X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
زیاد هم نتیجه نظر سنجی دور از انتظار نبود....:(( از هر کی بپرسی فرمانده شپرد رو میشناسه.
ولی یک گله از طرفدار های ffدارم که چرا 40 رای....کلا توی بیسی با این که شخصیت های ff زیاد پیروزی نداشتن ولی تو این جا طرفدار های ff همیشه شگفتی افرین بودن اشاره به {نظر سنجی های قبل که وینسنت در مقابل ورجیل یا نظرسنجی کلی بازی سنتر} که در هر کدام وینسنت با این که شکست خورد ولی بارای های نزدیک و کار رو برای حرفش خیلی سخت می کرد.
فکر کنم اولین رقابتی باشه که حریف شخصیت های ffبه را حتی داره پیروز می شه.;)

- - -ویرایش - - -

تمامی طرفداران فاینال فانتیزی همین قدر بودن :|
کلا من از فاینال بدم می یاد مثلا باید با چندتا نوشته به حریف همله کنی :| نسخه حالا نمی دونم کدوم نسخه بود که لانتیک با یه پسره ای که شبیه اژدها شده میجنگه نحوه جنگیدنشو دیدم خیلی راحت شیک سی دی رو در اوردم و انداختم سطل اشغال :|

برعکس شما من از این بازی دوتا هم دارم:|
حالا ما کنکور داریم ومدرسه..شما زیاد جو گیر نشو...برنده شدید.:d

- - -ویرایش - - -

آقا من ديگه طاقت ندارم ببينم Vincent داره اينطوري ميبازه ! :((:d
اين چند ساعت باقي مونده رو هم به هر ترتيبي شده ميگذرونيم ديگه . :d

اين هم از آخرين تبليغ ما واسه وينست هر چند بي تاثيره . :|

راستي الآن يك سوال واسم پيش اومد . Vincent Valentine با Jill Valentine احيانا نسبتي نداره ؟! :-/:d

نه رفیق:))...راستی جیل حذف شد؟...حیف که به نظرسنجیش دیر رسیدم...شنیدم خیلی رای هاش نزدیک بوده باخته؟

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
ابرو سری عظیم FF عملا در این تاپیک پایمال و نابود شد :|

از FF فنها درخواست دارم هرچه سریعتر یا دستور قتل دوتا علی رو بدید یا تاپیک رو تحریم کنید به کل :| خودم گزینه اول رو بیشتر دوست دارم ;;):d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یکی علی و مجتبی رو بن کنه 8-| سر درد میگیره آدم از بحثشون :| :D
علی و امیرحسین + مرتضی هم بن کردید ممنون میشیم :bighug: :D
ترو بخدا ترورم نکنید ولی بیاید بهم بگید شپرد دقیقا چه شخصیت پردازی داشت ؟:d

کاراکتری که خود بازیباز قرار جاش باشه دقیقا چه شخضیت پردازی داره ؟ شجاعب ودن یا ترسو بودنش که با ما هست . تصمیماتش که درست یا غلط که با ما هست . حرف زدن هاش که با ما هست . چهره به کل میتونه عوض بشه . اسم میتونه عوض بشه . جنسیت میتونه عوض بشه . پیشینه که مهمترین نکته هست میتونه عوض شه /

مطمئنا با شخصیت گرالت یه زمین تا اسمون فرق هست . گرالت یه شخصیت ثابت با جنسیت ثابت و صدای ثابت و یه فیس ثابت هست که پیشینه داستانی مشخص و جذابی داره و در کل یه شخصیت هست که واقعا وجود داره نه اینکه بر اساس هر بازیباز متفاوت باشه !
اوه اوه وحید عاقلِ اومد :bighug: :D
چطوری روتون میشه به شخصیت پردازی دراگون بورن گیر بدین وختی اصلاً کاراکتر نیست :| :D تو سینما یه چیزی داریم به نام تیپ ، دراگون بورن رو میشه بش گفت تیپ :-" نمیگم تیپه ها :| :D چون همون تیپ هم آدم یا گراز بودنش مشخصه :D
در ضمن :
AJ کاراکتر بازی RPG خفن :love:
گرالت کاراکتر بازی RPG خفن :x
شپرد کاراکتر بازی ??? متوسط رو به بالا 8-| :D

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
چون همون تیپ هم آدم یا گراز بودنش مشخصه :biggrin1:

تو که جواب خودت رو تو پست خودت میدی سادیسم داری کلا پست میدی ؟ :d

بازی ??? متوسط رو به بالا8-|:d

دیگه جو نگیرتت :d ME یکی از بهترین سری بازی های تاریخ هست بحث سر شخصیت شلغم شپرد بود :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تو که جواب خودت رو تو پست خودت میدی سادیسم داری کلا پست میدی ؟ :d
گفتم میشه بش گفت تیپ ، ولی تیپ هم نیست!!!
یه چیزی اونور تیپه !!! کلاً یه 4 فرسنگی با کاراکتر فاصله داره :D
دیگه جو نگیرتت :d ME یکی از بهترین سری بازی های تاریخ هست بحث سر شخصیت شلغم شپرد بود :d
به جای ژانرش ؟؟؟ گذاشتم 8-|
این بحث شلغم بودنش هم خود ما به راه کردیم ;;)

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
یه چیزی اونور تیپه !!! کلاً یه 4 فرسنگی با کاراکتر فاصله داره :biggrin1:

باد هوا هست کلا :d خوبه ؟ :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
از FF فنها درخواست دارم هرچه سریعتر یا دستور قتل دوتا علی رو بدید یا تاپیک رو تحریم کنید به کل :| خودم گزینه اول رو بیشتر دوست دارم ;;):d
خوشبختانه Tetsuya همين چند دقيقه پيش كارش رو تموم كرد و بهم SMS ـي با اين مضمون داد: "Hey Lovely "Mission Complete :d

اينم عكس سنگ قبر عليه كه خود Tetsuya شخصا ازش عكس گرفته و برام MMS‌ كرده:

اين دستيم كه از قبر زده بيرون دست عليه. اصولا تو كشورهاي خارجي يه رسمه كه وقتي يه گيمر با شرافت فوت ميكنه يكي از دستاش رو ( با توجه به ساعات فعاليت اون دست تو زمينه گيمينگ ) از قبر بيرون ميزارن چون ميگن وقتي كه روز موعود فرا برسه اولين اتفاقي كه ميوفته اينه كه سواران پلاترِ خداوند دستشون رو دراز ميكنن و گيمر جماعتو از خاك ميكشن بيرون.

گزيده اي از سخنان كشيش بزرگ، پاپ هيراي.

علي جون (:-&) اميدوارم كه از دستم ناراحت نشده باشي چون همون طور كه خودتم ميدوني من اكثر حرفام من باب مزاحه و كلا آدم خيلي جدي اي نيستم به همين خاطرم اگه چنين مطالبي رو از من ديدي ناراحت نشو و به دل نگير. اميدوارم كه 100 سال عمر كني (8-|) و هميشه سالم و سلامت باشي.

بابت اينكه تاپيك رو به اين سمت و سو كشيدم شرمندم. از اونجايي كه نتيجه اين مسابقه معلومه و زمان زيادم تا اتمامش باقي نمونده گفتم كه براي تنوعم كه شده يه شوخي با بچه ها كرده باشم.

چقدر معذرت خواهي شد:|

. 水 .

کاربر سایت
Jul 19, 2013
27
دو تا از شخصیت های محبوبم Vincent valentine و Dante حذف شدند:((
چطور دلتون اومد:((
عکسای خدافظی:d
یادتون نره که vincent هنوز توی قلبمون سروری میکنه:x:d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
انتقام وینسنت رو ازت میگیرم فرمانده:((
به فرمانده چه مربوط؟:|باید خود علی و امیر حسین رو این جوری تیکّه تیکّه کنند که کلود رو دور اوّل انداختن و رفتن:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر