X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا؟ :-/ یعنی کجای شخصیتش بد بود که به نظرت از لاک پشت های دشمن مارو هم کم عمق تره؟ :-/ چه عوامل و دلایلی باعث شده اینطوری فکر کنی؟ :-/

اون دوستمون نمیدونم اصلا Cut scene های بازی رو دیدن یا نه :d

دوست عزیز اصلا ربطی به دختر بودن نداره لارا کرافت شخصیت قدیمی سونی هست و خیلی از گیمرها باهاش خاطره دارن و طبیعیه اینقدر رای بیاره درمورد ویژه گی هاش هم چیزی نمیگم چون کسانی که تام رایدر بازی کردن میدونن چطور کاراکتری هست

والا ریدن هم قدیمیه. منم Tomb رو از زمان PS1 بازی کردم اما از نظر شخصیتی فک نکنم چیز خفنی باشه

تو این شماره آخر که بیشتر از اینکه حرف بزنه داشت آه و ناله میکشید

به هر حال منو بکشین هم میگم ریدن خیلییییی شاخ تر از لاراست :d

رایدن اون قدر بلا سرش اومد تو 2 و4 واقعا دل ادم میسوزه، تو 4 هم دیگه حماسه ساز بود به چه شدت!
دقیقا

تو 4 هیچ وقت کارایی که کرد رو یادم نمیره. اصلا اگه نبود تو 4 سالید جان خدا بیامرز میشد اونم چندبار

رایدن رو با لارا مقایسه نکن رنج هایی که لارا کشیده رایدن نکشیده در ضمن لارا دختره رایدن مرده پس لطفا مقایسه نکن
مرگ من اینو جدی گفتی؟؟؟؟ چون من 90 درصد حرفای کاربرای اینجا رو نمیدونم جدی باید بگیرم یا شوخی

شما MGS بازی کردی؟

شماره 4 رو ندیدی؟

تو MGS 4 یه جا هست که اسنیک دیگه نمیتونه خودش رو کنترل کنه و زانو زده ریدن هم زید کلی سنگ داره له میشه و دستش بدجوری زیر سنگاست و نمیتونه آزاد بشه بعد یه کشتی خیلی عظیم داره صاف میره تو صورت اسنیک و اونجا فقط باید قیافه ریدن رو ببینی (بهترین رفیق دنیای گیمه به خدا) که خودشو میخواد بکشه که اسنیک رو نجات بده بعدش برا اینکه دستش رو خلاص کنه از زیر آوار دستش رو میشکونه که بتونه شمشیرش رو برداره بعد از اینکه برداشت دستی که زیر سنگاست رو قطع میکنه بعد با یه دست میره که اسنیک رو نجات بده و همونجا دست دومش هم قطع میشه
با این حال آخر بازی بازم بدون دست میاد و اسنیک رو نجات میده
این بشر حتی پسرش ازش میترسه و آخر بازی واقعا دلی به حالش میسوره.
حالا لارا کجاش از این بیشتر رنج کشیده؟ بجز اینکه تو بازیش به 4 تا درخت میخورد و هی آه میگفت؟

بنا به این باشه منم میتونم بگم چون رایدن خوش تیپه بهش رای میدن و هیچ ارزش دیگه ای نداره
به جای خوشتیپ بهتر بود بگی خوش قیافه چون یه ربات سایبرگی که تیپ نداره :d

برا ناراحت کردنتونم شرمنده اون حرفم اونجا شوخی بود اما الان یادم اومد که شکلک نزاشته بودم :d

- - -ویرایش - - -

رایدن از اون کاراکترهاییه که کم گیر میاد! و وقتی هم گیر میاد باید قدرش رو دونست! :d
در وصف اسنیک میگفت، کسیه که بهم راه زندگیم رو نشون داد ... و یه عالمه درس های دیگه ای که مثل یه برادر بزرگتر،اسنیک به رایدن داد.
این استفاده ی تبلیغاتی از اسنیک نیست،میخوام از ادامش بگم! :-"
و حالا رایدن، میدونه از زندگیش چی میخواد و چه راهی رو باید پیش بگیره... یکی از قشنگ ترین لحظه های MGS4 ، آخر ACT III بود! جایی که رایدن برای نجات اسنیک ... :((
چیز دیگه ای نمیگم، خودتون این صحنه رو یه بار دیگه ببینید...
[video=aparat;lRvBD]http://www.aparat.com/v/lRvBD[/video]​

رایدن هر جوری که بتونه، به کسی که بهش مفهوم زندگی رو یاد داده کمک میکنه و از جون و دل مایه میزاره:(( فداکاری هایی که رایدن توی MGS4 انجام داد،واقعا کم گیر میاد...

بچه ها با سلیقه ی من آشنان،جایی که سلاح گرم باشه،من تقریبا اعتقاد دارم حماسه اونجا شکل نمیگیره! :-" ، اما توی MGS4 رایدن این نظریه ـم رو رد کرد :-" (البته فقط رایدن نبود! خود اسنیک هم بسی حماسه ساز بود :d ) واقعا صحنه های حماسی خلق کرد رایدن! :((:((:((
البته بهتر از دیدن ویدیو، اینه که همین الان برید بشینید پای MGS4 ! :d
واقعا از ویدیویی که گذاشتی ممنونم چون دقیقا همین منظورم بود

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
این در مقایسه با فلانی دیگه چه صیغه ای؟:d هر کرکتری به نسبت یه سری کرکتر دیگه می تونه سوسول حساب بشه:-":dنیتن در جای خودش، رایدن هم در جای خودش منتها بحث علاقه ـست
yahoo_4.gif

اینم خنده نیتن به بقیه اعضای گروه که فکر می کردن می تونن از پس ـش بربیان::d

حالا باز موقع نتیجه نهایی 20 تا از رأی های Nathan یهو می پره:|:d

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001

خب به نطر میاد
لارای عزیز با حمایت دوستان گل با اختلاف 1 - 2 رای اول شد:d​

24.gif
52.gif
29.gif

لارا این قلب زیبارو به تمام کسانی تقدیم میکنه که همیشه و در هر حالتی ازش حمایت کردند:x

14.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
:-*800 صفــــحـه شـــدن این تاپیک پرطرفدار به همه صاحاباش علی الخصوص علی صلح و صفا که باعث نظــم و تداوم این تاپیک باحال شدن مبـــارک بــاد!!:-*
sigpic31999_17.gif

X vs Y
800th Pages Passed
@};-@};-@};-

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,586

خب به نطر میاد
لارای عزیز با حمایت دوستان گل با اختلاف 1 - 2 رای اول شد:d​

24.gif
52.gif
29.gif

لارا این قلب زیبارو به تمام کسانی تقدیم میکنه که همیشه و در هر حالتی ازش حمایت کردند:x

14.gif

حالا وایستا رای ها شمرده بشه بعد خوشحالی کن:D (قبلا یکی دو بار ملت سر این قضیه شدیدا ضایع شدن:-":D)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب این هم از گروه 15،الآن فقط گروه 16 مونده

ولی تو ذهن من خیلی بیشتر از یه گروه کاراکتر هست :-? :D

بینم گروه 16 هم خــــــــــــــیلی وحشتناکه یا فقط وحشتناکه ؟! :| :D :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,161
نام
پویان
خب این هم از گروه 15،الآن فقط گروه 16 مونده

ولی تو ذهن من خیلی بیشتر از یه گروه کاراکتر هست :-? :D

بینم گروه 16 هم خــــــــــــــیلی وحشتناکه یا فقط وحشتناکه ؟! :| :D :D
نه بابا کدوم کارکتر !؟
به غیر از یار من فکر نکنم کاکرکتر بزرگ دیگه تو گروه 16 باشه !

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,161
نام
پویان
خب گروه جدید رو بگین دیگه !
من الآن رفتم تو این حالت !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بازم دير رسيدم ولي خوب وظيفس كه جواب دوستان رو بدم و بحثو ختم به خيرش كنم:d

شما به ظاهرشون نگاه کن میفهمی من چی میگم . ناتان رو خیلی دوست میدارم اما در مقایسه با رایدن سوسولی بیش نیست اون فداکاری هایی که رایدن کرد کرد ناتان میکرد که داغون میشد اون زجر هایی که رایدن کشید ناتان نکشید و اگر میکشید کشش نداشت . بازم بگم ؟ ( حوصله ندارم اکیبا ی عزیز یکم به ما کمک کن تا ایشون رو از گمراهی در بیاریم )
خوب ببين سپهر نبايد از يه شخصيتي مثل نيت توقع داشته باشي كه بياد عين ريدن ( رايدن ) فداكاري كنه و براي مثال بمب به خودش ببنده بره تو دل دشمن:d هر شخصيتي رو بايد با توجه به شرايط موجود و سبك بازي سنجيد اين درست نيست كه بيايم بگيم ناتان سوسوله چون زجر نديده و گذشته تلخي نداشته! باتوجه به چه چيزي ميگي كه نيت بايد فداكاري كنه و زجر ببينه؟!:d نيت براي Uncharted خوبه و رِيدنم ( رايدنم ) براي MGR اگه جاي هركدوم اينا عوض بشه معادله به هم ميريزه.
این یکی رو دیگه ایراد نگیر! توی مرحله ی 05 ، قبل از اینکه سوار موتور بشی، دقیقا 2 قدم قبلش سمت چپ یه اتاق هست که یکی از VR Missionـها هم اونجاست! اونجا 4-5 تا هندونه روی زمین افتاده میتونی قاچ بنماییشون
خوب اونجوري كه تمامي آيتم ها و آبجكت هاي توي محيط رو ميشه Cut و به هزار قطعه مساوي تقسيمشون كرد اما بايد در نظر داشت كه اكثر اين موارد كيفيت مطلوبي ندارن و بعد چند ثانيه غيب ميشن حالا نمي خوام بگم كه اين عيبه و مشكل MGR تو همين يه مورد خلاصه ميشه چون به طور كلي هم ربطي به نظرسنجي نداره و تو پست قبليمم من باب مزاح به اين موضوع اشاره كردم اما اگه بخوايم منطقي باشيم و درست مقايسه كنيم مشخصه كه كوجيما تو MGSR تمركز بيشتري روي اين بخش گذاشته و جزئيات بيشتريم وارد كارش كرده بود:d
بچه ها درست میگن دیگه! نیت در مقابل رایدن سوسوله ، راستی همون رایدن درسته! رِیدن درست نیست
همون جوابي كه به سپهر دادم شامل حال جنابعالي هم ميشه:d
سطح زبان من چندان بالا و جالب نيست و نمي تونم بگم كه دقيقا رايدن درسته يا ريدن به همين خاطر به ريدن ( رايدن ) پناه مي برم:d
یکم این تعداد خطوط کامنت هاتون رو کم کنید باو :| تا ما پیرمردها هم حوصلمون قد بده کامل بخونیمشون :biggrin1: ما اینجا چش و چالمون به عکس عادت داره :p :biggrin1:
شرمندم ديگه كلا اين يه ويروسه كه عاملشم همين اميره وقتي باهاش رو در رو ميشي به تو هم سرايت ميكنه و ناخودآگاه تعداد خطوط نوشته هات رو چندبرابر ميكنه. اگه باور نداري ميتوني تو گروه بعدي امتحان كني:d:-"

شاید بشه گفت از نظر اخلاقی، رایدن ساموراییه، از نظر مبارزه نینجا :-" اصلا میشه چنین چیزی؟ :-"
اصلا نميشه چنين چيزي گفت چون اين دوتا ارزش ها و باورهاي مختلفي دارن كه كاملا در تضاد همديگن. باور يه سامورايي ( سامورايي اصيل و خدمتگزار. رونين نه! ) اينه كه در مقابل جون ارباب و ميهنش هيچ چيزي ارزش نداره و بايد تا لحظه آخر بجنگه و فداكاري كنه كه خودش همت فوق العاده اي رو ميطلبه. يا مثلا اگه كار اشتباهي بكنه و همون كار مايه ي ننگي براش بشه سريعا خودش رو هاراگيري ميكنه تا روحش به آرامش برسه. اما نينجاها با وجود اينكه بسي خفن تشريف دارن ( :d ) اما عقايد جالبي ندارن و همون طور كه خودت گفتي به پول و جون خودشون بيشتر از بقيه چيزا اهميت ميدن. به علاوه يه سامورايي هيچ وقت به خودش اجازه نميده كه از پشت كسي رو زخمي كنه و يا با نامردي طرف مقابلش رو بكشه اما نينجوزا عموما شب كارن و در حين خواب گلوي طرف مقابلو بيخ تا بيخ ميبرن:d
یادمه اول MGR نشسته بود داشت با نخست وزیر از Way of Samurai این ها حرف میزدا :-?
Ghost Dog آيا؟!:d

===================================

اگه گروه بعدي رباتيك باشه و Clank و Claptrap جلوي هم قرار بگيرن هيچ وقت حلالتون نميكنم:|:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
I have bad news for you...

باس و سارا کریگان آیا:d؟(کریگان تا حالا شرکت نکرده دیگه:d؟)

بتمن هم که دیگه هست:d!

البته گند ترین پیش بینی هارو من دارم:dالان فقط این بتمنش درست از آب در میاد:-"!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
a02741932bb4.jpg
این نیتن بچه آبادان نیست ؟ /:)
اگه گروه بعدي رباتيك باشه و Clank و Claptrap جلوي هم قرار بگيرن هيچ وقت حلالتون نميكنم:|:d
یه حسی بم میگه خبری از ربات ها نخواهد شد
sigh.gif

باس و سارا کریگان آیا
yahoo_4.gif
؟(کریگان تا حالا شرکت نکرده دیگه
yahoo_4.gif
؟)
سارا که تو کاراکتر - هاست :| :D
احتمالش هست باس هم اونجا باشه :-"

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نتایج گروه 15:
Lara Croft: 64
Nathan Drake: 61

Raiden: 26
War: 14

Death: 8

مجموع 173 رای قابل قبول!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر