X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

king_of_persia

کاربر سایت
Oct 20, 2011
74
نام
رحیم
این دوستمون Nevan راست میگه، کلا من خودم با تبلیغ و توصیه مخالفم، چون هیچوقت نباید سلیقه خودمون رو بر دیگران حاکم کنیم و اونها رو به انتخاب خودمون محکوم کنیم،ولی این چیزی که ایشون میگه به نظر من تبلیغ نیست، یه طرفدار کاراکتر به یک طرفدار دیگه گفته بیا به کاراکتر محبوبمون رای بدیم، حالا اگه این اسمش تبلیغ هست، دیگه من نمیدونم...
ولی به نظر من ما که بدون هیچ تقلب بردیم...:x
ولی برای اینکه همچین اتفاقایی نیفته، به نظر من باید حتما با مدیران هماهنگ بشه و بنری رو برای Charachter Battle در صفحه اول انجمن و سایت قرار بدیم،تا همه خودشون خبر دار بشن بجای اینکه کسی بیاد اونها رو با خبر کنه، چون شاید بیشتر بچه های سایت خبر نداشته باشن، که کارکتر مورد علاقه شون توی نظرسنجی هستش...
از این حرف ها گذاشته واندر برد منم کیف کردم :d
واندر جز کارکتر های که هیچ وقت فراموش نمیکنم بچه گیم با این گذاشته هم دم من بود:x

آرگون

کاربر سایت
Mar 14, 2013
18
دوستان توجه کنید wander شخصیت یک بازی خاص, کنسولی خاص, و محدوده زمانی خاصی بوده و فراگیری شخصیت agent47 که در کنسولهای مختلف حضور داشته رو نداره! یعنی کسی که shadow of the colossus رو تجربه نکرده باشه خیلی بعیده چشم بسته بهش رای بده. تقریبا اکثریت فریب به اتفاق کساییکه که این بازی رو تجربه کردند چه گیمر-منتقد و... ارج و اعتبار ویژه ای برای آن قائلند. لپ کلام بگم که نوستالژیک بودن واندر رو نمیشه براحتی انکار کرد. سرتاپاش احساس موج میزنه.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
چیییییی؟! واندر جونم برد؟! ایییییییول! حلالش باشه!
پ.ن من باید دوباره اینو بازی کنم خیلی هوس کردم.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بعد از شمارش رای ها و حذف رای های باطله (کاربران جدید و تقلب ها) تعداد رای های هر دو گزینه مساوی شد. به همین خاطر تصمیم گرفته شده که یک نظرسنجی دیگه به مدت یک روز بین این دو شخصیت برگذار بشه تا برنده نهایی مشخص بشه. فکر می کنم بهتر باشه مدارک مبنی بر تقلب کردن برخی از کاربران رو نشون بدم تا شک و شبهه ای وجود نداشته باشه:

قانون تاپیک:

4- تبلیغات به هر شکل و به هر نحو مطلقا ممنوع می‌باشد ( پروفایل، تاپیک، کلوپ و ... )

تقلب هایی که صورت گرفته:

03717991612232390850.jpg

=============================

07466346614948456433.jpg

===============================

12882859277548475983.jpg

در ضمن باید به این موضوع اشاره کنم که اینها مواردی هست که تو پروفایل ها مشاهده شده. مواردی هم بوده مثل این پست، که نمی دونیم چه کسی تقلب کرده و خبر داده:

دوستان من به محض اینکه یکی از دوستان از نظرسنجی باخبرم کرد فلفور به WANDER محبوبم رأی دادم.
تا الآن آخرین نفری ام که رأی دادم و WANDER رو جلو انداختم.

که اگه میدونستیم شاید Wander با یک رای کمتر حذف میشد.

دوباره قانون پست اول رو تکرار می کنم:

4- تبلیغات به هر شکل و به هر نحو مطلقا ممنوع می‌باشد ( پروفایل، تاپیک، کلوپ و ... )

در صورت تکرار، شدیدا با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
همونطور که گفتم باید به کمک مدیران (اگه انجام بشه) یه بنر کاراکتر بتل در بالای انجمن قرار بگیره تا دیگه با همچین مشکلاتی رو برو نشیم...
حالا اگه شد من پیشنهادش رو میدم، ببینم مدیران چی میگن.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
خیلی جالبه تقلب برای بالا بردن رای کاراکتر :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مرسی از کوروش عزیز برای تغییر نظرسنجی.
همونطور که گفتم باید به کمک مدیران (اگه انجام بشه) یه بنر کاراکتر بتل در بالای انجمن قرار بگیره تا دیگه با همچین مشکلاتی رو برو نشیم...
حالا اگه شد من پیشنهادش رو میدم، ببینم مدیران چی میگن.
من نمی دونم بنر گذاشتن چه کمکی متونه بکنه. قوانین در پست اول هست. نیازی نیست مزاحم مدیران محترم بشیم.
آقا حدودا مسابقات تا چه ماهی طول میکشه؟

مشخص نیست. بعد از این دور یک چهارم نهایی هست، بعد نیمه نهایی و بعد فینال.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
من نمی دونم بنر گذاشتن چه کمکی متونه بکنه. قوانین در پست اول هست. نیازی نیست مزاحم مدیران محترم بشیم.

فکر کنم منظور حسین این بود که یه بنر بزنن بالای سایت تا دیگه نیازی به تبلیغ نباشه و همه بتونن به محض ورود به سایت ببینن.
فکر خیلی خوبی هم هستش دیگه اینجوری همه میبینن و لازم نیست به پیشنهاد کسی دیگه ای بیان توی تایپک و رای بدن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این یه روز هم بچّه ها همّت کنن واندر رفته دور بعد!!!
تازه من به شدّت از طرح بنر حمایت می کنم:bighug:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اگه اینبارم مساوی شدن یه دور دیگه به مدت نصف روز نظرسنجی رو برگذار کنید ... :D

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلام
آقا نمیدونستم این که بریم بگیم به فلان کاراکتر رای بده هم خودش تبلیغ محسوب میشه
من سر اسکورپیون و 1-2 تا دیگه این کارو کردم.
ببخشید همگی

ضمنا 47 برنده است! :| :d
اینم سندش :d! :
2004_US_elections_map_electoral_votes.png

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Take me in your hands, take me as I am
...We're falling out of love, just be with me
67931202746396759170.jpg

Take me in your hands, take me as I am
...Baby one last time, let me be with you
.at least not for tonight

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر