوالم اینه اینو چجوری مایکروسافت راه دادن اصلا؟!
شرکت با اون همه عظمت اون همه نخبه داره فقط همین یه نفر توش iq 45 داره که اونم شانس ما تو بخش اکسباکس.
#اینم‌شانس‌مایه

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بعد شما عزیزان انتظار دارید همچین موجود ... مالی شرش از سر اکس باکس فن جماعت کم بشه :)):)):)):))
دقیقا :D:))
صدتومن الان پول يدست كلپچ هم نيست

بعد امروز عشقت(گرينبرگ) يه توييت زده من كه اب شدم رفتم تو زمين

View attachment 154198
نمیدونم چرا با این تویتش یاد تتلو افتادم :D
اشتباهی ملت اینارو جدی گرفتن :))
مردتیکه سیمکش :))

آخرین ویرایش:

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
آقا آخرش ایونت مرداد چیه؟
گزینه اول: فقط انحصاری فرست پارتی
گزینه دوم: فقط انحصاری فرست پارتی و سکند پارتی
گزینه سوم: شلم شوربا همه چی انحصاری و غیر انحصاری فرست و ترد پارتی

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
View attachment 154290

آگهی استخدام برای بخش دیزاین تیم the initiative

دیگه صد در صد شد نمایش گیم پلی نداره خیلی حال بدن یه تریلر سینمایی که همینم بعید میدونم این بازی رو نگه میدارن e3 سال بعد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
صفحه مربوط به Microsoft flight simulator رو پیدا نکردم! این خبر رو همینجا میذارم و اون اینکه ورژن pc بازی یه نسخه داره که شامل ١٠ عدد dvd میشه برای اونهایی که نمیتونن بازی رو دانلود کنن!

CD43F8DD-2679-4092-9458-0C7EE6014C1A.jpeg

>> Aerosoft official retail partner for Microsoft Flight Simulator <<
پ.ن: ادم رو یاد اون دورانی میندازه که بازی های pc رو روی ١٠٠تا سی دی رایت میکردن!

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
Cloud Programmer HOLOFORGE | Asobo Studio
من خیلی تعجب می کنم که آسوبو استدیو جذب xgs نشده باشه تا حالا. اینا بازی رو گلد کردن ولی بازم دارن کلی نیروی جدید استخدام می کنن برای فلایت سیم. فقط یکی دو نفر هم نیست. چندین نفر در یکی دو ماه اخیر اختصاصی برای این کار جذب کردن. کنار اینا بزارید تعداد زیادی جذب نیروی جدید.
ممکن هست که ماکروسافت قرارداد بلند مدت بسته باشه با این ها سر پشتیبانی بازی یا از سود قرارداد فلایت سیم و فروش بازی پلاگ تیل این همه نیرو جذب کرده باشن بنابرین لزوما چیزی رو نمی شه اثبات کرد ولی به نظر من آسوبو رو خریدن .
(come on Microsoft =P~:D)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
Cloud Programmer HOLOFORGE | Asobo Studio
من خیلی تعجب می کنم که آسوبو استدیو جذب xgs نشده باشه تا حالا. اینا بازی رو گلد کردن ولی بازم دارن کلی نیروی جدید استخدام می کنن برای فلایت سیم. فقط یکی دو نفر هم نیست. چندین نفر در یکی دو ماه اخیر اختصاصی برای این کار جذب کردن. کنار اینا بزارید تعداد زیادی جذب نیروی جدید.
ممکن هست که ماکروسافت قرارداد بلند مدت بسته باشه با این ها سر پشتیبانی بازی یا از سود قرارداد فلایت سیم و فروش بازی پلاگ تیل این همه نیرو جذب کرده باشن بنابرین لزوما چیزی رو نمی شه اثبات کرد ولی به نظر من آسوبو رو خریدن .
(come on Microsoft =P~:D)
فکر کنم قرارداد 10 ساله برای پشتیبانی از بازی بستن

• Like
Reactions: Bhador_a and Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر