X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من هم لوفی و هم ناروتو رو دوست دارم و هر دوتاشون هم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن. اما لوفی یه چیزی داره که باعث میشه من بیشتر از ناروتو دوستش داشته باشم. یه چیزی که شخصا بیشتر باهاش ارتباط برقرار می کنم. لوفی یه انسان آزاده. هدفش هم از پادشاه دزدان دریایی شدن هم تبدیل به آزادترین فرد روی زمین شدنه، نه پول و ثروت.
هر دوتای این شخصیت ها به دوستی اهمیت میدن، اما راستشو بخواین، "ناکاما" های لوفی، رابطه ای که بینشون هست و کلا مفهوم ناکاما بودن رو واقعا نمی تونم در مقابل رابطه ناروتو و ساسکه قرار بدم. روابط لوفی با ناکاما هاش واقعا یه چیزه خاصه. برای اینکه عمق این رابطه رو درک کنین، نه تنها ارجاعتون میدم به آرک قبل از جدا شدن اعضای کلاه حصیری ها، بلکه به کل وان پیس. تک تک کارهایی که اعضای خدمه برای لوفی میکنن، برای اینه که بهش ایمان دارن. لوفی هم به همون اندازه به اونا ایمان داره.

خلاصه اینکه با تمام احترامات به ناروتو، لوفی یه چیز دیگه ست :D گومو گومو گویان رای رو برای لوفی به صندوق انداختیم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
رای ما به پادشاه دزدان دریاییست:bighug::x
26999155523082759278.jpg

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من هم لوفی و هم ناروتو رو دوست دارم و هر دوتاشون هم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن. اما لوفی یه چیزی داره که باعث میشه من بیشتر از ناروتو دوستش داشته باشم. یه چیزی که شخصا بیشتر باهاش ارتباط برقرار می کنم. لوفی یه انسان آزاده. هدفش هم از پادشاه دزدان دریایی شدن هم تبدیل به آزادترین فرد روی زمین شدنه، نه پول و ثروت.
هر دوتای این شخصیت ها به دوستی اهمیت میدن، اما راستشو بخواین، "ناکاما" های لوفی، رابطه ای که بینشون هست و کلا مفهوم ناکاما بودن رو واقعا نمی تونم در مقابل رابطه ناروتو و ساسکه قرار بدم. روابط لوفی با ناکاما هاش واقعا یه چیزه خاصه. برای اینکه عمق این رابطه رو درک کنین، نه تنها ارجاعتون میدم به آرک قبل از جدا شدن اعضای کلاه حصیری ها، بلکه به کل وان پیس. تک تک کارهایی که اعضای خدمه برای لوفی میکنن، برای اینه که بهش ایمان دارن. لوفی هم به همون اندازه به اونا ایمان داره.

خلاصه اینکه با تمام احترامات به ناروتو، لوفی یه چیز دیگه ست :D گومو گومو گویان رای رو برای لوفی به صندوق انداختیم :D
ناروتو که بیشتر برای دوستان ارزش قائل هست و مفهوم دوستی توی ناروتو بیشتر هویداست:biggrin1: اونم وقتی که نه تنها چند نفر، بلکه یه شهر اونو به چشم یه موجود منفور و خطرناک میدیدن و همه ازش دوری میکردن اما با این حال باز هم ناروتو اونا رو دوست میداشت و همین باعث شد در نهایت اونا بهش ایمان پیدا کنن. اونو شخصی میبینن که میتونن بهش تکیه کنن و همشون طی مقطعی اقرار کردن که از بودن باهاش خوشحال هستن هر چند آدم احمقی هست:biggrin1:
کلا توی ناروتو شخصیت های زیادی هستن که رها شدن و هر کدومشون از اطرافیانشون کینه به دل گرفتن (گارا، ناگاتو و ...) ولی وقتی با ناروتو آشنا شدن، فهمیدن خودشون فرصت ندادن و نخواستن با بقیه دوست باشن. در حالیکه ناروتو برای اثبات نیت دوستیش، حتی به اونا اجازه داد تا حد مرگ بزننش و عقده هاشون رو خالی کنن. واقعا برای اهدافش تلاش کرد و زندگی بدترین ها رو هم تغییر داد.
دنیای ناروتو برای من خیلی جالب بود. دنیایی بود که اگر روند طی شدنش رو ببینی، متوجه میشی که همه از هم متنفر بودن و به خودشون هم اعتماد نداشتن اما به طرز مزحکی جلوی یه بچه تنها موضع گرفته بود و اونو احمق خطاب میکردن. آخر سر همین بچه احمق زندگی همشون رو تغییر داد و همون آدما اون رو ناجی خودشون میبینن.
قبول دارم رابطه دوستی ناروتو و ساسکه یک طرفه هست (البته برای ساسکه فن هایی که ساسکه رو برتر میدونن و اول اسمشون هم علی خائن فرزند خائن اسپاردای خائن هست این موضوع خوبه:biggrin1:) ولی ناروتو فقط با ساسکه معنی پیدا نمیکنه. با کارهایی که کرد معنی پیدا میکنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
[MENTION=67643]Safety & Peace[/MENTION] [MENTION=57877]Nevan[/MENTION]
حالا گذشته از اين بحث دوستي و اين حرفا، يه خصوصيت خيلي خوبي كه لوفي داره (يا بهتره بگم نداره) اينه كه دنبال نجات دادن دنيا نيست. يعني برعكس 90% شخصيت انيمه/سريال ها كه ميخوان عالم و آدم رو نجات بدن و هي اين مورد رو جار ميزنند، لوفي فقط كاري رو ميكنه كه دوست داره و اين خصوصيت چيزيه كه اون رو يونيك و دوست داشتني ميكنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اون رابطه ی ناروتو و ساسکه و مبارزه ی مثلا دو ناکاما جوکی بیش نیست! :D
مبارزه ی دو ناکاما... یعنی مبارزه ی واتر7 که هر وان پیس بین و فنی رو نابود میکنه! :((

در مورد اینکه کدوم انیمه ناکاماییش بیشتره که... وان پیس = ناکاما #Fact !!!
اصلا کل دو انیمه رو ببینید مشخصه! مخصوصا جاهایی مثل تریلر بارک یا شابوندی! :(( :(( یا اصلا هر کدوم از آرک های قبل از شین سکای! :x

بزارید عصر بیام چندتا amv بزارم روحمون شاد بشه >:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Safety & Peace @Nevan
حالا گذشته از اين بحث دوستي و اين حرفا، يه خصوصيت خيلي خوبي كه لوفي داره (يا بهتره بگم نداره) اينه كه دنبال نجات دادن دنيا نيست. يعني برعكس 90% شخصيت انيمه/سريال ها كه ميخوان عالم و آدم رو نجات بدن و هي اين مورد رو جار ميزنند، لوفي فقط كاري رو ميكنه كه دوست داره و اين خصوصيت چيزيه كه اون رو يونيك و دوست داشتني ميكنه.
درسته علی. من خودم از اینجور شخصیت های بیخیال خوشم میاد:biggrin1: ولی چون به نظرم ناروتو دنیای ملموس تری داره، بهتر میشه با واقعیت تطابقش داد. یه جورایی واقعیت هم همینه. نمیتونی توی همچین دنیایی شعار بدی:biggrin1: باید برای به دست آوردن موفقیت وارد عمل بشی. شاید لوفی به ظاهر بیخیال باشه، اما اونم ناخودآگاه ادای قهرمان ها رو در میاره. یه جاهایی تظاهر رو باید کنار گذاشت:biggrin1: یعنی حتی اونی که به ظاهر اهمیت نمیده هم وقتی که داره اتفاقی برای نزدیکانش میوفته، نمیتونه دست روی دست بذاره.
اصولا همه شخصیت ها کاری رو که دوست دارن انجام میدن، ناروتو دوست داره هوکاگه بشه و لوفی هم دوست داره پادشاه دزدان دریایی:biggrin1:

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من و نه از خود ناروتو خوشم میاد و نه ساسکه ولی از لی جیرایا و گارا و صد البته پین حمایت میکنیم. :x
از این ور همه شخصیت های وان پیس خوشمان میآید غیر از روبین:|
در نتیجه به محبوب دل ها لوفی رای میدهیم. :d
علی نظرسنجی بعد کراش و لارا بذار این نظرسنجی تبلیغ زیادی میخواد... >:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درسته علی. من خودم از اینجور شخصیت های بیخیال خوشم میاد:biggrin1: ولی چون به نظرم ناروتو چون دنیای ملموس تری داره، بهتر میشه با واقعیت تطابقش داد. یه جورایی واقعیت هم همینه. نمیتونی توی همچین دنیایی شعار بدی:biggrin1: باید برای به دست آوردن موفقیت وارد عمل بشی. شاید لوفی به ظاهر بیخیال باشه، اما اونم ناخودآگاه ادای قهرمان ها رو در میاره. یه جاهایی تظاهر رو باید کنار گذاشت:biggrin1: یعنی حتی اونی که به ظاهر اهمیت نمیده هم وقتی که داره اتفاقی برای نزدیکانش میوفته، نمیتونه دست روی دست بذاره.
اصولا همه شخصیت ها کاری رو که دوست دارن انجام میدن، ناروتو دوست داره هوکاگه بشه و لوفی هم دوست داره پادشاه دزدان دریایی:biggrin1:
درسته علي ولي بازم تفاوت زيادي بين ناروتو و لوفي وجود داره. الان برگردوندن ناكاما ها رو حساب كن، ناروتو با زور و بدبختي و داد و بيداد ميخواد هر طوري شده ساسكه رو پس بگيره، هي هم اين مورد رو جار ميزنه كه خب خيلي روي اعصابه، خصوصا كه خود ساسكه رفته و تصميم خودش بوده نه اجبار. ولي از اون طرف لوفي رو ببين، اسپويل از آرك واتر 7 روبين مجبور شد براي محافظت از دوستاش از پيششون بره، لوفي رفت دنبالش ولي خب تا زماني كه خود روبين نگفت كه ميخواد زنده بمونه جنگیدن برای روبین رو شروع نکرد.

به نظرم همین خصوصیت های لوفیه که اون رو از باقی شخصیت ها جدا و خیلی دوست داشتنی ترش میکنه :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ناروتو که بیشتر برای دوستان ارزش قائل هست و مفهوم دوستی توی ناروتو بیشتر هویداست:biggrin1: اونم وقتی که نه تنها چند نفر، بلکه یه شهر اونو به چشم یه موجود منفور و خطرناک میدیدن و همه ازش دوری میکردن اما با این حال باز هم ناروتو اونا رو دوست میداشت و همین باعث شد در نهایت اونا بهش ایمان پیدا کنن. اونو شخصی میبینن که میتونن بهش تکیه کنن و همشون طی مقطعی اقرار کردن که از بودن باهاش خوشحال هستن هر چند آدم احمقی هست:biggrin1:
کلا توی ناروتو شخصیت های زیادی هستن که رها شدن و هر کدومشون از اطرافیانشون کینه به دل گرفتن (گارا، ناگاتو و ...) ولی وقتی با ناروتو آشنا شدن، فهمیدن خودشون فرصت ندادن و نخواستن با بقیه دوست باشن. در حالیکه ناروتو برای اثبات نیت دوستیش، حتی به اونا اجازه داد تا حد مرگ بزننش و عقده هاشون رو خالی کنن. واقعا برای اهدافش تلاش کرد و زندگی بدترین ها رو هم تغییر داد.
دنیای ناروتو برای من خیلی جالب بود. دنیایی بود که اگر روند طی شدنش رو ببینی، متوجه میشی که همه از هم متنفر بودن و به خودشون هم اعتماد نداشتن اما به طرز مزحکی جلوی یه بچه تنها موضع گرفته بود و اونو احمق خطاب میکردن. آخر سر همین بچه احمق زندگی همشون رو تغییر داد و همون آدما اون رو ناجی خودشون میبینن.
قبول دارم رابطه دوستی ناروتو و ساسکه یک طرفه هست (البته برای ساسکه فن هایی که ساسکه رو برتر میدونن و اول اسمشون هم علی خائن فرزند خائن اسپاردای خائن هست این موضوع خوبه:biggrin1:) ولی ناروتو فقط با ساسکه معنی پیدا نمیکنه. با کارهایی که کرد معنی پیدا میکنه.

علی من نگفتم دوستی توی شخصیت ناروتو بد نمایش داده شده، من گفتم لوفی و مفهومی که از دوستی توی شخصیتش و کلا وان پیس هست، به نظر من، از ناروتو خیلی بهتر و جا افتاده تره.

وان پیس رو دیدی علی؟ :D برای مثال اگه آرک پیوستن چوپر به گروه رو ببینی قشنگ متوجه منظورم میشی. :D

علی لوفی قهرمانه عمل میکنه درسته، اما باز هم قهرمان به معنای کلاسیک کلمه نیست! دانته هم قهرمانانه عمل میکنه، اما قهرمان نیست. ضد قهرمانه. لوفی آدم بدی نیست، همونطور که دانته نیست، اما قهرمان هم نیست.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
از اونجایی که هیچکدوم رو نمی شناسم رایم رو به بالاترین قیمت پیشنهادی می فروشم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
12088924686440384405.png

خوب من یک عدد AMV فعلا بزارم ، در رابطه با وان پیس و ناکاما و این حرفا! :-" البته چون سریع میره شاید اونایی که ندیدن وان پیس رو نفهمن چی به چیه! اما خوب...خوبه! ببینید >:)

ASMV - One Piece - Nakamas Until The End - Dream Chasers [HD]

watch?v=Tl3ljzf_IzU

حتما ببینیدش!
فردا هم چندتا AMV دیگه میزارم! یک عدد از ناروتو هم خواهم گذاشت:-" (اونایی که تو تاپیک انیمه هستن تا حالا اون رو 40 بار دیدن که گذاشتم :))‌)

آها اینم بگم اونایی که وان پیس رو دارن میبینند حواسشون باشه که این AMVها اسپویل خفن زیاد داره!
AMVهای خفن تر هم برای فردا :-" >:)
---

از این ور همه شخصیت های وان پیس خوشمان میآید غیر از روبین:|
درخواست بن دارم! :|

---

لوفی قهرمان نیست که! :-" از خودش نقل قول گذاشتم صفحه پیش اصلا :-" :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر