نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
با این تاخیر و عدم عرضه استالکر وتوجه به عدم عرضه احتمالی فوزا موتور دقیقا چه عنوان aaa بجز هیلو از پایان 2019 ببعد داشته ایکس باکس . (هورایزن همیشگی و بازیای ایندی هم که بکنار)هی استودیو می خره هیچ خروجی نیست.

• Like
Reactions: {mobile-GAMER-117}

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
دسامبر امسال میاد چطور نمی رسه؟
البته اینا گفته بودن که اگه جنگ بشه بازی رو کنسل میکنن و من نمیدونم الان وضعیتش چطوریه ولی اینا استودیویی هستن که عادت زیادی به تاخیر دارن و اصلا بعید نیست که 2 3 سال تاخیر بزنن

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
دسامبر امسال میاد چطور نمی رسه؟
این بندگان خدا وسط جنگن
گفته بودن ادامه بازی رو میگذارن بعد از پایان جنگ
مگر اینکه شایعه ای که در مورد انتقال سازنده ها به چک بود حقیقت داشته باشه

تا جایی که من می دونم آخرین خبری که از استادیو اومد اول امسال بود و گفتن بازی از آگوست رفته ۸ دسامبر. آپدیتی بعد از اون ندادن که بازی تاخیر خورده شاید گزاشتن فعلا از Pre-order هاش پول در بیارن.
برای قبل از شروع جنگ بود.

از طرفی دو بازی انحصاری زمانی یا روز اول گیمپس هم هستند که ساخته روسیه و بلاروس اند. برای اونها هم معلوم نیست چه تصمیمی گرفته بشه

atomic heart و replaced

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این بندگان خدا وسط جنگن
گفته بودن ادامه بازی رو میگذارن بعد از پایان جنگ
تا جایی که من می دونم آخرین خبری که از استادیو اومد اول امسال بود و گفتن بازی از آگوست رفته ۸ دسامبر. آپدیتی بعد از اون ندادن که بازی تاخیر خورده شاید گزاشتن فعلا از Pre-order هاش پول در بیارن.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
the developer behind the upcoming S.T.A.L.K.E.R. 2, has released a video about the state of the studio in the midst of the Russian attack on Ukraine last week. In the video, the Ukrainian team confirms S.T.A.L.K.E.R. 2‘s development is on hold, as the team is focused primarily on the safety of workers and their families
کنسل نشه اومدنش در آینده پیشکش

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من که اصلا امید نداشتم استارفیلد امسال بیاد. حتا گاوم ممکنه تاخیر بخوره و بره برای سال بعد. فف16 هم که اصلا تکلیفش مشخص نیست. امیدوارم سریعتر یه کنفرانس بزارن ببینیم آخر سال چی میاد واقعا.

از استارفیلد انتظار نمیرفت. نمیدونم چرا جوگیر شدن تاریخ دقیق عرضه اعلام کردن.

به نظر من اتفاقا انتظار میرفت:D یعنی هم از مدل نمایش و چیزی که نشون دادن، هم تاریخ رندش مشخص بود صرفا سعی دارن یه چیزی آماده کنن برای نمایش مایکروسافت و هایپ راه بندازن. وگرنه همه میگفتن مشکوکه این تاریخ:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر