X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چرا منو توی این موقعیت قرار میدید :| به هر کدوم رای بدم عذاب وجدان می گیرم، پس اصلا رای نمی دم خیال خودمو راحت می کنم :D
:D
shutterstock-297886754-h-2017-min.png
جدی با چه متر و معیاری اینو درست کردی؟:D دیگه همه میدونن Aloy حتی از نظر ظاهری هم خوشگل نیست:p:D
صلح و صفا هم با زیر سوال بردن میازاکی نباید رایش حساب بشه:-" (و هرکی که به Ico رای نداد و به بلادبورن رای داده الان>:) )
درنتیجه نظرسنجی باطل است و پیش فرض هورایزن رو بفرستید بالا:D

---
در مورد نظرسنجی های آینده...
PC بگذارید! حمایت میشود! از XBOX که بازی انحصاری بیشتر و بهتری داره:p
1% فکر کن من میازاکی رو زیر سوال ببرم:D البته دوره زمونه جوریه که الان باید احتمال گند زدن هر کسی رو بدی. به قولی، هیچکس تا ابد جاودانه نیست (چقدر آشناست:-")
===
یکی از عجیب ترین پلات توییست های زندگی من وقتی اتفاق افتاد که تو گفتی پیش از میلاد مسیح پی سی گیمر بودی:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
مظلوم Horizon! :D
من فکر می‌کردم خیلی به همدیگه نزدیک باشن یا حتی Horizon یه ذره جلوتر باشه، ولی بعد از رأی دادن به Bloodborne و دیدن نتایج...!
خیلی دوست داشتم Horizon رو، ولی خب Bloodborne برای من چیز دیگه‌ای هست. قبلاً هم گفتم، زیاد حال و حوصله تکرار بازی‌های بالای ۲۰ ساعت رو ندارم و حتی به خاطر همین قضیه سراغ The Frozen Wilds هم نرفتم، چون سیو قبلیم پاک شده بود و حسش نبود از اول بشینم نسخه اصلی رو بازی کنم. یا مثلاً God of War که جزو محبوب‌ترین بازی‌های این سال‌های من هست ولی برای بار دوم سراغش نرفتم. ولی Bloodborne رو به خاطر DLC دوباره تجربه کردم و هر دو بار هم لذت دنیا و آخرت رو ازش بردم! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
من فکر می‌کردم خیلی به همدیگه نزدیک باشن یا حتی Horizon یه ذره جلوتر باشه، ولی بعد از رأی دادن به Bloodborne و دیدن نتایج...!
خیلی دوست داشتم Horizon رو، ولی خب Bloodborne برای من چیز دیگه‌ای هست. قبلاً هم گفتم، زیاد حال و حوصله تکرار بازی‌های بالای ۲۰ ساعت رو ندارم و حتی به خاطر همین قضیه سراغ The Frozen Wilds هم نرفتم، چون سیو قبلیم پاک شده بود و حسش نبود از اول بشینم نسخه اصلی رو بازی کنم. یا مثلاً God of War که جزو محبوب‌ترین بازی‌های این سال‌های من هست ولی برای بار دوم سراغش نرفتم. ولی Bloodborne رو به خاطر DLC دوباره تجربه کردم و هر دو بار هم لذت دنیا و آخرت رو ازش بردم! :D

گاو ۲۰۱۸ رو یه بار تموم کردی فقط؟ ناراحتم کردی :(
من هنوزم فکر میکنم باورم نمیشه بلادبورن رو جَویدم چون اصولا اعصاب ندارم صبر زیادی هم ندارم. یادمه داشتم میرفتم بیرون اما قبلش گفتم یه تستی بزنم دیدم چقدر سخته. تمام زمانی که بیرون بودم کلا به بازی فکر میکردم که میخوام چی کارش کنم :D تا باس Blood Starved Beast راحت رفتم اون به طور اساسی پارم کردم. ۱۲ ۱۳بار مُردم یکی ۲روز بازی رو ول کردم تا برگشتم زدمش و دیگه ۵ ۶بار خود بازی رو رفتم و dlc هم ۱باری که رفتم و ۱۰۰٪ کردمش واسه ۷پشتم بس بود :D به شدت لذتبخش بود این بازی. تنها سولزبورنی بود که تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. الان دارم جون میکنم دارک۳ رو تموم کنم هی نمیشه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
گاو ۲۰۱۸ رو یه بار تموم کردی فقط؟ ناراحتم کردی :(
من هنوزم فکر میکنم باورم نمیشه بلادبورن رو جَویدم چون اصولا اعصاب ندارم صبر زیادی هم ندارم. یادمه داشتم میرفتم بیرون اما قبلش گفتم یه تستی بزنم دیدم چقدر سخته. تمام زمانی که بیرون بودم کلا به بازی فکر میکردم که میخوام چی کارش کنم :D تا باس Blood Starved Beast راحت رفتم اون به طور اساسی پارم کردم. ۱۲ ۱۳بار مُردم یکی ۲روز بازی رو ول کردم تا برگشتم زدمش و دیگه ۵ ۶بار خود بازی رو رفتم و dlc هم ۱باری که رفتم و ۱۰۰٪ کردمش واسه ۷پشتم بس بود :D به شدت لذتبخش بود این بازی. تنها سولزبورنی بود که تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. الان دارم جون میکنم دارک۳ رو تموم کنم هی نمیشه :D
خیلی برام سخته بازی‌های طولانی و نیمه‌طولانی رو دو بار برم! گاوهای قبلی رو به محض تموم کردن می‌رفتم برای دور دوم ولی این یکی چون طولانی‌تر بود، با اینکه کیفیتش فوق‌العاده بود یه بار بیشتر بازی نکردم. :D
مثلاً سر The Witcher 3 هم این مشکل رو دارم. از یه طرف به طرز فجیعی دوست دارم دوباره تجربه‌ش کنم، ولی از اون طرف حوصله ندارم اون همه ساعت بازی کنم.
واقعاً چیز تر و تمیزی بود Bloodborne. البته من به طور کلی عاشق این سری هستم و تک‌تک نسخه‌ها رو دوست دارم، از جمله نسخه دوم که منتقد زیاد داره. از نظر سختی هم برای من اولین Dark Souls سخت‌ترین بود (هنوز هم به چاق و لاغر که فکر می‌کنم بدنم می‌لرزه! :|) و بعدش Bloodborne و بعد هم 2 و در نهایت 3. :D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
خیلی برام سخته بازی‌های طولانی و نیمه‌طولانی رو دو بار برم! گاوهای قبلی رو به محض تموم کردن می‌رفتم برای دور دوم ولی این یکی چون طولانی‌تر بود، با اینکه کیفیتش فوق‌العاده بود یه بار بیشتر بازی نکردم. :D
مثلاً سر The Witcher 3 هم این مشکل رو دارم. از یه طرف به طرز فجیعی دوست دارم دوباره تجربه‌ش کنم، ولی از اون طرف حوصله ندارم اون همه ساعت بازی کنم.
واقعاً چیز تر و تمیزی بود Bloodborne. البته من به طور کلی عاشق این سری هستم و تک‌تک نسخه‌ها رو دوست دارم، از جمله نسخه دوم که منتقد زیاد داره. از نظر سختی هم برای من اولین Dark Souls سخت‌ترین بود (هنوز هم به چاق و لاغر که فکر می‌کنم بدنم می‌لرزه! :|) و بعدش Bloodborne و بعد هم 2 و در نهایت 3. :D
البته دارک یکو بعد بلادبورن و dlc های دارک 3 بری عین جوک میمونه :D من نسخه ریمستر یکو رفتم فقط یه مقدار سر فور کینگز اذیت شدم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
البته دارک یکو بعد بلادبورن و dlc های دارک 3 بری عین جوک میمونه :D من نسخه ریمستر یکو رفتم فقط یه مقدار سر فور کینگز اذیت شدم.
من هنوزم Nioh رو از سولزبورن ها خیلی سخت تر میدونم....واقعا پوست من رو اون بازی کند.:D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من هنوزم Nioh رو از سولزبورن ها خیلی سخت تر میدونم....واقعا پوست من رو اون بازی کند.:D
متاسفانه هیچکدوم از نسخه های نیوه رو نرفتم هنوز :(
اهان سکیرو هم از همشون اسونتره :Dفقط دور اول چون اشنایی نداری با سبکش سخت تر نشون میده.

brity

کاربر سایت
Jul 7, 2020
7
بلادبورن یه ساعت بازی کردم دیگه نتوانستم بازیش کنم یک بخاطر سختی بازی دومی هر کاری کردم نتوانستم با بازی ارتباط برقرار کنم.
به این دو تا نظر سنجی به horizon zero dawn رای دادم چون واقعا یکی از لذت بخش ترین بازیها بود مخصوصا اگه رو یه تلویزیون فورکی پلی 4پرو داشته باشی گرافیک اینقدر زیبا هست که غرق بازی میشه (دیگه هیجان بازی سر به سر روبات ها بزاری :x)
حرف nioh شده
با گیم پلی این بازی خیلی راحتر میتونم کنار بیام تا بلادبورن

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
نه بابا! این بلادبورن کاملا پتانسیل فینالیست شدن رو داره:|
طرفداراش شدیدا متعصبن:))
یعنی غیر از همین GOW 2018 و TLOU (و کمی U2 و GOW2 ) بعید میدونم بازی دیگه ای تو کل این نظرسنجی باشه که بتونه باهاش رقابت کنه:-" همین GOW و TLOU هم ممکنه خطرناک باشه وضعشون! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر