X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من طرفدار بثسدا هستم ولی تاد هاوارد رو خیلی mehم به خودش و شخصیتش ولی دروغ کجا گفته؟ ?

Fallout 76 که داغون‌ترین پروژه کاریشه همون چیزی بود که نشون دادن و معرفی کردن دیگه، این که از لحاظ فنی فاجعه بود و تو اجرا تو زرد از آب درومد که دروغ هاوارد نیست.

اسکایریم، Fallout 4، آبلیویون همه همونی که معرفی شدن بودن.

از اینور مولینو اون کیوب کوفتی رو معرفی کرد که یطوری شده بود انگار وسطش راز هستی رو گذاشته بی‌شرف. اون از چاخان‌هاش سر Fable و مای‌لو. کلا اگر معیار دروغ‌گوییه مولینو بی‌رقیبه.

ویل رایت سر Spore، خدای خدایان دروغگویی شان موری سر No Man's Sky، کریس رابرتس بخاطر Star Citizen و تیم Crackdown 3 همه لایق‌تر از هاواردن بنظرم

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من طرفدار بثسدا هستم ولی تاد هاوارد رو خیلی mehم به خودش و شخصیتش ولی دروغ کجا گفته؟ ?

Fallout 76 که داغون‌ترین پروژه کاریشه همون چیزی بود که نشون دادن و معرفی کردن دیگه، این که از لحاظ فنی فاجعه بود و تو اجرا تو زرد از آب درومد که دروغ هاوارد نیست.

از اینور مولینو اون کیوب کوفتی رو معرفی کرد که یطوری شده بود انگار وسطش راز هستی رو گذاشته بی‌شرف. اون از چاخان‌هاش سر Fable و مای‌لو. کلا اگر معیار دروغ‌گوییه مولینو بی‌رقیبه.

ویل رایت سر Spore، خدای خدایان دروغگویی شان موری سر No Man's Sky، کریس رابرتس بخاطر Star Citizen و تیم Crackdown 3 همه لایق‌تر از هاواردن بنظرم

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

این Star Citizen رو نمیدونم چه وعده هایی درموردش داده شده بوده ولی اخیرا وضعیتش رو دنبال کردین؟ مثل اینکه الان ورژن آلفا قابل بازیه و Digital foundry هم توی ۳ تا ویدیو (که آخریش برای ۶ ماه قبله) بررسیش کرده بود و بر اساس اونا به نظرم خیلی چیز پشم ریزونی به نظر میرسید:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این رو هم دیدم ولی بازم دروغ نیست ?

سیستم Radiant AI رو از Oblivion شروع کردن، تو اسکایریم و فال‌اوت بهترش کردن؛ هرچند ناقصه هنوز ولی دروغ نیست. NPCها واقعا روتین دارن و کارای غیر اسکریپت انجام میدن.

اون یکی ماموریت بی‌نهایت هم Radiant Questئه که هست دیگه ? منطقا اسکایریم هیچوقت تموم نمیشه ولی خب اون end game contentش یچیزای تکراریه که تا بی‌نهایت میرن.

یه دلیل دیگه اینکه چسبیدن به این انجین بی‌خودشون هم mod community محشرشه که هنوز داره محتوای جدید میاد واسش.

میگم اغراق می‌کنه، ولی تکنیکلی دروغ نیست. یا همون Blades مدام براش آپدیت میاد و برای بازی موبایل چیز impressiveایه

• Like
Reactions: Dreadlord

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این رو هم دیدم ولی بازم دروغ نیست ?

سیستم Radiant AI رو از Oblivion شروع کردن، تو اسکایریم و فال‌اوت بهترش کردن؛ هرچند ناقصه هنوز ولی دروغ نیست. NPCها واقعا روتین دارن و کارای غیر اسکریپت انجام میدن.

اون یکی ماموریت بی‌نهایت هم Radiant Questئه که هست دیگه ? منطقا اسکایریم هیچوقت تموم نمیشه ولی خب اون end game contentش یچیزای تکراریه که تا بی‌نهایت میرن.

یه دلیل دیگه اینکه چسبیدن به این انجین بی‌خودشون هم mod community محشرشه که هنوز داره محتوای جدید میاد واسش.

میگم اغراق می‌کنه، ولی تکنیکلی دروغ نیست. یا همون Blades مدام براش آپدیت میاد و برای بازی موبایل چیز impressiveایه
ببین چیزایی که میگه، حتی اگه کلامی دروغ نباشن،آگاهانه چیزایی رو القا میکنن که خیلی فاصله داره با واقعیت.
مولینیو که کلا آدم چاخانیه. ولی اثرگذاریش و بازی هایی که کار کرده اندازه بازی های تاد هاوارد نبودن.

هاوارد سر ۲ تا فالوت اخر خوب دروغ گفت به نظر من. بحث سر بد یا خوب بودن و به طور کلی کیفیت بازی ها نیست ولی یه جوری حقایق بازی رو میپیچونه تو حرفاش که به نظرم فرقی با دروغ نداره. :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مولینکس مگه یه برند آبمیوه گیری نبود؟
لوازم خونگی هست. از قهوه ساز گرفته تا آبمیوه گیر و پیتر. روی واقعیت مجازی بدون استفاده از موارد توهم زا هم یه سری کار کردن ولی نتیجه ای نداد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,510
نام
محمد
لوازم خونگی هست. از قهوه ساز گرفته تا آبمیوه گیر و پیتر. روی واقعیت مجازی بدون استفاده از موارد توهم زا هم یه سری کار کردن ولی نتیجه ای نداد.
اینکه اول لوبیا فروش بوده راسته؟:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینکه اول لوبیا فروش بوده راسته؟:D
Due to the game's failure, Molyneux retreated from game design, and started Taurus Impex Limited—a company that
exported baked beans to the Middle East—with his business partner Les Edgar.
:D

حالا نه فقط این. کوجیما، سودا 51 و چند تای دیگه شغل های بعضا عجیب و غریبی داشتن قبل از ورود به بازیسازی:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,510
نام
محمد
:D

حالا نه فقط این. کوجیما، سودا 51 و چند تای دیگه شغل های بعضا عجیب و غریبی داشتن قبل از ورود به بازیسازی:D
کوجیما رو نمیدونم ولی سودا فک کنم توی سرد خونه کار میکرد:))ایشون واقعا عجیب بود.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر