X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی من نگفتم دوستی توی شخصیت ناروتو بد نمایش داده شده، من گفتم لوفی و مفهومی که از دوستی توی شخصیتش و کلا وان پیس هست، به نظر من، از ناروتو خیلی بهتر و جا افتاده تره.

وان پیس رو دیدی علی؟ :D برای مثال اگه آرک پیوستن چوپر به گروه رو ببینی قشنگ متوجه منظورم میشی. :D

علی لوفی قهرمانه عمل میکنه درسته، اما باز هم قهرمان به معنای کلاسیک کلمه نیست! دانته هم قهرمانانه عمل میکنه، اما قهرمان نیست. ضد قهرمانه. لوفی آدم بدی نیست، همونطور که دانته نیست، اما قهرمان هم نیست.
حقیقتش نه مرتضی. وان پیس رو خیلی کم دیدم. اصلا نتونستم با این انیمه ارتباط برقرار کنم. حالا شاید شروعش اینطوریه و بعدا خوب میشه اما اینقدر بد پیش رفت که زده شدم ازش. باید یه فرصت دیگه بهش بدم:biggrin1:

منظورتونو متوجه شدم:biggrin1: در مورد ناروتو هم خودش نمیخواد قهرمان باشه:biggrin1: لقبیه که بقیه بهش دادن:biggrin1:
================
بیایین این 2تا شخصیت رو از نظر قدرت بررسی کنیم:biggrin1: تکنیک ها و مهارت ها:biggrin1: شروع کنین تا من بیام:biggrin1:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
@Akiba
تو که زحمت میکشی این amv هارو میزاری نمیشه مستقیمشون هم کنی، برای ما ها که شیلتر شکن نداریم!:|

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
حقیقتش نه مرتضی. وان پیس رو خیلی کم دیدم. اصلا نتونستم با این انیمه ارتباط برقرار کنم. حالا شاید شروعش اینطوریه و بعدا خوب میشه اما اینقدر بد پیش رفت که زده شدم ازش. باید یه فرصت دیگه بهش بدم:biggrin1:

منظورتونو متوجه شدم:biggrin1: در مورد ناروتو هم خودش نمیخواد قهرمان باشه:biggrin1: لقبیه که بقیه بهش دادن:biggrin1:
================
بیایین این 2تا شخصیت رو از نظر قدرت بررسی کنیم:biggrin1: تکنیک ها و مهارت ها:biggrin1: شروع کنین تا من بیام:biggrin1:
منم یک فرصت دوباره ی زندگی بهت میدم تا ارتباط برقرار کنی! نکردی===> مرگ! :)

ناروتو که میخواد هوکاگه و قهرمان دهکده بشه:-" کجا نمیخواد قهرمان بشه؟‌:-"
---
همون عکس بالایی کافیه برا قدرت >:)
Gear Secondo ! ( اون o آخر ژاپنیشه! چقدر خفن بود اولین بار که زد :((‌)

@Akiba
تو که زحمت میکشی این amv هارو میزاری نمیشه مستقیمشون هم کنی، برای ما ها که شیلتر شکن نداریم!:|
الان نت برای آپلود ندارم! مستقیمم بلد نیستم:-" علی دانته میتونه زحمتش رو بکشه! >:)
یک سریش رو یا خودم قبلا آپلود کردم یا توی AW هست... این متاسفانه جزو اونا نبود:( (البته الان چک کردم گویا اونا پاک شدن کلا! :| علی دانته رو صدا بزنید :))‌)

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
خوب من یک عدد AMV فعلا بزارم ، در رابطه با وان پیس و ناکاما و این حرفا! :-" البته چون سریع میره شاید اونایی که ندیدن وان پیس رو نفهمن چی به چیه! اما خوب...خوبه! ببینید >:)

ASMV - One Piece - Nakamas Until The End - Dream Chasers [HD]

watch?v=Tl3ljzf_IzU
لینک مستقیم: دانلود فایل ASMV-One-Piece-Nakamas-Until-The-End-Dream-Chasers-[HD]

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم یک فرصت دوباره ی زندگی بهت میدم تا ارتباط برقرار کنی! نکردی===> مرگ! :)

ناروتو که میخواد هوکاگه و قهرمان دهکده بشه:-" کجا نمیخواد قهرمان بشه؟‌:-"
---
همون عکس بالایی کافیه برا قدرت >:)
Gear Secondo ! ( اون o آخر ژاپنیشه! چقدر خفن بود اولین بار که زد :((‌)
به خدا اگر راسنگان را در دست راست و چیدوری را در دست چپم بگذارید، هرگز به جرگه کلاه حصیری های خائن نمیپیوندم>:):d

مردک، هوکاگه شدن به مهنی قهرمان بودن نیست. همونطور هم که گفتم، مردم به ناروتو میگن قهرمان. خودش به خودش نمیگه:d و اینکه اصن باشه. نشونه قدرتشه که تونسته 5 ملت رو متحد کنه>:)
============
در مورد قدرت هم بحثی نیست. فقط کافیه ناروتو بره توی حالت 6 طریقت + حالت سیجتسو + چاکرای کیوبی>:):d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به خدا اگر راسنگان را در دست راست و چیدوری را در دست چپم بگذارید، هرگز به جرگه کلاه حصیری های خائن نمیپیوندم>:):d

مردک، هوکاگه شدن به مهنی قهرمان بودن نیست. همونطور هم که گفتم، مردم به ناروتو میگن قهرمان. خودش به خودش نمیگه:d و اینکه اصن باشه. نشونه قدرتشه که تونسته 5 ملت رو متحد کنه>:)
============
در مورد قدرت هم بحثی نیست. فقط کافیه ناروتو بره توی حالت 6 طریقت + حالت سیجتسو + چاکرای کیوبی>:):d

هاكي فاتح ;;)>:)

در مورد باقي حرفات هم شايد ناروتو به خودش نگه قهرمان ولي تمام رفتار و كاراش دقيقا كارايي كه يه قهرمان Generic انجام ميده در حالي كه لوفي واقعا يه شخصيت يونيكه :d درضمن تا اونجايي كه ما يادمونه حرفا و تهديد هاي يه بنده خدايي *سرفه* توبي *سرفه* باعث شد ملت (از ترس) با هم متحد بشن، نه چيز ديگه اي :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هاكي فاتح ;;)>:)
یکی از دلایل دیگه ای که از وان پیش خوشم نمیاد این حرکاتشونه:d یه جور شاد و شنگولن:d ولی حرکات تک تک شخصیت های ناروتو فوق العاده و یونیک طراحی شدن. یعنی کالکشن حرکاتی که توی کل انیمه هست به طرز وحشتناکی زیاد و منحصر به فرد هست و هر کسی شیوه خاصی برای نابود کردن حریفش داره:d خود ناروتو هم که از کالکشن راسنگان بگیر تا انواع هنتای جتسو;;):d
البته این توضیحات برای دار و دسته کلاه حصیری ها بی فایده هست8-|:d
در مورد باقي حرفات هم شايد ناروتو به خودش نگه قهرمان ولي تمام رفتار و كاراش دقيقا كارايي كه يه قهرمان Generic انجام ميده در حالي كه لوفي واقعا يه شخصيت يونيكه
yahoo_4.gif
درضمن تا اونجايي كه ما يادمونه حرفا و تهديد هاي يه بنده خدايي *سرفه* توبي *سرفه* باعث شد ملت (از ترس) با هم متحد بشن، نه چيز ديگه اي
yahoo_4.gif
همونطور که 125 بار گفتم، قهرمان بودن ناروتو حرف مردم هست. حتی قهرمان بودنش هم هیچ مشکلی نداره و چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه
yahoo_4.gif

نمیتونی منکر این بشی ناروتو نجی رو آدم کرد، گارا رو آدم کرد و نجات داد، ساسکه رو آدم کرد، ناگاتو رو به راه راست هدایت کرد، کیوبی رو رام کرد، با تمام جینچوریکی ها رفیق شد و n تا چیز دیگه
yahoo_4.gif
فقط کافیه یه دست دیگه نگاه کنی و ببینی قبل از جنگ اوضاعشون چجوری بوده و چجوری تمام روستاها به خون هم تشنه بودن
yahoo_4.gif
فرق این جنگ با جنگ ها قبلی اینه که ملت ها به جون هم نیوفتادن بلکه با هم متحد شدن و اونم فقط به خاطر ناروتو بوده
yahoo_4.gif
وگرنه اینجا هم باز همدیگه رو پاره میکردن
yahoo_4.gif
البته همین الان هم همونا هستن ولی تحت تاثیر ناروتو قرار گرفتن و فهمیدن میتونن آدم باشن
yahoo_4.gif
بله آقا
yahoo_4.gif
کاری که ناروتو کرده رو لوفی تو عمرش نکرده
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یکی از دلایل دیگه ای که از وان پیش خوشم نمیاد این حرکاتشونه:d یه جور شاد و شنگولن:d ولی حرکات تک تک شخصیت های ناروتو فوق العاده و یونیک طراحی شدن. یعنی کالکشن حرکاتی که توی کل انیمه هست به طرز وحشتناکی زیاد و منحصر به فرد هست و هر کسی شیوه خاصی برای نابود کردن حریفش داره:d خود ناروتو هم که از کالکشن راسنگان بگیر تا انواع هنتای جتسو;;):d
البته این توضیحات برای دار و دسته کلاه حصیری ها بی فایده هست8-|:d
بله خب درست ميگي، توي ناروتو فقط خود ناروتو از راسنگان استفاده ميكنه و اينطوري نيست كه كس ديگه اي بلد باشه ازش استفاده كنه (نه استادي، نه پدري، نه رفيقي) ولي توي وان پيس فقط يكي دوتا تكنيك وجود داره و همه ازش استفاده ميكنند، مثلا گومو گومونو راكت يا بازوكا يا يوفو يا پيستول يا مثلا Second Gear يا Third Gear و... اينطوري هم نيست كه مثلا سبكاي مختلف داشتن باشن كه يكيشون فقط با پاهاش بجنگه، يكي شمشيرزن باشه و... Oh Wait :d;;)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اه اه این چه نظرسنجی ایه !؟ :-l [-(
آکیبا به لــ(ر)ــوفی رای داد من هم به ناراتو رای میدم :>

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بله خب درست ميگي، توي ناروتو فقط خود ناروتو از راسنگان استفاده ميكنه و اينطوري نيست كه كس ديگه اي بلد باشه ازش استفاده كنه (نه استادي، نه پدري، نه رفيقي) ولي توي وان پيس فقط يكي دوتا تكنيك وجود داره و همه ازش استفاده ميكنند، مثلا گومو گومونو راكت يا بازوكا يا يوفو يا پيستول يا مثلا Second Gear يا Third Gear و... اينطوري هم نيست كه مثلا سبكاي مختلف داشتن باشن كه يكيشون فقط با پاهاش بجنگه، يكي شمشيرزن باشه و... Oh Wait :d;;)
اصلا ربطی نداره:d توی ناروتو طبقه بندی چاکرا و همینطور قدرت چشم ها رو داریم که باعث میشه هر کسی یه سری فنون مختص چاکراش یا چشمش رو داشته باشه اما باقی فنون رو خودش اختراع میکنه:d مثلا گاتسوگا مال خاندان کیبا، گوکاکیو ناجتسو مال خاندان اوچیها و به طور کلی اونایی که چاکرای آتش دارن. ولی مثلا راسن شوریکن رو فقط ناروتو میتونه بزنه:d شینرا تنسی و چیباکو تنسی فقط یاهیکو (با ابهت ترین حرکت کل شخصیت های ناروتو:d) و ...
تازه بحث یونیک بودن رو بذاریم کنار، تکنیک ها و فنون های شخصیت های ناروتو چشم نواز تر و قشنگ تر هم هست:d #فکت_شدید_خطرناک:d

تنها شخصیتی که میشه باهاش ارتباط برقرار کرد، زورو هست (روح ورجیل رو توش دیدم:d)

پ.ن: همین الان یادم اومد گفتی لوفی مثل ناروتو هی خودنمایی نمیکنه...
لوفی که به هر کسی میرسه میگه میخوام پادشاه دزدای دریایی بشم:d الان این رو به عمه من میگه؟:d بعد این خودنمایی نیست و کار ناروتو خودنمایی هست؟:d
ناروتو
biggrin1.gif
:bighug:
یاد بگیر علی
biggrin1.gif
آتی هیچوقت خیانت نمیکنه
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من که هیشکدومو نمی شناسم ولی با توجه به عکسا از لوفی بیشتر خوشم اومد، بهش رای دادم :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر