نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
مین مشکل ام پیسینگ خیلی بد نمایش بود. این همه اشغال برا چی نمایش می دین. نمایش سال قبل که ده دقیقه کمتر بود به مراتب پیسینگ بهتری داشت.
واقعا نمیدونم چه قدر بگم که این حرف درست و بجاست. واقعا نیمه میانی نمایش دلیلی بر وجود داشتن نداشت، بازی خوب خیلی معرفی شد منتها اینقدر وسط شون کلی بازی و محتوا بیخود و مضخرف نشون دادن که کیفیت کلی نمایش افت کرد.
مثلا دیابلو ۴ اسم کمی نیست که پشت بند نمایش اش دی ال سی نو وان کیرز از SoT نشون بدن که آدم از دنده پنج معکوس بده دنده یک.
این همه نمایش و ایونت دیگه در طول سال داریم، این بازی ها و … رو میزاشتن برای اون نمایش ها.
واقعا تیم مارکتینگ مضخرفه، مضخرف

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
465
کیفیت افتضاح استریم قشنگ گند زد به نمایش بازیها مخصوصا Forza Motorsport تا اینکه ویدیوهای 4K فورتزا رو دیدم.
اولین بازی واقعا Next-gen بهمراه 60 فریم + RayTracing ^:)^

خود کنفرانس هم فقط خوب بود برام. البته همون اولش که گفت همه بازیهایی که تا 12 ماه آینده منتشر میشن نمایش میدیم فهمیدم نمایش در چه حدیه. که خب عقلانی هم بود که دیگه نیان اشتباهات گذشته رو تکرار کنن با تریلرهای In-engine و CG

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
دوتا مشکل اصلی این شوکیس این بود که فقط رو بازی های ۱۲ ماه آینده تمرکز کرده بودن، میتونستن حداقل بازی‌های تا آخر ۲۰۲۳ رو بیارن و بعد اینکه هر چی بود و نبود رو چپونده بودن توش به این صورت که شروع و پایان عالی بود اون وسط ها در حد استیت او پلی های سونی بود:D میتونستن خیلی از اون بازی‌هارو بعد از شوکیس یا یه زمان دیگه نشون بدن

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
شوکیس که تقریبا میشه گفت داغونترین بود. اینهمه هایپ و آخرش هم این .... اصلا توجیهی نداره.
امااااا
آقا من شخصا از استارفیلد کف و خون قاطی کردم. نمیدونم چجوری بعضیا خوششون نیومد ولی من هنوز باورم نمیشه همچین عظمتی رو. به شدت پتانسیل یک انقلاب رو توی این ژانر داره و برای شخص من فوق العاده جهان هیجان انگیزی داره. من نمایش استارفیلد رو ۹.۵ از ۱۰ میدم ولی کل نمایش رو نمره ۴ از ۱۰.
شدیدا منتظر تجربه استارفیلدم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
یه ریلیزدیت حدودی با فوتیج دو دقیقه ای از موتوراسپورت دادن بعد ده نفر میریزن اینجا میگن رقیب، رقیبو به خاک میماله. جمع کنید بابا ضایست اصن اهل ریسینگ نیستید فقط دنبال مسخره بازی vs.

من امیدوارم موتوراسپورت در حد GT7 یا بهتر باشه.
کسایی که اهل این ژانرن هر دوتا این فرنچایز براشون ارزش داره اهل این بچه بازیام نیستن.

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
اون موقعی که پی اس تری و ایکس باکس داشتم فکر میکردم زمان پی اس فایو و ایکس باکس های بعدی چه بازی های خفن و چه گرافیک های خفنی قراره ببینم کلی خوشحال میشدم.8->:D
ولی هر چی بازی های جدید میبینم بیشتر ناامید میشم.
من سلیقه ام قدیمی شده یا نسل جدید خیلی عوض شدن؟ ~X(

دیابلو و استارفیلد نظرم جذب کرد فقط

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,407
نام
aliakbar
اگه نمایش ۶۰ دقیقه بود و با diablo 4 شروع و با starfield تموم میشد تا ۱۰ ساله دیگه هم نمایش رو دستش نمیومد
چنتا از بازیهای امشب به تنهایی میتونستن یه کنفرانس رو ساپورت کنن ولی با تشکر از صدا سیمای ایران واحد سیلیکون ولی یه جاهایی رو سعی میکردم فوروارد کنم
لیست بازیها رو با تریلی هم نمیشه کشید و به عنوان یه گیم پس یوزر خیلی حال کردم

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
avowed هم رفت سال دیگه :(
hellblade چرا نشون ندادن ؟!
هلبلید 2 تو گیم اواردز 2019 معرفی شد تو گیم اواردز 2021 نمایش داشت . ان شا الله به امید پیروزی حق بر باطل :D تو گیم اواردز 2022هم مبارزاتش رو نمایش میدن

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
من نظر خودمو رک میگم.انتظارم از بازی های مراسم همین بود. دیروز هم گفتم قرار خیلی ها حتی با نمایش های خوب هم آپیک فیل بشن که رخ داد‌.

استارفیلد فک بر انداز بود برام و خیلی خیلی باهاش حال کردم. یه جاهایی از گرافیک مثل بلند شدن و نشستن سفینه مشکل گرافیکی داشتی و کلیت بازی برای من خیلی جذاب بود.
موتور اسپورت واقعا خیلی جذاب بود ولی من خیلی سیم باز نیستم.
دی ال سی هات ولیز بی نهایت جذاب بود. حیف که در گیم پس نیست. امید داشتم وقتی این قدر امسال تعطیل هستن حداقل دی ال سی رو رایگان بدن رو گیم پس.
رد فال خوب بود، من دوست داشتم.
دیابلو خیلی عالی بود.
پلیگ تیل رو واقعا دوست داشتم. آسوبو واقعا داره به استدیو درجه یکی تبدیل میشه.
یکی دو تا از بازی های ایندی که دیدیم هم خیلی جذاب بود ولی اسمش الان خاطرم نیست.

اما به سری ایرادات خیلی بزرگ دارم به خود مراسم،
اولا ماکروسافت وقتی می خواد بیاد بگه فقط دوازده ماه بهتره قبلش مثل آدم اعلام کنه بازی های دوازده ماه آینده هست تا ملت هایپ رو کنترول کنند. اگر این سبک مارکتینگ معنی اش این باشه مثل سونی و نیتندو قرار هست کنفرانس های کوچک تر داشته باشیم من مشکلی باهاش ندارم ولی حتما باید قبلش این موضوع رو مشخص می کردن.
دومین مشکل ام پیسینگ خیلی بد نمایش بود. این همه اشغال برا چی نمایش می دین. نمایش سال قبل که ده دقیقه کمتر بود به مراتب پیسینگ بهتری داشت. سوال مهم تر اینه توی کنفرانس اکستندد چی قراره باشه؟
سومین مشکل تم نبود اواوود هست. همون موقع که استارفیلد تاخیر خورد گفتم احتمالا تمام بازی ها جا به جا میشن. این یعنی خیلی از بازی ها اعم از اواوود شش ماه جا به جا شدن و به نظر میاد هل بلید، پرفکت دارک، ایندی و غیره برن برای ۲۰۲۴ که واقعا فاجعه مدیریت پورتفو حساب میشه.
چهارمین مشکل اینه که وقتی بازی های درست و حسابی کم هست، چرا هیلو تو مراسم و تاتانکا نیست. اگر هیلو بره برای مراسم اکستندد واقعا شاهکار مارکتینگ رو دیدیم از دوستان.
پنجمین مورد، قرار دادن آپدیت های بازی های سرویس محور و قرار دادن بازی های پی سی لابه‌لای بازی های کنسولی هست. به طور مشخص ماکروسافت باید مراسم خاص خودش رو برای پی سی بزاره. به زور چپوندن این بازی ها تو کنفرانس قرار نیست هیچ کسی رو به این بازی ها جلب کنه.

در کل به کنفرانس با ارفاق ۷ میدم. امیدوارم مجبور نباشیم تا تابستون سال آینده برای یه مراسم دیگه صبر کنیم.
فکر میکنم یکی از بهترین کارهاشون نمایش بازی 12 ماه آینده بود وقتی بازی n سال دیگه معرفی میکنن نمایش گیم پلی درستی نمیتونه داشته باشه و نمایش بعدی هم همین میشه و ... باید یه جایی این چرخه شکسته میشد البته مثل اکثر کارهای بنیادی دیگه مایکروسافت با اعتراض همراهه ولی نتیجه خوبی داره
---------
تعدادی از کسانی که ناراحتن به این علته: IMG_20220613_010623.jpg
توقع بی جایی بوده
از اول هم معلوم بود و از اول هم اون افراد ناراحت بودن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نمایش از لحاظ گیم پس یه چیز خوب بود ولی از لحاظ انتظارات ضعیف بود.
لیست عناوین تا 6 ماهه اول 2023 اومد و نه avowed هست نه کنترا بند نه یکی از پروژه های نینجا تئوری، نه complusion نه راند هاوس نه ماشین گیمز.

2022-06-12_23-53-15.jpg

انتظار این همه تاخیر رو نداشتیم واقعا. ماکرو باید یه فکری به حال این موضوعات بکنه. کلی عنوان بود که انتظار نمایش ازشون داشتن درخواست عجیبی نبود،حتی با تاریخ 2024.
خوبه گیم پلی تو این نمایش نشون دادن ولی میشد با یه تریلر، حداقل از اونها همه یه چیزی شون میدادن و بجاش یکسری ا عناوینو از نمایش یا میبردن بیرون، یا کوتاه میکردن تایمشو.
حالا extended هست، حداقل بیان اونجا یکم بگن تو اینا چه خبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر