Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
همون همیشگی:
View attachment 155547
خوبه که دارن آروم آروم بهترینا رو جمع میکنن. 1-2 سال طولش بدن ولی یه هسته ی اصلی خیلی محشر جمع کنن بهتر از اینه که مشکلات استودیوهای بزرگ فعلی رو داشته باشن که 90 درصد کارشون میفته دست کارمندای قراردادی. 14 تا استودیو دیگه دارن کار میکنن به جز ترد پارتیایی مث Asobo و Bloober و امثالهم. فشار روشون نباشه با این تلنتایی که جمع کردن یه چیزی در حد ناتی و سانتا مانیکا میشه این استودیو.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
حالا چرا فقط همین یکی؟ همه شون. من فکر میکنم مایکرو میخره اینارو
این استدیو AAA ساز واقعیه
مزیت اینکه اگه استباه نکنم انگلیس تشریف دارن با تعاملی که اغلب استدیوهای اکس باکس تو انگلیس دارن و میتونه تجربیاتشونو با پلی گراند ریر شیر کنه و خودش که استادیه دوستان رو هم مزین کنه هرچند پلی گراند خودش انقدر شاخ شده برندی شده واس خودشB-)
ندررلیم یه KI و مابقی دوستان هم که همون بازی مولتی بسازن کافیه:D

• Like
Reactions: dark souls and Bax

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
اطلاعات جدید درباره ویژگی های نسخه XSX بازی Gears 5 در جریان استریم امروز کوالیشن:
View attachment 154599

https://twistedvoxel.com/gears-5-higher-particle-counts-xsx-pc/

دوستان یک سوال . من الان دیسک گیرز 5 رو هنوز دارم به خاطر همین قابلیت اسمارت دیلوری. تو سری اکس دیسک گیرز رو بزارم قابل اجرا هست دیگه درسته ؟؟ فقط باید حجم کل دیتاش رو از اول دانلود کنم یا فقط حجم اپدیتش باید دانلود شه؟

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
دوستان یک سوال . من الان دیسک گیرز 5 رو هنوز دارم به خاطر همین قابلیت اسمارت دیلوری. تو سری اکس دیسک گیرز رو بزارم قابل اجرا هست دیگه درسته ؟؟ فقط باید حجم دیتاش رو از اول دانلود کنم یا فقط اپدیتش باید دانلود شه؟
بله بدون هیچ دانلودی فریم ریت بالاتر اگه اشتباه نکنم ی سری اپشنای گرافیکی اضافه میده و با اپدیت بازی زیر و رو میشه

• Love
Reactions: reza11

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
این استدیو AAA ساز واقعیه
مزیت اینکه اگه استباه نکنم انگلیس تشریف دارن با تعاملی که اغلب استدیوهای اکس باکس تو انگلیس دارن و میتونه تجربیاتشونو با پلی گراند ریر شیر کنه و خودش که استادیه دوستان رو هم مزین کنه هرچند پلی گراند خودش انقدر شاخ شده برندی شده واس خودشB-)
ندررلیم یه KI و مابقی دوستان هم که همون بازی مولتی بسازن کافیه:D
اره تو لندن هست. اگر بیاد تعداد استودیو های مایکرو تو انگلستان به عدد 4 میرسه

• Like
Reactions: Bax and g4mer

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
بودجه بازی مدیوم ۷ میلیون دلاره ظاهراً.
زیاده یا کم؟
تاریخ انتشار هم Holiday 2020.
بازی بعدی شون هم Observe: system redux که اون بودجش ۲ میلیونه.

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر