X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
لباس سامانسکه یکی از بی ربط ترین و ...ـمی تخیّلی ترین لباسهاییه که تا بحال برای یک نینجا طراحی شده :biggrin1: !
کیوان داداش چی داری میگی؟!؟:-/ سامانوسکه سامورائی تشریف دارن ... ما داریم حنجرمون رو پاره می کنیم اینقدر از افتخارات سامورائی ها می گیم باز تو داری میگی ... :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
توی بازی های رایانه ای ، از زمان طفولیت تا حالا ، ما نینجاهای زیادی رو دیدیم ؛همیشه یکی از Issue های مهم در مورد نینجا ها دیزاین لباسشون بوده .توی این زمینه ما به دو دسته نینجا بر میخوریم ؛ نینجا های کلنی که حوزه فعالیتشون در درون کلن بوده ، مثل بازی تنچو .و دسته دوم نینجا هایی هستن که بین کلن ها فعالیت میکردن ... لباس سامانسکه یکی از بی ربط ترین و ...ـمی تخیّلی ترین لباسهاییه که تا بحال برای یک نینجا طراحی شده :D !
میتونم بگم این اصلا لباس نینجاها نیست :D !
تایید میشه فجیع :D
کیوان داداش چی داری میگی؟!؟:-/ سامانوسکه سامورائی تشریف دارن ... ما داریم حنجرمون رو پاره می کنیم اینقدر از افتخارات سامورائی ها می گیم باز تو داری میگی ... :|
خود طرف هم بین نینجا و سامورایی بودنش گیر کرده :))
@ کیوان :
بابا خودت که بهتر می دونی ایشون اول بازی یه ماسک رو صورتش هست و مثلاً نینجاست و تریپ نینجایی هم عمل و مبارزه میکنه بعد خیلی رمانتیک ماسک می پره و از اون موقع به بعد ایشون میشن سامورایی :D

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ کیان : شما پس خیلی کار بیجایی میکنید یه سامورایی رو با یه نینجا مقایسه می کنید :D !
چند صفحه قبل آخه گفتن دو تا نینجا رو با هم قراره مقایسه کنن :|:D !

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
@ کیان : شما پس خیلی کار بیجایی میکنید یه سامورایی رو با یه نینجا مقایسه می کنید :D !
چند صفحه قبل آخه گفتن دو تا نینجا رو با هم قراره مقایسه کنن :|:D !
آره خب اولش قرار بود دوتا نینجا باشن،ولی بعدش گفتیم این سری یه سامورائی و نینجا رو به جون هم بندازیم، ببینیم این مبارزه دیرینه و تاریخی بین این دو گروه بالاخره به چه سرانجامی میرسه!!!! :d

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
بابا خودت که بهتر می دونی ایشون اول بازی یه ماسک رو صورتش هست و مثلاً نینجاست و تریپ نینجایی هم عمل و مبارزه میکنه بعد خیلی رمانتیک ماسک می پره و از اون موقع به بعد ایشون میشن سامورایی :biggrin1:
احسان حالا خوبه همین ریو تو شماره 3 بازی فرتو فرت ماسکشو بر می داره :d

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 PM ارسال شده بود ----------

ریو بدون ماسک

files_reviews__unmask%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg
چون مثلا نینجا منم به حرمتش متن پنهانش می کنم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
هر چی میخوای حساب کن :D ما میگیم نینجا ـه >:d اون Tenchu رو خودت هم میدونی اصلاً در حد و اندازه های بازی ای مثل نینجا گایدن نیست ! انقدر ضعف داره که قابل شمارش نیست :D حداقل یه چیز خیلی موفق در حد نینجا گایدن می گفتی :D بسه دیگه این حرفها راه به جایی نمی بره بذار برم بقیه مطلبم رو کامل کنم :D
لول بامزه بود شما گفتی یه بازی بگو که توش نینجا واقعی داشته باشه حالا هم گفتم میگی اصلا در حد اندازه نینجا گایدن نیست! البته مهم نیست این حرفا چون واقعیت رو پست های این تاپیک عوض نمیکنه :D! برو مطلبت رو کامل کن :D!

سامانوسکه هم نینجا یادم نمیاد باشه :D! بیشتر سامورای بودش.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
من هم اکنون مانده ام به که رای بدهم (به علت وجود طرفدار های زیاد هر دو شخصیت و کمبود اطلاعات خودم از آن دو ) یکی راهنمایی کنه لطفا !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
فکر میکردم این نظرسنجی با یه همچین نتیجه ای تموم بشه :
Ryu : 120
Samanosuke : 4
:D

سورپرایز شدیم رفت ! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان حالا خوبه همین ریو تو شماره 3 بازی فرتو فرت ماسکشو بر می داره :d
آقا جان هر کسی دوست دارید نینجا گایدن 3 رو با بقیه قاطی نکنید که به خاطر عدم حضور استاد اصلاً به حساب نمیاد :D
چقدر گفتم یه کم صبر کنید این تب نینجا گایدن 3 بخوابه بعد از ریو نظر سنجی بذارید :| خداییش به خاطر اون بازی داره حق خوری میشه :| :D
لول بامزه بود شما گفتی یه بازی بگو که توش نینجا واقعی داشته باشه حالا هم گفتم میگی اصلا در حد اندازه نینجا گایدن نیست! البته مهم نیست این حرفا چون واقعیت رو پست های این تاپیک عوض نمیکنه :D! برو مطلبت رو کامل کن :D!

سامانوسکه هم نینجا یادم نمیاد باشه :D! بیشتر سامورای بودش.
حالا چه مزه ای بود ؟ ;;) من که گفتم یه بازی با اون سبک و سیاق چیز دهن پر کنی از آب در نمیاد ! نگفتم اصلاً نداریم ! خودم اون Tenchu رو بازی کردم می دونم وخامت اوضاع تا چه حدیه :D
بله موقع بیونتا که میشه از ضربات و کمبوهای سهمگین سخن به میون میاد تا شخصیت داغون و اینا ولی به ریو که میرسه به جای کارهایی که کرده میرید سراغ اینکه چه تفاوت هایی با یه نینجا توی واقعیت داره :D واقعاً شیوه ی خوبیه :D سامانوسکه هم اون اول بسم ا... تریپ نینجا داشت :D
میشه گفت نصفش کامل شده :D یو ها ها ها ها :D بقیه ـش رو هم کامل میکنیم و می کوبیم بر پیکره ی مخالفان راه او :D
----------------
البته اینجا حرف یکی از دوستان کاملاً قابل درکه که جریان الد سکول گیمر و اینا میاد وسط >:d< ولی بگم که عزیزان ریو فراتر از قدمت اون سامورایی می باشد >:d< گیمر های قدیمیِ اونیموشا آیا میدانید قدمت این عکس از ریو به چه سالی برمیگرده ؟
27911426340616880763.bmp

;;)
من از این به بعد دیگه در هیچ مبحثی با شما بحث نمیکنم
biggrin1.gif
کار بسیار پسندیده ای میکنی :D چون تا حالا حتی 1 مورد هم ندیدم بحثی کرده باشی و حرف طرف مقابل رو قبول کرده باشی :D

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بله موقع بیونتا که میشه از ضربات و کمبوهای سهمگین سخن به میون میاد تا شخصیت داغون و اینا ولی به ریو که میرسه به جای کارهایی که کرده میرید سراغ اینکه چه تفاوت هایی با یه نینجا توی واقعیت داره :biggrin1: واقعاً شیوه ی خوبیه :biggrin1: سامانوسکه هم اون اول بسم ا... تریپ نینجا داشت :biggrin1:
من از این به بعد دیگه در هیچ مبحثی با شما بحث نمیکنم :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
من از این به بعد دیگه در هیچ مبحثی با شما بحث نمیکنم :biggrin1:
خواهشا جو دوستانه رو خراب نکنید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب منم نینجا رو دوست دارم ولی شرافت سامورایی ها رو بیشتر دوست دارم و خیلی برام مهمتره!
اما داداش احسان چرا میگی تِنچو بازی نبود؟ هیچوقت شماره اولشو یادم نمیره......
چقدر واقعی بود این بازی (مال اون زمان بود ها! نگین یه خورده تخیلی بود!:d)
سامورایی ها همیشه دوتا شمشیر باهاشونه که دومی کوتاه تر از شمشیر اصلی هست.اون شمشیر دوم به خاطر اینه که اگه جایی گیر افتاد،به خاطر شرافتش خودشو باهاش میکشه!:((
ولی خداییش بچه ها راست میگن که نینجا کارش مخفی کاری و سامورایی بر عکسشه!:d من توی عمرم همیشه منتظر یه بازی نینجایی به معنای کلمه بودم که فقط توی تِنچو تونستم این ویژگی رو پیدا کنم:d بقیه بازیا این ویژگی رو نداشتن!:d
اما سامورایی که اصلا یه چیز دیگه-ست!!!:d فیلم 13 سامورایی رو کی دیده؟:d:d
-----------------
-----------------
لیون جون با مقاله-س بیا تو صورتم!!!!:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خواهشا جو دوستانه رو خراب نکنید
این کامنت کاملا دوستانه بود :D.
چون تا حالا حتی 1 مورد هم ندیدم بحثی کرده باشی و حرف طرف مقابل رو قبول کرده باشی :biggrin1:
جدی :D؟ خوشم میاد میدونی نینجا گایدن اصلا نینجا نیستش و الان اینجا داری هرچی دمه دستت میاد رو میریزی تو بحث تا به جایی برسی :D.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب منم نینجا رو دوست دارم ولی شرافت سامورایی ها رو بیشتر دوست دارم و خیلی برام مهمتره!
اما داداش احسان چرا میگی تِنچو بازی نبود؟ هیچوقت شماره اولشو یادم نمیره......
چقدر واقعی بود این بازی (مال اون زمان بود ها! نگین یه خورده تخیلی بود!:d)
سامورایی ها همیشه دوتا شمشیر باهاشونه که دومی کوتاه تر از شمشیر اصلی هست.اون شمشیر دوم به خاطر اینه که اگه جایی گیر افتاد،به خاطر شرافتش خودشو باهاش میکشه!:((
ولی خداییش بچه ها راست میگن که نینجا کارش مخفی کاری و سامورایی بر عکسشه!:d من توی عمرم همیشه منتظر یه بازی نینجایی به معنای کلمه بودم که فقط توی تِنچو تونستم این ویژگی رو پیدا کنم:d بقیه بازیا این ویژگی رو نداشتن!:d
اما سامورایی که اصلا یه چیز دیگه-ست!!!:d فیلم 13 سامورایی رو کی دیده؟:d:d
-----------------
-----------------
لیون جون با مقاله-س بیا تو صورتم!!!!:d
به شهاب هم گفتم منظور من این نیست که این بازی نبوده ! دارم میگم این بازیها با این سبک و گیم پلی اونقدری نمی تونن مخاطب جذب کنن که یکی بخواد بره روش سرمایه گذاری کنه :D الان فکر کنم بهتر منظورم بیان شد :D
آقا دهن ما رو صاف کردین انقدر شرافت شرافت کردین :D بابا به جان خودم نینجا هم تا دلتون بخواد از این اهداف بالا داره :D در حد یه جمله از مقاله ـم رو براتون میذارم همه چیز دستتون بیاد نمی تونم بیشتر از این چیزی بگم چون نکات جذابی توشه :D چیزهای بهتری هم توش هست ولی برای اینکه جذابیتش نره فقط به همین یه تکه بسنده میکنم :

فداکاري در سکوت , درد بي فرياد است.

یه کم روش فکر کنید :D
جدی
biggrin1.gif
؟ خوشم میاد میدونی نینجا گایدن اصلا نینجا نیستش و الان اینجا داری هرچی دمه دستت میاد رو میریزی تو بحث تا به جایی برسی
biggrin1.gif
.
جون تو :D تو همون پروفایل ادامه میدیم ! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر