X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نه دیگه به کِرَپ کِرَپ کِرَپ رای بده :D

من خودم به کدومشون رای بدم!؟ :-?

اون کِرَپ گفتناش میارزه به اون HnS نمای Action/Adventure صفت :D (ملتی منو بلک لیست کردن الان :-" :D)

به کِرَپ :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Kratos To Icarus: [grabs him by the throat] I will reach the Sisters of Fate. And I will use your wings to do so

یعنی اوج بی اعصابیت کریتوس توی همین جمله خلاصه شده>:)

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
با اینکه خیلی سخته انتخاب ولی رای من به Ghost of Sparta:bighug:
sorry nate

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
یه سوال از دوستان گرداننده! داشتم، جداً اینکه سر گروهها بحث صورت بگیره و چیده بشن درست تره یا اینکه به صورت رندوم کرکترها جلوی هم گذاشته بشن؟! من یادم نمیاد تا حالا همچین روالی برای یه نظرسنجی که با این جور موضوعات ـه دیده باشم!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا آخه این ینی چی :(( سونی فنا چه گناهی دارن که کرکتراشون فوق باحال هستن ؟ :D چرا فقط به این جهت که انحصارین باید اینجوری فدا بشن ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یکی گفت نمیدونه به کدومشون رای بده! من رای نمیخرم،ولی بهش میگم یه نگاه به امضاش بکنه! :d (اونطرف از FF شکست خوردیم :| نزار اینجا هم حذف بشیم :| )
---
بعضی ها گفتن مثلث مثلث مربع! او بگم که حداقل یه تکنیک خفن تر بگو،نه یه تکنیکی که وسط تکنیکه :-" حداقل مربع مربع مثلث بگو که ضربه ی آخرش میزنه هرکی جلوش باشه رو نفله میکنه! حالا طرف بگو 20 خط هم دکمه پشت سر هم ردیف کرده باشه :-"
دوم اینکه، ما به کسی رای میدیم که افسانه میسازه! :x ، نه کسی که میخواد بره دنبال افسانه های ما یه پولی به جیب بزنه:p

مرتضی همون حقته بری بلک لیست:p
---
اینا چون انحصاری هستن به هم نخوردنا! شرایط پیش اومد! :d :|
هی من میگم کول رو بیارید بالا برای همینه دیگه! :| حداقل یه امیدی داشتیم :(( سالید اسنیک هم حذف شد... :(( کلا همه حذف شدن:-s

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هی من میگم کول رو بیارید بالا برای همینه دیگه! :| حداقل یه امیدی داشتیم :(( سالید اسنیک هم حذف شد... :(( کلا همه حذف شدن:-s
هی میگه :|
خو اگه کول شخصیت پردازی این ها رو داشت الآن اون هم اومده بود بالا ، احتمالاً البته :-" :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینا چون انحصاری هستن به هم نخوردنا! شرایط پیش اومد! :d :|
ینی از بین اونهمه کرکتر اینا شانسی با هم افتادن ؟ آخه مگه نگفته بودن عمدا انحصاری ها رو با هم میندازن که فن بازی پیش نیاد (!!!) :| ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
هی میگه :|
خو اگه کول شخصیت پردازی این ها رو داشت الآن اون هم اومده بود بالا ، احتمالاً البته :-" :|
یک رای میخواستیم :((:((:((
حالا Cole درسته شخصیت پردازی اینا رو نداره،ولی اینجا کلا بازی Infamous اصلا دیده نمیشه! :d خیلی در حقش ظلم شده:-s
---
ینی از بین اونهمه کرکتر اینا شانسی با هم افتادن ؟ آخه مگه نگفته بودن عمدا انحصاری ها رو با هم میندازن که فن بازی پیش نیاد (!!!) :| ؟
به جان خودم شانسی پیش اومد! :d
البته چیزه...ولش کن یه چیزی میگم درجا PSفن ـها میرن به ادمین ها میگن Akiba رو بن کنید راحت شیم از دستش :d :-"
---
به ما چه، میخواستین سر فن بازی اینقدر کاراکتر انحصاری بالا نیارین که تهش این بشه:-"
من اعتقاد دارم کم اوردیم بالا تازه! :-"

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
بابا آخه این ینی چی :(( سونی فنا چه گناهی دارن که کرکتراشون فوق باحال هستن ؟ :D چرا فقط به این جهت که انحصارین باید اینجوری فدا بشن ؟
به ما چه، میخواستین سر فن بازی اینقدر کاراکتر انحصاری بالا نیارین که تهش این بشه:-"

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
حالا به طور رسمی کی آغاز به کار می کنید؟!!
160.gif

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی اینا خودشون اصلا عددی نیستن دیگه ؟ فقط به خاطر فن بازی اومدن بالا ؟ :(

به جان خودم شانسی پیش اومد!
yahoo_4.gif

البته چیزه...ولش کن یه چیزی میگم درجا PSفن ـها میرن به ادمین ها میگن Akiba رو بن کنید راحت شیم از دستش
yahoo_4.gif
yahoo_65.gif
حالا یواشکی به خودم بگو :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
ینی اینا خودشون اصلا عددی نیستن دیگه ؟ فقط به خاطر فن بازی اومدن بالا ؟ :(
Truth. It hurts:-":D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ّبرای دور مقدماتی جوری گروه بندی کردیم که سخت باشه ولی برای دور حذفی جدول رده بندی رو علی تهیه کرده و جوری گروه بندی شدن که همه کاراکترا شانسی روبروی هم بیوفتن. حالا وقتی علی اومد خودش کامل توضیح میده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر