X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
انصافا این ایده کی بوده؟:D
خودم:D البته میخواستم یه چیز دیگه بذارم ولی یه دفعه توی نت چشمم خورد به یه مقاله راجع به بزرگترین دروغ گوهای صنعت بازی و اسم این 2 بزرگوار اونجا میدرخشیدن:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,718
نام
Ebrahim
خودم:D البته میخواستم یه چیز دیگه بذارم ولی یه دفعه توی نت چشمم خورد به یه مقاله راجع به بزرگترین دروغ گوهای صنعت بازی و اسم این 2 بزرگوار اونجا میدرخشیدن:D

حدس می زدم کار خودت باشه علی؛ از بس تاد هاوارد رو دوست داری!:D

@Destruction :D>:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پ.ن: یکی ما رو با مولینیکس آشنا کنه! ببینیم انگشت کوچیکه استاد تاد میشه یا نه؟:D
Oh oh oh sweet little child:D
فقط در این حد بگم که تاد هوارد در بهترین حالت شاگرد تنبل کلاسش حساب میشه:D

گوشه این از دروغ های این بشر:

I had the pleasure of meeting Peter once while at Uni, and I can confirm he is a charming chap. That being said, I’m not sure I would trust him to tell me the time, let alone believe what he promises about a game he’s involved with.

Remember when he claimed that if your character knocked an acorn off a tree on Fable 2 that a new tree would grow thanks to that acorn? Yeah, that never happened, and that is just one of the many, many lies he has put out over the years.

Here are just a few more:

• Female playable characters
  • An open world that could be explored by and path (as in The Elder Scrolls)
  • A quest system in which tasks could be “stolen” (taken before you do) by NPC’s, creating dynamic rivalries with other heroes
  • Permanent marks on trees
  • A posse system; townsfolk would gather together and hunt you down when you started causing trouble
  • A revenge system; the sons of those you had killed would, eventually, grow and train to become lethal warriors, tracking you down for vengeance.
  • “The best RPG ever” -Actual quote from magazine interviews
  • The ability to marry and have children
  • When you die, your children were supposed to carry on your quest for you.
  • Real time ageing, including deaths due to natural causes.
He is easily one of the biggest liars in video game history.
تازه این فقط Fable 2 بود.

tenofdr.gif

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,420
نام
محمد
Oh oh oh sweet little child:D
فقط در این حد بگم که تاد هوارد در بهترین حالت شاگرد تنبل کلاسش حساب میشه:

گوشه این از دروغ های این بشر:

تازه این فقط Fable 2 بود.

View attachment 161912
خیلی از چیزایی که گفته دو نسل بعد هم در این حد انجام داده نشده!:))
سر فیبل 3 چی گفته؟یادمه حرف اش این بود خیلی هایپ اش میکرده، میگفته: بازی قبلیم آشغال بود، اینی که دارم میسازم شاهکاره:)):D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی از چیزایی که گفته دو نسل بعد هم در این حد انجام داده نشده!:))
سر فیبل 3 چی گفته؟یادمه حرف اش این بود خیلی هایپ اش میکرده، میگفته: بازی قبلیم آشغال بود، اینی که دارم میسازم شاهکاره:)):D
لعنتی جنسی که میزده خوب بوده:D دو نسل پیش توهم چیزایی رو توی بازیش زده بود که این نسل توی RDR2 انجام شد:))

در مورد فیبل 3 چیزی نمیدونم ولی فکر کنم بزرگترین دروغش سر Project Milo بوده:D انگار بمب اتم زده باشن توی صنعت بازی، چند سال طول کشید تا ریکاوری کنه این صنعت.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
استاد مولینیو اصلاً جایگاهش در حدیه که meme مخصوص خودش رو داره! :D

4jnh_198.jpg

شکی در خفن بودن این آدم نیست و کسی که Black & White و Fable رو ساخته آدم بزرگیه، ولی خب دروغ‌ها یا بهتره بگیم اغراق‌هاش هم در همون حد بزرگ بوده! :D

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
Do you think that you’re a pathological liar?
این سوالی بود که RPS تو مصاحبه با مولینیو پرسید:Dمولینیو هم دروغگوئه هم اسهول( به خصوص سر جایزه curiosity).اگه بخوام اونطور که لایق مولینیوئه با یکی مقایسه اش کنم، قوانین سایت رو زیر پا گذاشتم:-" متاسفانه تو این نسل حضور خاصی نداشت و هاوارد بیشتر به چشم اومد وگرنه هاوارد در مقابل مولینیو مثل نوید محمد زاده است در برابر دنیل دی لوئیس:D
مولینیو خود اصله، شاهرگ، استاد، اسطوره\m/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم تاد بیشتر عروسک خیمه شب بازی بتزدا بود که فرستادنش جلو سر 76 مثل سگ ترول بشه:D کارش با اسکایریم خیلی خوب بود ولی یکی دو بار هم خودش مشکل پوستی و خارش داشت:D

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر