X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
خب با رای من به وینسنت مساوی شدن:biggrin1:
کلا زیاد تو این تاپیک نمیام مگه اینکه پای شخصیت FF یا MGS درمیون باشه:biggrin1:

من از دیشب تا حالا منتظر تو یکی بودم :دی
الان رفتم نتایج نظرسنجی و افرادی که رای دادن را دیدم.
الان کاملا مطمئن هستم که Vergil می بازه!!:-":d
if you know what i mean
علاوه بر اوشون :دی نکته ی جالبی که هست کل تیم تحریریه سایت هم پشت سر Vergil وایساده ;;)

پ.ن:من همچنان در حال تفکرم :-?

دیگه مغلطه نکن... :d

قدیم و جدید نداره که... مسئله اینه که در آخر جفتشون ورجیل حساب میشن... ماشالا ورژن جدیدش پرچمو یک جایی کرده که دیگه نمیشه درش آورد :d
بحث مغلطه نیست :دی بحث اینه که شما دارین دوتا شخصیت متفاوت رو با هم مقایسه می کنین :دی مثلا من الان میتونم بگم Max از Max Payne همون Max از Sam & Max ـه، چون اسمشون یکیه :دی داستان و دنیای DmC با داستان و دنیای DMC فرق داره :دی
گذشته از اینا، مقایسه کردن این خداوندگار ابهت با اون *&^&**&)&؛* گناهیست نا بخشودنی :دی :

r8z3u8rb8gz08bom7nvs.png

ولی واقعا سکانس مبارزه ورجیل و بیوولف بی نظیر بود...... بیوولف ـی که دانته خودشو کشت تا بتونه شکستش بده، توسط ورجیل با یک حرکت به چهار قسمت نامساوی تقسیم شد و ورجیل از جسدش برای تمرین استفاده کرد :دی Epicness به این میگن :دی

ورجیل از جسدش برای تمرین استفاده کرد :biggrin1: Epicness به این میگن :biggrin1:
مبارزی که به یک مبارز شکست خورده و یا جسد اون مبارز رحم نکنه، بهتره بره بمیره:| کجاش ابهته این ؟ :|
شما چجوری کسی رو که به دوستاش و همراهاش پشت میکنه،از پشت خنجر میزنه، یا به کسی که شکست خورده هم حمله میکنه میگید ابهت داره؟ :| اینا کجاش نشونه ی ابهته؟ :d (حالا نگید ورجیل با حمله به دانته میخواست شیطان درونش رو بیدار کنه و این چیزا! کلا چنین حرکتی به دور از شان یک شمشیر زنه! :d )
---
باز هم تکرار میکنم! ابهت یعنی وینسنت >:) یکدور دیگه برید FF VII AC رو ببینید، تا پی ببرید چه چیز خوفناکیه وینسنت :d

من فکر میکردم Vergil خیلی اختلافش بیشتر ازینا باشه :|

متاسفانه این دوتا شخصیت زیاد شناخته شده نیستن بخاطر همینه که خیلی از دوستان صرفا از روی گیف یا عکسها دارن رایشون رو میدن :دی
----------------------
@ امیر

خیر سرش باید اونجا مراسم انجام میداد نمیتونست که روی جسد مراسمش رو انجام بده :| :دی در ضمن با اون گستاخیی که Beowulf انجام داد و اونطوری با ورجیل حرف زد، توقع داشتی جسدش رو بزاره روی شونه هاش و به آرومی در حالی که داره برای روحش دعا میخونه از میدون ببرتش بیرون ؟ :| :دی

شخصیت ما توی بازی و گیم پلی توانایی هاش رو نشون میده نه توی انیمیشن :دی هر چی باشه اینجا بازیسنتره :دی

حالا نگید ورجیل با حمله به دانته میخواست شیطان درونش رو بیدار کنه و این چیزا! کلا چنین حرکتی به دور از شان یک شمشیر زنه!
اسپویلed :|
داستان گاو من چی شد ؟ :| :d

این بچه جلوی Vergil ؟ ;;) :-/

---------- نوشته در 10:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

الان رفتم نتایج نظرسنجی و افرادی که رای دادن را دیدم.
الان کاملا مطمئن هستم که Vergil می بازه!!:-":d
if you know what i mean
اولا نظر به نظر سنجی قبلی یه نگاه می انداختی :d
دوما حالا چی؟ 6 تا رای عقب افتادین :-"

دوستانی که هنوز رای ندادن این فایل رو دانلود کنن بعد رای بدن ، دیگه واس خاطر وینسنت هم که شده گذاشتم 18 مگ اپلود بشه :دی
یعنی من چند روز یک بار این ویدئو رو نگاه نکنم روزم شب نمیشه :دی صدای اسپیکر هم بزارید بالا

لیــــــــنک دانلود

معلومه چون اکثریت فقط vergil رو میشناسن ولی ما هر دوتاش رو میشناسیم و میدونیم که vincent تکه و از Vergil سرتره
47z2ujo4j681jnixnwqh.gif

چه ببره چه ببازه حتی کل دنیا یه طرف باشن من باز پشت vincent میمونم
q9yu88qqr6caz71ddz.gif

92by9mf83htyvsqrj6hv.jpg

یک سوال معیار این که این دوشخصیت رو با هم قرار دادید چی هست؟ راستش جفت این شخصیت ها دارای شهرت زیادی در سری های خود هستند ولی کاملا باهم تفاوت دارند.{البته ورجیل از وینست مشهور تر است چون وینسنت رو اکثرا طرفدار های بازی rpgمی شناسند.} بنظر من دوشخصیت کاملا متفاوت از نظر اخلاقی ..جنگیدن...تفکر.....و.... به هر حال من به وینسنت رای دادم. کلا برای شخصیت های فاینال فانتزی احترام زیادی قالم. جدا از اون وینسنت یک شخصیت خاص است که بیشتر شهرتش در مرموز بودن او است و جنگیدن او با صلاح معروف خودش است. اخرین دیدار ما هم با وینسنت در فاینال فانتزی Dirge of Cerberus بود که به سرگذشت وینسنت و ماجرای امگا وچوزا که واقعا برای همه مجهول بود و همه تشنه دانستش بودن می پرداخت. درکل وینسنت یکی از شخصیت های خاصی است که طرفدارنش اون رو با سرد بودن رفتارش ولی در عین حال جدی و قدرتمند واز همه مهمتر این بود که لباس پوشیدن وینسنت و ان دست وشنلش خبر از گذشته ی مزموز او می داد که تا قبل از شماره اخر فاینال فانتزی 7 مجهول بود و این بر مرموز بودن او و محبوبیتش می افزود. البته ورجیل نیز دارای شخصیت بزرگی است و من از اون هیچ کاستی نمی بینم . حالا دقیقا نمی دونم چی وینست رو با ورجیل مقایسه کنم. واقعا شباهتی ندارند.

این که وینسنت ببره یا ببازه مهم نیست...مهم اینه که تا ابد در قلب طرفدارانش باقی میمونه...

6964h2yszwz4oauy4.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or