نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Etrian Odyssey هم که برای کنسول های نینتندو میومد. Cathrine هم که چند سال پیش از انحصار در اومد.
الانم که با Soul Hackers 2 و ریلیز شدن عناوین Persona برای Xbox و PC دیگه رسما تکلیف معلومه.
کلا این داستان Atlus رو من از همون اول نفهمیدم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اگه این مراسم در مورد بازی های بود که تا ۱۲ ماه آینده رو گیم پس میان....چرا چیزی از دث لوپ و گوست وایر توکیو نگفتن؟:-?
گوست که هنوز دست سونی هست و انحصار یکساله
و قرارداد دث هم هنوز تموم نشده اونم یکساله هست و فقط انحصار نیست تبلیغاتش رو هم داره سونی. برا همین نمیتونه تبلیغش کنه. احتمالا تو سپتامبر بعد پایان قرارداد دث میاد
یدفعه میگه دث دی وان گیم پس با یه تریلر میدش بیرون

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
خب !
مثل همیشه مایکرو مشکل پرزنت داره ولی در کل نمایش خوب و قابل قبول بود.
به ترتیب نمره نمایش های مورد علاقه ام :
10- دیابلو : بی نظیر بود خیلی فراتر از تصورم بود ویژوال بازی روی سری ایکس هم دلبری خاصی داشت واقعا. بلیزار جواهری که مایکرو برد کرد خریدش^:)^.
10- فورزا : خیلی خوب بود چه از لحاظ گرافیک که ورای تصور بود چه پیشرفت گیم پلی و بحث آب و هوا و بقیه موارد. پیشنهاد میکنم حتما 4k ببینید:x.
10- هالو نایت اسکیل سانگ: خب این مورد لیکش دیده بودم سوپرایزش برام رفته بود ولی دیدن گیم پلیش حال خوب کن بود8-> .
9- استارفیلد: بازی کامل نکس لول آر پی جی هست و به شدت عظیمه ولی نمایشش به شدت بد بود، میخواستن تو یه مدت محدود کلی بخش های بازی نشون بدن ، کاش تو همین مدت یه بخش کامل نشون میدادن بقیه رو میزاشتن برای نمایش فردا. از نمایش معلومه بازی هنوز کار داره و آماده نیست ، کامبت بازی کار داره و امیدوارم تا عرضه بهترش کنن. این بحث هزارتا سیاره هم امیدوارم دردسر نشه برا بازی.
9- ردفال: بازی ماورای تصورم بود و به شدت جذاب میزد. درسته گفتن بازی میشه سولو هم رفت ولی معلوم بود خیلی رو کواپ سرمایه گذاری کردن و احتمالا کواپش یه لذت دیگه ای داره. نکته ای که خیلی برام جالب بود بخش گان پلی بازی بود که خیلی خفن از کار دراومده بودB-). در کل خیلی به دلم نشست .(نمیدونم چرا 10 ندادم :D )
9- پلیگ تیل: این بازی نسخه یکش هم برام خیلی لذت بخش بود ، پیشرفت هایی که به نظرم باید انجام میدادن مخصوصا تو کامبت انجام شده و امیدوارم تجربه ای خاص مثل شماره یکش ارائه بده.
9- فلینتلاک: عجیب به دلم نشست ، گیم پلی و گرافیکش خیلی پسندیدم.(همون دختره با تبر و روباه:D)
9- The Lar Case Of Benedict Fox (اینو دیگه بلد نبودم فارسی تایپ کنم) یکی از بهترین سوپرایزای مراسم برای من این بازی بود.
8- اسکورن: یه بازی مگه چقدر میتونه مریض و چندش باشه آخه!:-&:-&:-& ولی خدایی خیلی وسوسه انگیزه بازی.
8- ماینکرفت لجندز: طرفدار ماینکرفت نیستم ولی اینو پسندیدم و نمیدونم دقیق چرا:-??!!
8- ریونلاک: گیم پلیش به نظر جالب میومد ، ویژوال بازی هم خوشگل بود.
در نهایت 2 تا سوپرایز دیگه هم نمایش برام داشت یکی کوجیما بود یکی دیگه هم بازی تیم نینجا بود که کلا طرفدارشونم.
بقیه بازی ها هم با سلیقه من جور نبود.
نمره نهایی: 7/10
اما جای سؤال اینه وقتی این همه بازی خوب که با سلیقه ام جوره تو نمایش هست و چندتا سوپرایز کلفت نمره میشه 7؟ دلیل نمایش و پرزنت افتضاح مایکرو هست باباجان وقتی فردا نمایش اکستند داری اون گراندد و سی آف تیوز رو بزار اونجا دیگه تو سه سال اخیر اینا رو داری نشون میدی! یا یه سری از نمایشا اصلا در حد مراسم نبود خب بزار برا فردا مجبورت کردن نمایش 95 دقیقه کنی!!
اگه همین بازیای مهم فقط نمایش میدادی مثلا تایم نمایش میشد 50 دقیقه نمره قطعا 9 میشد .
از این نکته مثبت هم نمیشه گذشت که خداییش همه گیم پلی نشون دادن .

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
یه چیزایی میگن اینجا
آخه مگه الان تمام سیاره های جهان هستی جزئیات زیاد دارن که از بتسدا همچین انتظاری دارین؟؟
کم سیاره داریم که کلا با آب پوشیده شده
یا کلا کویر و بیابونی
یا کلا پوشیده از برف
1000 تا سیاره استارفیلد هم همین شکله
همش که قرار نیست پرجزئیات باشه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
سال ها قبل وقتی در مراسمی نمایش یا تریلری از یک بازی می‌دیدیم، آینده صنعت گیم و رو به جلو بودنش رو حس کرده کف می کردیم، ولی امروزه عوض پیشرفت، انگار که زمان به عقب برگشته و ما بیشتر شاهد بازی های پیکسلی و قدیمی هستیم. انگار زمان رو دو سه نسل اشتباهی برامون نگه داشتن.

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
به نظرم بهترین نمایشها یکی diablo بود و یکی هم استارفیلد ...دیابلو که پیش بینی میشد چیز خفنی باشه..ولی استارفیلد به شدت عظیمه..ترکیب چندین بازی تو یه بازی هستش که امیدوارم بتونن از پسش بر بیان..شوتر بازی به نظرم خوب بود بخشهای سفینه هم خیلی اکشن جذابی داشت فقط دوست دارم رو جزییات سیاره ها هم خوب کار کرده باشن ...این ۱۰۰۰ تا سیاره آدمو میترسونه که بازی بخواد خسته کننده و حوصله سر بر بشه...در کل بازی به شدت وسیعه و این چیزی که نشون دادن تنوعش خیلی بالا هست باید منتظر بمونیم بیاد ببینیم چیکار میکنه
بخش ناراحت کننده نمایش هم برای من نبود ماشین گیم بود که فکر میکردم ولف ۳ رو معرفی کنن که متاسفانه نبودش...

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
این ۱۰۰۰ تا سیاره مثلا تبلیغ بود؟nms چند برابر این سیاره داشت خب لول
حاجی اون نو‌من اسکای بی روح ترین و‌ مذخرف ترین بازی تاریخ است . ده ساله توسعه دهنده اش داره چرت پرت اپدیت میکنه هنوز مثل روز‌اول بی روح و خنده داره اون سیاره ها رندوم جنریت هستند و رنگاش فرق میکنه . این فالوت چهار و اسکایرم و ابلیون و مورویند ساخته با عرض پوزش .

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,981
نام
روزبه
فکر میکنم یکی از بهترین کارهاشون نمایش بازی 12 ماه آینده بود وقتی بازی n سال دیگه معرفی میکنن نمایش گیم پلی درستی نمیتونه داشته باشه و نمایش بعدی هم همین میشه و ... باید یه جایی این چرخه شکسته میشد البته مثل اکثر کارهای بنیادی دیگه مایکروسافت با اعتراض همراهه ولی نتیجه خوبی داره
---------
تعدادی از کسانی که ناراحتن به این علته:View attachment 259280اش
توقع بی جایی بوده
از اول هم معلوم بود و از اول هم اون افرادداد ناراحت بودن
داداش حداقل میخوای مراسم امشب رو خوب جلوه بدی توکاری که مایکرو توش استاده رو نخریبنکن

همین نمایش E3پارسال مایکرو بود که اومده یود اژ بازی که هیچی ازش مشخص نیست نمایش داد
چند تا بگم هلبلید یافییل یا پرفک و...
نمیدونم چه کار بنیادی کرده که خودش توش استاده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
چه ربطی داره به سخت افزار کنسول نسلهای قبل
ابعاد استارفیلد هم خیلی بزرگه و هم چندین بازی رو در هم آمیختن. در آوردن این ربطی به سخت افزار نداره و بحث کسی هم سخت افزار نیست. ساختن 1000 سیاره در یه بازی، ابدا کار ساده ای نیست
حالا بهش جنگهای سفینه ها و پرواز و کلی ویژگی دیگه هم اضافه کن. در آوردن این بازی کار ساده ای نیست همونطور که الان شوتینگ بازی تو ذوق میزنه و باید یه فکری به حالش بکنن.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سی تا بازی اضاف شد به گیم پس خیلی هاش dayone این رو باید بگیم . اونایی هم که دنبال خالی شدن هستن و مشکل دارن یک موضوع معلومه که اومدی برای vs دلیلی که نمیشه یک تاپیک اینجور زده بشه بعد از کنفراس ها در این انجمن و چند تا بازیباز ومصرف کننده همون پلتفرم بیان قشنگ در‌مورد گرافیک‌فلان بازی بحث کن یا هر صحبتی همینه ؛ فقط سریع طرف میاد میگه ...... یا علی 🤣🤣🤣مثلا حالا اومد گفت کسی گوش‌کرد به نظراتش .. اینا داستانن و من گوشم از این داستان ها پره .طرف انتظارات تخیلی داره میگه گرافیک فورزا ,بد بود یکی دیگه میخواد سی تا بازی انحصاری ببینه همه AAA !!! یکی نیست بگه از اول نسل کلا سی تا انحصاری اومد ؟اصلا کل نسل سی تا انحصاری میاد ؟؟
متاسفانه یک عده از دوستان سریع میان‌ چاقو میبندن از رو؛ بعد اصلا یوزر پلتفرم نیست طرف و همه چیز رو با اون دید منفی نگرانه میبینه بعد میاد هرچی دیده رو( اصلا چیزی ندیده چون فن بازی کورش کرده) رو‌میاد میبافه بهم‌. طرف رسما میگه زباله؟! یک ریتینگ سن بندی چیزی باید بزنن اینجا .

کنفرانس عالی بود چند تا عنوان مهم و چند تا ترد پارتی عالی مثل پلیگ تیل و هالو‌نایت سیلک سانگ میان دی وان گیم پس .فورزا خیره کننده بود مثل همیشه .
فوراز نسل پیش خیره کننده بود این که دیگه هیچ. دیابلو که فقط 😍🥰🥰🥰.
استارفیلد بدجور‌اون تم موسیقی اش گرفتم. شو‌کیس عالی بود بالاترین گرافیک تاریخ بتسزدا رو با اختلاف زیاد دیدم (حالا اگر یک استادی نیاد گرافیک بازی هزار کیلومتری رو مقایسه کنه با صورت و چهره های یک بازی خطی سینمایتک )من بستزدا بازم و از اپن ورلدش لذت میبرم البته خیلی ها لذت میبرن دلیل اینکه بازی هاش رو نماد rpgغربی میدونن و محبوب هستند همینه . سکانس های نبردش عالی بود دشمنای تخیلی خوب بودند اسلحه ها عالی بودند . بتسزدا در فالوت چهار و اسکایرم و ابلیون (دو‌تا گوتی با مورویند سه تا گوتی ) نشون داد که قادره دنیا هایی بسازه که بعد از دهه ها بشه دربارشون صحبت کرد دلیلی نمیبینم وقتی تاد هاوارد میگه سالهاس دارم درباره ساخت این بازی فکر میکنم من قبولش نکنم چون چند تا از بهترین تک نفره های عمرم رو مدیون همین اقا هستم .

سه بار دیدم استارفیلد رو خیلی بلند پروازانه است برای همین باز تاخیر دادن خیلی کار شده روش .جزییات لباس ها ارت استایلش و .. شبیه یک اپرای فضایی میمونه ‌.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر