نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,271
نام
مــاکــان
بنظرم اگه بخوایم یک تیکه یا گل بین نمایش ها از مراسم امسال یادمون بمونه ، این صحنست که چاقو میاد بالا سلام میکنه میگه من نایفیم :)) :))

این قسمت رو بریدم و هی میزارم رو تکرار.
خیلی خوبه ، این بازی بعد ریلیز سرتاسر میم میشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
من اصلاً در جریان این بخش اضافه از مراسم ایکس باکس نبودم و همین‌طوری اتفاقی فهمیدم. اواخرش رسیدم و سازنده‌های Stalker 2 داشتن صحبت می‌کردن و خیلی سوزناک بود. :(
حتماً اون قسمت از برنامه رو ببینین. در مورد حمله روسیه به اوکراین بود و تفاوتی که توی شرایط این کشور و زندگی مردم و محیط کار استودیو ایجاد شد. مثلاً یکی‌شون یه جعبه نشون داد و گفت این مال گربه‌م بوده که توی این جنگ کشته شد. :( یا ۲،۳ تا از سازنده‌های بازی مثل طراح ارشد هوش مصنوعی، رفتن کمک نیروهای اوکراین برای دفاع مقابل روسیه.
بعدش هم یه لحظات کوتاهی از بازی Stalker 2 رو نشون داد که به نظرم زیاد چیز خاصی نبود، ولی اون بخش‌های اوکراین رو ببینین و لعنت بفرستین به پوتین.

a106954_.jpg

i947784_.jpg

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
بنظرم اگه بخوایم یک تیکه یا گل بین نمایش ها از مراسم امسال یادمون بمونه ، این صحنست که چاقو میاد بالا سلام میکنه میگه من نایفیم :)) :))

این قسمت رو بریدم و هی میزارم رو تکرار.
خیلی خوبه ، این بازی بعد ریلیز سرتاسر میم میشه.
بازی triple I دیگه به قول خودشون :))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من اصلاً در جریان این بخش اضافه از مراسم ایکس باکس نبودم و همین‌طوری اتفاقی فهمیدم. اواخرش رسیدم و سازنده‌های Stalker 2 داشتن صحبت می‌کردن و خیلی سوزناک بود. :(
حتماً اون قسمت از برنامه رو ببینین. در مورد حمله روسیه به اوکراین بود و تفاوتی که توی شرایط این کشور و زندگی مردم و محیط کار استودیو ایجاد شد. مثلاً یکی‌شون یه جعبه نشون داد و گفت این مال گربه‌م بوده که توی این جنگ کشته شد. :(
اون بخش در مورد گربه منو نابود کرد :(

کلا جنگ برای همه بده ولی من مدام فکرم میره سمت حیوون های خونگی که این وسط نمیدونن چه اتفاقی افتاده و تلف میشن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
خوب تریلر فورزا رو 4k دیدم
اول این که جزئیات خیلی وحشتناک بالا بود
ولی هنوز هم برام سواله که چرا نور پردازی و سطح تکسچرها خیلی حالت انیمیشنی داره
اما مهم ترین نکته اصلی گیم پلی اونم از کاکپیته

• Like
Reactions: Destro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟