X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من رو چیکار دارید این وسط :-"
ولی در کل یوشیمیتسو خیلی هم بچه باحالیه! :x تازه اگر یوشیمیتسو هم نبود اینجا،احتمال اینکه به اون 2تای دیگه رای بدم بیشتر از گزینه ی مورد نظر احسان و رفقا بود:-" اون 2تا بس خفن تر میزنند >:) :-"

hjaq7seuiutomnefhgng.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من رو چیکار دارید این وسط :-"
ولی در کل یوشیمیتسو خیلی هم بچه باحالیه! :x تازه اگر یوشیمیتسو هم نبود اینجا،احتمال اینکه به اون 2تای دیگه رای بدم بیشتر از گزینه ی مورد نظر احسان و رفقا بود:-" اون 2تا بس خفن تر میزنند >:) :-"

نتیجه ای نمی تونم بگیرم جز اینکه تو و وحید جفتتون یائویی تشریف دارید :D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
@Akiba بیا بغل خودم :bighug: :D

- - -ویرایش - - -

تکن فن واقعی هیچوقت همچین کاری نمیکنه :D بره به دوتا پا کت و کلفت رای بده :D پا که نیستن :D مفتول 25 هستند :D
یوشی رو خراب کردن هر شماره هم که اومد هی خرابتر شد:d اون کسی که این بلا رو سرش اورد و باید بگیری همین بلا رو سر خودش بیاری بگی اخه مرتیکه این چه طراحیه که کردی:d . طراحی یک شخصیت تاثیر خیلی زیاد داره تو محبوب شدن . مثلا الان جین یکی از محبوبترین شخصیتهای مرد تو تکنه اگه بد طراحیش میکردن اینقدر محبوب نمیشد:d درسته یوشی تغییرات زیادی درش ایجاد شد ولی این تغییرات که بهش دادن کلا ایراده و خراب کردن این شخصیتو . مثلا اگه یادتون باشه جین هم از تو تکن 5 کلا عوض شد استایلش کامند لیستش کلا همه چیش عوض شد یعنی وقتی میدیدیش میگفتی این جین نیست یه شخصیت دیگه ست ولی به درستی تغییرش دادن و کار کاملا بجایی هم بود:d دویل جین رو از جین کاملا جدا کردن الان هر کدوم کامند لیست های مربوط به خودشونو دارن

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
فقط یوشیمیتسو.خودمم هم نمی دونم چرا تو نظر سنجی ها می بینمش ناخودآگاه نظرم به رای دادن بهش جلب می شه:d
==============
کلا با SF حال نمی کنم:p (الان که علی و احسان بیان)):d
ولی خدایی جوری که چون لی رای آورده جین این طوری رای نمی اورد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نتیجه ای نمی تونم بگیرم جز اینکه تو و وحید جفتتون یائویی تشریف دارید :D
اینا اصلا قیافشون به این چیزا نمیخوره که Yaoi باشیم:D یکی از یکی غول تشن تر :)) >:)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرد حسابی من تازه الان معنی کلمه Yaoi رو سرچ کردم :| :D خیلی بی تلبیتی :D

خب وقتی از چونلی که یکی از پوشیده ترین بانوهای صنعت گیمه (کاستوم اصلیشو میگم ، باقی دم و تشکیلات که فن سرویسه) خوشت نمیاد و میگی مورد داره و از اون ور امیر آب دهنش برای چند مرد زمخت و داغون میره چی می تونم بگم :D یائویی ـین دیگه :D

===

تازه Ki چونلی هم آبه :D به نکته ی ظریفش دقت کردید ؟ چونلی ، سبک کنگفوی چنی ، Ki ـی آب و این جمله ی معروف از بروس لی :

Be Water , My Friend

tiam2xq13snjutckjspv.gif

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خب وقتی از چونلی که یکی از پوشیده ترین بانوهای صنعت گیمه (کاستوم اصلیشو میگم ، باقی دم و تشکیلات که فن سرویسه) خوشت نمیاد و میگی مورد داره و از اون ور امیر آب دهنش برای چند مرد زمخت و داغون میره چی می تونم بگم :D یائویی ـین دیگه :D

===

تازه Ki چونلی هم آبه :D به نکته ی ظریفش دقت کردید ؟ چونلی ، سبک کنگفوی چنی ، Ki ـی آب و این جمله ی معروف از بروس لی :

Be Water , My Friend

tiam2xq13snjutckjspv.gif
احسان چه جالب پس TTT2 این Ki رو از SF الهام گرفته:d تو تکنم میتونی واسه شخصیت ها Ki بذاری:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان چه جالب پس TTT2 این Ki رو از SF الهام گرفته:d تو تکنم میتونی واسه شخصیت ها Ki بذاری:d

یه جورایی آره :D چون توی SF یه تعداد محدودی از کرکترها از Ki استفاده میکنن و هر Ki هم به یکی از عناصر طبیعی لینک میشه :D (البته اون اوایل KOF یا بهتر بگم Fatal Fury هم از همچین چیزی تقلید کرد :D) البته این حرکت هارادا فک کنم اشاره به TXSF هم باشه ، چون بیشتر تست های بازی روی همین TTT2 انجام شد :D یا حتی گیم پلی چونلی اولین بار روی کرکتر نینا توی TTT2 سوار شد :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
kvtpix2h2gmnpl0w4lzk.gif

شیه شیه :D
بانو چونلی همین الان بهم گفت از تمام کسایی که بهش رای دادن تشکر می نوماید :D
و خب بردیم :D

y9xm5u8cco74k2sci1zi.gif

پ.ن : اون 16 نفر گمراه هم منتظر باشن که همانا عذابی گرخناک بهشون وعده داده شده :D

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
واقعا روز سیاهی که این دختره ایکبیری از Yoshimitsu sensei ببره باید امروز رو عزای عمومی اعلام کنن.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
واقعا روز سیاهی که این دختره ایکبیری از Yoshimitsu sensei ببره باید امروز رو عزای عمومی اعلام کنن.
چونلی دیگه هرچی باشه(که هیچیشم نیست خیلی هم عالی :D) دیگه ایکبیری نیست.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
چونلی دیگه هرچی باشه(که هیچیشم نیست خیلی هم عالی :D) دیگه ایکبیری نیست.

بابا پاهای دختره به اندازه هیکل چهارتا هیاچی ماشیماست. دخترای فایتر باید کاوایی باشن نه مثل این که پاهاش به اندازه چهل ستونه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر